מה קונים לזוג שמתחתן

מה קונים לזוג שמתחתן../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif

והקשר איתם לא קרוב ואפילו רחוק
היות ולא נהיה בארץ לא נגיע לחתונה (אני חושבת שגם אם היינו בארץ לא היינו מגיעים...) ובכל זאת רוצים לשלוח מתנה+ כרטיס ברכה. התקציב הוא בסביבות ה-100 ש"ח המתנה תגיע ע"י שליח (סכום בנפרד) יאללה חבר´ה תפגיזו..

pachanga

New member
לא בעיה../images/Emo8.gif

אם התקציב ב 100 ש"ח והם לא ממש קרובים, אפשר ללכת לקניון הקרוב ולקנות זוג מגבות ולחרוט את שמם, עד כמה שידוע לי הדברים האלה לא יקרים... או חלוקים, מצעים אם זה איכותיים נראה לי שזה יעלה יותר מ 100 ש"ח אבל אין כמו לקנות דברים שימושים לזוג שמתחתן תמיד זה יהיה שימושי
מזל טוב לזוג

חשבנו יותר בכיוון של../images/Emo26.gif

מכשירי חשמל קטנים כמו קומקום חשמלי מנגל חשמלי טוסטר משולשים טוסטר קופץ מגהץ או מגש למיטה בתוספת סט קפה כל המוצרים הנ"ל להיטים אצלנו בביח (בעצם הטוסטר הקופץ לא כל כך אבל הוא גימיק נחמד) והם כולם עולים בסביבות ה-100 ש"ח מה מבין הרשימה הזו הכי כדאי?

מממממ...אני חושב...

שאם תקנו להם מקרר הם יגידו לכם תודה...
מתוך הרשימה ? מן הסתם כולם יביאו להם בטח מכשירי חשמל אלה אז בהחלט הייתי מציע לקחת את המגש-מיטה עם הסט קפה או ארוחת בוקר לבקרים רומנטיים שיהיו להם. דרך אגב אשמח אם תעלי שאלתך זו גם בפורום אהבה ורומנטיקה.

מה לא קונים לזוג שמתחתן......./images/Emo70.gif

לא קונים מפות שולחן לא קונים סירים לא קונים סבונים לא קונים מתקן לעיתונים (אני קיבלתי) לא קונים פמוטות לשבת לא קונים סט ספלים לא קונים קומקום חשמלי אההההה נכון...... גם לא קונים סיפוקלוקס...
אפשר לקנות להם משהו מעניין לליל הכלולות..... לכו לחנות ´מעניינת´ ותקנו להם כל מיני דברים מעניינים שיוכלו להשתעשע איתם בליל הכלולות שלהם. דברים קטנים שיהפכו את הלילה למעניין... (למרות שאחרי החתונה מגיעים הביתה או למלון כל כך מאוחר ונרדמים - אנחנו נרדמנו עם הבגדים...
) מה עוד אפשר לקנות???????. כרטיסי ברכה של חיש גד!!! או בכל הסכום או בחלק ממנו..... לכי תדעי מה יצא להם מזה..... עוד יתעשרו בזכותכם ואז..... אז אין מתנה יפה מזו. אני מכירה מישהו שקיבל בחתונה שלו מלא כרטיסים (כי בהזמנה הם רשמו שכרטיסי חיש גד יתקבלו בברכה) ובאחד מהם יצא 5.000 ש"ח..... וזה חוץ מהסכומים הקטנים והכרטיסים חינם שקיבלו בגירוד...
לזוג הצעיר...

ShirShir

New member
למה לא?

ואני מצטטת: "לא קונים מפות שולחן לא קונים סירים לא קונים סבונים לא קונים מתקן לעיתונים (אני קיבלתי) לא קונים פמוטות לשבת לא קונים סט ספלים לא קונים קומקום חשמלי" ואני שואלת - למה לא? הרי מישהו צריך להביא גם את זה.. אילו דברים חשובים בחיים הזוגיים, נכון? מה שבטוח, לא לשכוח לצרף פתק החלפה!! ושיהיה במזל!!

למעלה