מה פירוש ?

• פותח הנושא sama
  • פורסם בתאריך

sama

New member
מה פירוש ?

היי לכולם רוצה עזרה בפירוש...שאלתי שאלה האם הבן זוג שלי יחזור אחרי פרידה של שנה ומה שהוא.. הייתי מופתעת שהקלפים מראים לי שיהיה חתונה 1- מתי זה יקרה .? 2- מה הסיבות שהוא יחזור ויתחתן איתי..? סלחה שאני שואלת הרבה שאלות....... 1-שבעת מטבעות 2-צדק 3-אביר המטות 4-מגדל 5-אס המטבעות 6-קיסרית 7-מלכת המטבעות 8-שני גבעים סיכום-ארבעה מטות

blackcat2

New member
הי../images/Emo187.gif

איזו פריסה עשית? האם שאלת שאלה ספציפית, כי נראה כי ציינת 2 שאלות. מומלץ לעשות פריסת שאלה ולהוציא בדיוק את מספר הקלפים הנדרש על מנת לדייק בפרשנות. לכל קלף בפריסת השאלה יש משמעות ייחודית בהתאם לחלק השאלה לה הוצא. אני הייתי מציעה לך לשאול: מה הפוטנציאל ש- X יחדש את הקשר הרומנטי עימי ב- X זמן הקרוב (שבועות, חודשים). סה"כ 7 קלפים בלבד. בי

sama

New member
פריסת..?

פריסת 4-9 כלפים באתר של ארז. השאלה היתה... האם X יהיה בן זוג שלי

sama

New member
שינוי גדול...

לפי מה שאמרת לי לעשות... כלפים אחרים..יצאו לי...מענין למה ? פריסה של 7 1-שבע חרבות 2-חמישה מטבעוצ 3-שבעה מטות 4-מוות 5-שלוש חרבות 6-תשע חרבות 7-ירח

blackcat2

New member
../images/Emo9.gifהי סמה

הפריסה שעשית אמורה היתה להיות פריסת שאלה. היא כוללת בין 4 ל- 9 קלפים אולם הבחירה בקלפים צריכה להיות בהתאם לשאלה. הייתי שמחה לקבל מעט רקע על הסיפור שלך ושל הבחור על מנת לדייק עד כמה שניתן במשמעות הפריסה.

sama

New member
קצת ...

בדיוק 19-5-2002 הכרתי את הX היתה אהבה אחרי 3 חודשים קבענו תאריך לחתונה אבל הוא בטל הכל............... היתי במשבר והמשכתי את החיים שלי היתה לי 2 מערכות אבל בסוף הכל מסתיים וכל הזמן חושבת עליו

blackcat2

New member
הי סמה../images/Emo39.gif

אני מצטערת אולם קלפי הפריסה אינם מבשרים טובות. ראשית לכל, קלף 3 החרבות מעיד עליך כשבורת לב נוכח סיפור האהבה הזה שהסתיים לצערי בכי רע. אני מבינה מאד את תחושותיך אחרי הכל היית בפסגה ונחתת על הקרקע הקשה והרשמים של אותה תקופה עוד מלווים אותך למרות שעברו שנים מאז. גם התקופה הקרובה, בה את מבקשת להמתין לבחור, שיקח יוזמה, עשויה לעלות לך בנדודי שינה או לפחות במחשבות טורדניות שיקשו עליך מאד. (על איזה תקופה פרסת? לא ציינת.) הבחור שלך מצוי בתקופה של קשיים אישיים (אולי גם כלכליים). הקשיים הללו מקשים עליו לפעול מאחר והוא מצוי במרה שחורה. אני מניחה כי קשה לו לראות את האור בקצה המנהרה. יש פה בעיני עניינים אישים בלתי פתורים בינו לבין עצמו. עניינים אלו ניכרים גם נוכח התחבטויות פנימיות. כפי הנראה יש דברים בחייו של הבחור שאינם ידועים לך. הוא כפי הנראה לא חשף אותם בפניך כשהייתם בקשר רומנטי והחליט לשמור על המידע חסוי. קלף המוות המדבר על חידוש הקשר הרומנטי עלול להעיד על כך שהקשר הסתיים. מדובר ב"מוות טבעי" של קשר שלמרות שהיו לו תקופות נפלאות הוא לא עלה יפה. קלף הסיכום, הירח, מעיד על תקופה של סערת רגשות (לטעמי מצד שניכם). העניינים המטרידים אותך יוסיפו לעלות ולהטריד את מנוחתך אולם התמורה תיראה בשלב מאוחר יותר, כשתוכלי להתעלות מעל כל אלה ולצמוח מחדש מתוך הבנה טובה יותר של פני הדברים ומתוך אמונה כי תצליחי להשיב את חייך למסלול. עוד יתכנו לך סיפורי אהבה מתוקים שיסתיימו בסוף טוב. אגב בפריסה מופיע המספר 7 פעמיים המעיד על חדשות. מבחינתי מדגישה הפריסה כי היא מעניקה לך מידע חדש שעשוי להאיר את עינייך ולתת לך הכוונה. מה דעתך?

sama

New member
גדולה...........

שאלתי את השאלה היום ... לפני שעתיים... מה שאמרת לי נכון. את ממש גדולה.......... אמרת לי מה שהוא מענין שהוא סתיר ממני מה שהוא ............אולי בגלל זה לא המשיך איתי... איך אני יכולה בקלפים לדעת מה הסוד שלו שלא יכול לגיד לי........

blackcat2

New member
הי סמה

אני לא חושבת שניתן לדעת מהפריסה מה הבחור מסתיר ולמען האמת אני חושבת שאין בכך טעם. מאחר והקלפים מראים כי הבחור אינו פנוי לחידוש קשר אהבה עימך כל מה שצריך לעניין אותך עכשיו הוא להמשיך בחייך. מה את אומרת?

צוף3

New member
סמה שלום.

הצצתי בכרטסת האישית שלך ויצאתי משם מבולבלת לנוכח הרקע שנתת בפורום אסטרולוגיה. האם את נשואה???

למעלה