מה ציפי עשתה בנושא אלימות מינית

מה ציפי עשתה בנושא אלימות מינית

כאחת שהיתה בכירה בממשלות ישראל,מה עשתה ציפי לצימצום אלימות כלפי נשים?

צורי80

New member
לא הגעת מפלגה הנכונה

את יודעת מי הקים את המפלגה הזו?
חיים רמון
חיים רמון הורשה בעבירת מין.
אומנם לדעתי מישהו במערכת ניסה לחסל אותו פוליטית והפך נשיקה שלא מרצון למשפט ציבורי,
ועדיין לא ראוי שאדם שהורשע בעברת מין, קלה ככל שתהיה, יקים מפלגה.

mr dish

New member
זה מילא...אבל זה שהגברת שפיצר ממלאה פיה מים ב

נושא זה, עד עתה...מעיד היטב על מה מניע אותה.

שמענו אמש את התירוץ המופרך שלה "לשוב" לחיינו, היא זיהתה וואקום !

חחחחחחחחחחח......

shaycohen2

New member
מעניין

מעניין שזה שמספר 2 בליכוד ישראל ביתנו ויד ימינו של ביבי, הורשע בתקיפת קטין ובאיומים לא מפריע לך. בוא לא נשכח גם את פייגלין והנגבי. הקשר של רמון לציפי לבני לא יותר משמעותי מהקשר של נתן אשל לביבי.

aaa123

Member
אני לא תומך בציפי לבני אבל לדעתי המקרה של

רמון היה תפירת תיק ,ורמון הורשע לא בצדק בגלל שרצה לעשות רפורמה בבתי המשפט(אגב בדרך כלל אני תומך בהחלטה של שופטים להרשיע עברייני מין אבל המקרה של רמון לא מתאים ,ואני בטוח שציפי לבני גם חושבת שרמון איננו עבריין מין והראיה שהיא נפגשה איתו ב4 עינים אחרי שהוא הורשע ,והיא לא חששה שיתקוף אותה).

אי אפשר לנתק את הנשיקה ממה שקדם לה, והעובדה שהמתלוננת אמרה לרמון קודם שהיא לא יכולה לעמוד בפניו,ושהיא חיבקה אותו קודם והציעה לו לנסוע איתה לחוץ לארץ גם אם לא מדובר בהצעה רצינית.

צורי80

New member
בדיוק בשביל זה צריך את יריב לוין כשר משפטים

חייבים לעשות סדר במערכת המשפט בישראל, ורק ליכוד חזק יוכל לעשות זאת.

shaycohen2

New member
תשובה

לא ידוע לי על עיסוק של לבני בתחום בשנים האחרונות. בעבר הייתה חברה בוועדת החקירה הפרלמנטרית לעניין הסחר בנשים ובוועדה לקידום מעמד האישה. אם זאת, התנועה איננה רק ציפי לבני. אורית זוארץ הייתה פעילה בתחום בשנים האחרונות.

Ram Kol

New member
תשובה יותר טובה

לא ידוע לי על עיסוק של ליבני באיזשהו תחום...
אבל איזה יופי איך שהיא אומרת: "פוליטיקה נקיה".

נו... באמת, חיפשת בנרות אז מצאת חברות שלה בוועדה משנת 2000 ??? לפני 13 שנים???
אולי תפסיק לקדש את מטרת ההצבעה לליבני ותתרכז בדיון?

ישנה כל כך הרבה עשייה לקידום מעמד האשה בשנים האחרונות וצריך לעשות עוד רבות.
אגב, משנת 2003, מכהנים כיו"ר הוועדה לקידום מעמד האשה נציגים מהליכוד או מישראל ביתינו (מלבד שנתיים בהם שינוי ניהלה את הוועדה).

ציטוט מהמכון הישראלי לדמוקרטיה לגביי הוועדה לקידום מעמד האשה מיולי 2012:

"דוגמה מעניינת לחשיבות המאפיינים המשולבים של מערך קואליציוני חזק ויציב ניתן למצוא במאמץ הבין-דורי לקידום נושא ההכרה בהוצאות טיפול בילדים לצורכי מס: נושא זה עלה לראשונה לדיון בכנסת כבר ב-1949. חנה למדן ביקשה לקדם זאת במסגרת אישור התקציב, והדבר המשיך לעלות לעתים תכופות והיה מזוהה עם רבות מחברות הכנסת. רק כעבור חמישים שנה נתנה הממשלה מענה לבעיה: תחילה בימי כהונתה של גילה גמליאל בתכנית ניסיונית להכרה בטיפול כהוצאה מוכרת, ולאחר מכן בהנהגתה של ציפי חוטובלי במסגרת הקלות מס הדרגתיות ותכנית רב-שנתית להרחבת מעונות היום."

shaycohen2

New member
ההתייחסות שלך ממשיכה להיות חד צדדית

אני כתבתי שלא ידוע לי על עיסוק של לבני בתחום בשנים האחרונות. האם אתה ציינת שגם ביבי לא היה מעורב יותר מדי בתחום זה? לא כל חבר כנסת או שר מתעסקים בכל תחום, חשוב ככל שיהיה. לכל אחד יש את התחומים הקרובים יותר אליו. אני מניח שלא מקבלים תשלום על כתיבה אובייקטיבית.

Ram Kol

New member
העובדה היא שהליכוד שם לדגל את קידום מעמד האשה

אתה כבר מזמן הפסקת לקרוא את הפוסטים ולהתייחס בצורה עניינית. חבל.

אני אחזור. הליכוד שם נציג/ה מטעמם כיו"ר הוועדה לקידום מעמד האשה משנת 2003!
גילה גמליאל, גדעון סער וציפי חוטבלי קידמו רבות את הנושא בחקיקה רבה וענפה.

אגב, אם תשווה בין הרשימות לכנסת תראה שהליכוד מכניס לכנסת הבאה יותר נשים מכל מפלגה אחרת!

shaycohen2

New member
שוב התייחסות חד צדדית

האישה הראשונה ברשימת הליכוד ישראל ביתנו (מישראל ביתנו דווקא) היא במקום העשירי (לעומת 3 נשים בעשירייה הראשונה בתנועה). גם ייצוג הנשים ב-20 המקומות הראשונים גדול יותר בתנועה בהשוואה לליכוד.
אני לא לוקח מגדעון סער וגילה גמליאל את עבודתם בתחום. כפי שציינתי, אני מסוגל להתייחס גם לדברים טובים שעושה הצד השני.
אני מתייחס לדברים שלך בצורה יותר עניינית ממה שמגיע להם. לשלטי חוצות אני עונה פחות. אתה פחות או יותר שלט חוצות מהלך על שתיים.

Ram Kol

New member
סטטוס פעולות של הכנסת והמשטרה בנושא

זה מה שמצאתי מבחינת עשייה בשנים האחרונות הן מבחינת הוועדה לקידום מעמד האשה והן מבחינת משטרת ישראל

למעלה