מה עושים?

מה עושים?

הילדון חולה. 39 חום. הקאות. כאבי ראש ובטן. וירוס. אני אתמול נשארתי איתו בבית ועבדתי מהבית, אבל יש דברים דחופים שחייבים לצאת לפני סוף השבוע וזה אומר שאני צריכה להגיע היום לעבודה. הבעל באמצע פרוייקט היסטרי ונוסע עכשיו לעבודה, אין לו מושג מתי יחזור. הסבתות לא יכולות לעזור. השכנות גם. כנראה שלא תהיה לי ברירה אלא לקחת אותו איתי, אבל אני נקרעת רק מהמחשבה להוציא ילד במצב מעוך מהבית אלי לעבודה, שזה ממש לא הנוחיות והחמימות של הבית. נכון שמדובר בשעתיים גג, ובכל זאת, מה לעשות?

הילהל

New member
בן כמה הוא?

כמה רחוקה העבודה מהבית? יש שם מחשב עבורו להשתעשע? הייתי דואגת לו להרבה שתייה, ביגוד נוח, אפילו סוחבת שק שינה - שיתכרבל וירדם אם ירצה מביאה סרטים ומשחקים שישתמש באחד המחשבי - וזה לא נורא

hanchuk

New member
בטח כבר החלטת מה לעשות

ואני תוהה - עד כמה האיש לוקח חלק פעיל בהחלטה של מה עושים כשהילד חולה? או שהוא סומך עלייך שתמצאי פתרון? בכל מקרה, רפואה שלמה

אימם

New member
אם זה רק שעתיים זה לא סוף העולם

זה לא שאת לא אמא טובה (תרגיעי - את אמא טובה!), מיצית את האפשרויות וקורה שאין ברירה אחרת... איך הוא? מקווה שהוא מרגיש טוב יותר

תודה על העצות ../images/Emo13.gif

בסוף באמת לא היתה ברירה ולקחתי אותו איתי. אני חושבת שארזתי חצי בית. לקחתי לו גם שמיכה כירבולית וגם כוס תה לדרך וגם ביסקוויטים וגם טושים וגם אקמולי וגם אדוויל וגם וגם וגם. בסוף הוא הרגיש יחסית טוב רוב הזמן. הקפיץ חום פעם אחת והאדוויל עשה את העבודה. שבתשלום

שירי ל

New member
למה לא להשאיר עם בייביסיטר?

גם אני הייתי צריכה היום להגיע לעבודה, ולא היה לי סידור לסהר. לקחתי אותה איתי, נכנסתי טיפלתי בכמה דברים כשהיא על הידיים ואח"כ יצאתי החוצה עשיתי איתה טיול של רבע שעה עם העגלה, היא נרדמה והמשכתי לעבוד...

למעלה