מה עושים??

מה עושים??

אני מאמנת כבר שנה+,אני כל הזמן חוקרת באינטרנט ומקםידה לעשות אימונים אצל מורים אחרים (גם לקבל רעיונות למוזיקה וגם למערכי שיעור) לאחרונה התחלתי לאמן קבוצה של בנות שמאוד רוצות לרדת במשקל ולא רק לשפר את הסבולת לב ריאה שלהן. הבנות מגיעות ל-3 אימונים בשבוע כל אימון 45 דק' (לא כולל שיעורי עיצוב שהחלו שבוע שעבר{המקום קיים חודש וחצי}) אני אמרת להן שצריך לשלב את האימונים עם תפריט מסודר(ממליצה להן על דיאטניות ולא נותנת להן על דעת עצמי) מה עושים?? הן לא מורידות והן טוענות שהן "אוכלות מסודר,וממקפידות בלי מתוקים וכאלה.."

ליבית1

New member
לפי מה שאני יודעת

לפעמים גם OVER פעילות תוקעת את הירידה במשקל.... קודם כל, זה עניין של זמן... אין קסמים... דבר שני, "אוכלות מסודר" זה לא מספיק טוב לכמות כזו גדולה של פעילות גופנית. התפריט הדיאטטי צריך להיות מאוד מאוד מסויים, כשהגוף עובד כל כך קשה.... ודבר אחרון - פשוט להפנות אותן, כמו שאת עושה, לדיאטניות.... מדהים כמה אפשר לגלות, כשנגשים לאיש מקצוע, פתאום מבינים שכמה שחשבת שאתה אוכל נכון, אתה בעצם לא. בהצלחה!!

../images/Emo151.gifזה קצת רוע....

למרות שיש מראות,והן רואות את עצמן.. כל אחת יודעת כמה היא שוקלת.. אני באמת חושבת לתת לזמן לעשות את שלו,וכמובן דיאטנית תודה לכולם

סיבולת

היי, רצוי לבנות בסיס אירובי ,לעבוד תקופה על דופק קבוע בניית בסיס אירובי איתן,"מלמד " את הגוף להשתמש במאגרי אנרגייה אחרים. קרי,בשומן. בנוסף שילוב של תזונה נכונה בהצלחה

Tipush

New member
גם אני אכלתי מסודר

ועדיין עליתי במשקל כי לא אכלתי את הדברים הנכונים. הן יכולות לאכול מסודר עד מחרתיים, אבל אם בקפטריה בעבודה הן קונות אורז עמוס בשמן ושניצל, הלך עליהן. דיאטנית תאיר את עינהן לגבי דברים שהן לא שמות לב אליהם ביום יום. היא גם תהווה "גוף מפקח" על כמות ההורדה. שורה תחתונה: אם הן היו עושות את זה נכון, הן היו מרזות. נקודה. אם הן מסרבות ללכת לאשת מקצוע, כנראה שזה לא חשוב להן מספיק.

הפחתה משמעותית בכמויות הפחמימות והסוכרים

אפילו עד להמנעות מוחלטת ( זמנית ) - תביא תוצאות מפתיעות. במקום תפוחי אדמה, אורז לחם, פסטות ובצקים למינהם להוסיף למאכלים השונים נבט חיטה, פשתן טחון ופתיתי סויה וגם זה במשורה. ענבים אבטיח, מנגו - אאוט תפוחי עץ, מלון, אפרסקים שזיפים - אין. לא יותר מ-3 פירות ביום. כל השאר להקטין כמויות. לאכול 3 ארוחות מסודרות וקבועות ביום ושום דבר בינהם!!!!, פרט לשתייה ללא סוכרים. לפני 5 שנים הייתי פלוס 60 קילוגרם..... מספורט - לא תרדו גרם!!! אם תמשיכו לאכול כפי שאכלתם עד היום. תזונה מופחתת פחמימות, סוכרים , וכמויות יחד עם ספורט - שילוב מנצח. נכון זה לא פשוט להמנע מכל מה שהתרגלנו עד כה, לכן , הכל תלוי עד כמה אנחנו סובלים כתוצאה מעודף המשקל שעלינו. ועד כמה אנו מוכנים להרחיק לכת בעבור המטרה שלנו, ככל שהסבל גדול יותר - המוטיבציה להמנע מהמאכלים השונים שגורמים לנו לרצות עוד ועוד - גדלה יותר. הדברים שכתבתי אינם מקצועיים אבל עשרות אלפי חברים ברחבי הארץ והעולם שעשו את התכנית בה אני משתתפת עד היום ( בחינם!!!) - שינו את חייהם. ומכאן הניק שלי. יש שאלות? ,

wannabeme1

New member
היי חיים חדשים

ניסיתי להפחית בכמות הפחמימות וזה גרם לי לעייפות ותשישות, בייחוד בימים של אימונים אני ממש מרגישה שאין לי כח "לסחוב"... האם גם את הרגשת כך? לגבי אותן בנות - נסי להציע להן לרשום במשך שבוע כל מה שהן אוכלות - אבל ממש הכל בלי הנחות - ואז לבחון את התפריט השבועי. אני עשיתי זאת בעצתה של דיאטנית כלשהי והופתעתי לגלות כמה "זבל" שאפילו לא לקחתי בחשבון היה לי בתפריט. ברגע שנפטרתי ממנו ואפילו עוד לפני שהיא בנתה לי תפריט מסודר, נשרו כמה ק"ג טובים.

daykal

New member
הי wannabeme1

אני מסכימה איתך בקשר לרישום של התפריט השבועי לגביי ההפחתה בכמות הפחממות אני חושבת שלוקח זמו עד שהגוף מתרגל לכמות החדשה שיהיה לך המון בהצלחה

בימים הראשונים ללא פחמימות וסוכרים מרגישים

"עייפות מדומה", הגוף אינו עייף באמת, כי בסך הכל הוא מקבל תזונה טובה, אלא זה המוח שמקמבן שמתנגד, אלה המחשבות ש...כאילו חסר לנו משהו, כל "גמילה" כרוכה בקשיי מעברים, בהסתגלות להרגלים חדשים. זה עובר מהר... ובמקום העייפות מקבלים מרץ בלתי נידלה, כי אוכל "כבד" ובתוכם סוכרים - מעייפים מאוד... כמובן יש להקפיד על 4 כפות ביום ( 60 גרם) של שומן כלשהו קרי טחינה ( רצוי גולמית) שמן זית קנולה, מיונז ( לא דל, היא הוא מכיל קורנפלור או קמח...) להקפיד לשלב ירקות עם חלבון ( רצוי רזה עד 5% ולא יותר) ופרי עם חלבון למשל ארוחת בוקר מומלצת : מיכל יוגורט ושני תפוחי עץ בינוניים + קפה.

daykal

New member
../images/Emo66.gif היי חיים חדשים 1

אמרו לי שכף פשתן ביום עוזרת לשיער דליל להתחזק שיהיה לך ולבנות המון בהצלחה ושיהיה לך סופ"ש נעים ומהנה ושבת מקסימה

SHIRY SPINNING

New member
לא מומלץ לתת יעוץ דיאטה בצורה כזו

מבלי להעליב כמובן, מה שעובד אצל אחד לא יעבוד בהכרח אצל אחר. ברוח טובה כמובן

למעלה