מה עושים???

galro

New member
מה עושים???

מדובר בבית מזגן שהותקן לפני שנים והוא צמוד למרפסת ביתי בחוץ במרפסת של השכן[שצמודה למרפסתי] ומהווה מטרד בגלל שיקולי יחסי שכנות נמנעתי מלעשות צעד אבל העניין ניהיה בלתי נסבל מה באמת כדאי לעשות ואיך מטפלים במצב כזה??? אני רוצה לציין שגם שזה מוקן בצורה שאף מזגן אחר בבנין לא מותקן ככה!!! וזה בנוסף פוגע בחזות

שנער

New member
מה דעת המשפטנים פה?

לדעתי קודם כל פניה לשכן - לא עזר אז פניה לעיריה בתלונה על הרעש או פניה בתלונה למפקח על המקרקעין

מסכים עם שנער, ורוצה להוסיף ש-

אם השכן סירב לטפל בבעיה (אגב, לא כתוב בשאלה באופן מפורש, אני מניח שמדובר במזגן מרעיש?), גם לאחר מכתבים והתראות, אולי כדאי אפילו להקליט את ה"תופעה" באמצעות מצלמת וידאו, כולל פסקול, ואם השכן יתגלה כנבזי ביותר-ניתן לתבוע אותו לפצותך, ואז תהינה לך ההוכחות הדרושות כבר מן המוכן.

adar55

New member
עושים.

פונים לאיגוד ערים לאיכות הסביבה, ליחידה הסמוכה למקום המגורים, הם מבצעים בדיקה רעש (אם יש חריגה)), במידה ויש הם מטפלים בבעיה, מניסיון מוצלח שלי זה עזר, מה עוד שאין עלויות כספיות, הכל במסגרת שרות האיגוד.

שנער

New member
האם אתה יכול לפרט ../images/Emo35.gif

לתאר יותר את המקרה שלך. לאיזה איגוד ערים פנית? כתובת\טלפון? איך הבעיה טופלה?

adar55

New member
מה עושים?

מדובר באיגוד ערים לאיכות הסביבה ביח´ הנמצאת באשדוד, רעש של מנועי מזגנים בבנין מגורים הממוקם מעל קניון, בוצעה בדיקה אקוסטית (מדידת רמת הרעש) ע"י נציג האיגוד, זאת לאחר תלונה שלנו, האיגוד טיפל ע"י שליחת מכתבים ואיומים למיניהם להנהלת הקניון, ובתגובה בוצעה בניית קיר אקוסטי והגנות למניעת רעש, לשביעות רצוננו.

למעלה