מה עושים?

dindandin

New member
מה עושים?

כשלא מפסיקים לחשוב על משהו? זה כבר מתחיל ממש להטריד אותי. כן, זה קשור למישהי. נראה לי שנקשרתי אליה יותר מידי, עד כדי כך שאני לא יכול להפסיק לחשוב עליה! כל דבר קטן ואני נזכר בה ובדברים שקראו לי איתה. אני כבר בקושי מצליח לראות משהו בטלוויזיה למשל, כי אני חושב על דברים אחרים. טוב שעכשיו חופש ולא לומדים, כי אני חושב שבמצבי הנוכחי הייתי מידרדר בלימודים. עכשיו הדברים בינינו לא כל-כך ברורים... אני חושב שהיא כבר לא מרגישה כלפיי אותו דבר כמו מקודם, נראה לי שהיא כבר לא רוצה אותי, וזה סתם בזבוז זמן! אני רוצה להתנתק ממנה, לשכוח ממנה, ואני לא מצליח! היא הייתה האהבה האמיתית הראשונה שלי. אני מרגיש שהחיים שלי השתנו בגללה. ועכשיו... הכל אבוד, ובכל זאת... קשה לי לשכוח. ממישהו שמעדיף לשמור על מסתוריות.

לורי

New member
אמממ ככה...

או.קי אתה צריך להוציא אותה מהראש שלך ותעשה את זה על ידיד עיסוקים אם אנשים אחרים... {תאמין לי זה עוזר} תהיה הרבה בסביבת חברים וידידות זה יעזור לך להתגבר עליה.

Another Brick

New member
וואלה נשמע לי מוכר...

הייתי יכולה להגיד לך לנסות להתעסק בדברים אחרים שיסיחו את דעתך מהנושא, להיות עם כמה שיותר חברים, לצאת מהבית הרבה, להיפטר מכל הדברים שמזכירים לך אותה ובלה בלה... שימושי אבל לא מעשי במיוחד כשלי היה מישהו כזה בראש היחידים שהסתובבתי איתם היו הדכאונות. הוא פשוט היה כל הזמן בראש- בבוקר כשמתעוררים, ב2 בצהריים שמנסים להירדם, ב4 אחרי הצהריים כשעדיין לא נרדמת, בלילה עד שאתה עוצם את העיניים, ובחלומות... תשתדל לחשוב על הסיבות שנפרדתם, על הדברים שמבדילים אותכם, על החסרונות שלה (כמובן שאז תיזכר כמה שהיא נפלאה, מקסימה ומתאימה בשבילך). תחשוב על הצער והסבל שהיא גורמת לך לעבור, ואז אולי תבין שהיא לא באמת שווה את זה, כי אם היא באמת הייתה אוהבת אותך היא לא הייתה גורמת לך סבל ברור שכל זה לא אמיתי, אבל ככה נפטרים ממישהו... המון בהצלחה, מור

dindandin

New member
אולי...

זה יגרום לי להרגיש יותר טוב, אבל זה לא יעזור לי לשכוח אותה אם אני רק יחשוב עליה. אגב - עדיין לא נפרדנו בדיוק, האמת שמעולם לא ממש היינו חברים. פשוט כזה... התאהבנו אחד בשני, אבל עכשיו הדברים השתנו קצת ונוצר בינינו נתק מסוים. אין לי מושג איך היא מרגישה כלפיי, אבל מה שבטוח זה לא אותו דבר כמו פעם.

bubble

New member
דיןדן דין

אוקיי.... יכול להית שתוכל לחזור אליה..

R K L

New member
אתה מאוהב בה!

וכדאי שפשוט תיגש אליה, תדברו על זה... אולי.. אולי היא עדיין מרגישה כלפיך הרבה... עד שלא תנסה לא תדע!!! אני מכירה את ההרגשה הזו, זה לא כל כך מטריד, זה נפלא! זה שפוט נ]לא להיות מאוהב! :) -קרן-

דניאל***

New member
תשובה

היי dindandin !! דבר ראשון אתה צריך למצוא לך מישהי שהיא דומה לזאת שאתה אוהב בתכונותייה כמה שאפשר ואם זאת כמו `להחליף` אותה בזאת שאתה אוהב שתשכח לפחות חלק ממנה, השאר בטח שלבטח יעלם במשך הזמן... תחשוב על זה ותנתח את זה, דניאל***

dindandin

New member
דווקא נראה

לי רעיון מצוין! אבל... הלוואי שזה היה קל להשיג מישהי דומה לה, כי קצת קשה להשיג מישהי שדומה לה. היא די מיוחדת.

קודם כל

אתה צריך לברר איתה אם היא מרגישה כלפיך משהו ולא לפתח ציפיות מיותרות... אם אתה לא מפסיק לחשוב עליה את פשוט כמו שאמרו כאן כבר תתרכז בנושאים אחרים שלא יזכירו לך אותה.... אני לא אגיד לך מה הם כי לכל אחד יש משהו שמענין אותו ומעסיק אותו מקווה שעזרתי לך.... סנדרה

חדות טובות דין-דן-דין..............

אתה מ-א-ו-ה-ב!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ווווווווייייייי....... מזל טוב.... תאמין לי, אפילו אם אתה לא חושב כמוני........ אתה מאוהב בה!!!!

מאוהב...

אם אתה מאוהב בה ורוצה להדק את הקשר אתה חייב לדבר איתה על זה בצורה פתוחה ובוגרת. אם ברור לך שהיא לא מעוניינת ופרידה היא בלתי נמנעת אז אין הרבה מה לעשות פרט להיפרד בצורה יפה ואולי להשאר ידידים. אם אתה רוצה לנתק את הקשר לגמרי אז אולי תעבור תקופה קשה של געגועים וכאב לב בגלל האהבה שלך אליה אך כמו כל דבר בחיים הזמן ירפה את הפצעים. שלומי

למעלה