מה קורה אם

ivory

New member
מה קורה אם

צוות מסוים מחליט לא לעשות את המשימה?
יש "עונש" מוגדר שהם אמורים לספוג במקום המשימה?

אני זוכרת באחת העונות הראשונות במירוץ של ארה"ב, היתה להם משימה לאכול 2 קילו בשר
והיה זוג שהגיעו אחרי כמה זוגות וראו שמי שהתחיל במשימה מאוד מתקשה בה.
אז הם החליטו מראש לא לנסות ושכנעו גם את הזוגות שבאו אח"כ לא לעשות את המשימה
ובמקום זה הם היו צריכים לחכות חצי שעה אחרי שהזוג שהגיע לפניהם סיים את המשימה או משהו כזה.
אצלנו אין אופציה כזאת?

choco2602

New member
גם אני רציתי לדעת אתמול..

אני זוכרת שהיה פעם עונש של לחכות שעה וחצי בערך.. לא זוכרת אם בישראלי או האמריקאי

אני חושבת

שבאחד העונות הקודמות בישראל היה מצב עם עקיבא ואנאל, משהו על כניסה למקדש בודהיסטי שאסור להם לפי הדת
ולכן הם החילטו לוותר ואכן חיכו חצי שעה עיכוב עד שאחרון הזוגות סיים את המשימה.

NP16

New member
אולי במקרה הזה,

כי זו משימה זריזה המקדש. אבל המשימה הזו של הקפיצה מהצוק, רק עד שהיא נוסעת ללמעלה, מתלבשת, עוברת חצי שעה. אז זה לא הגיוני שהעונש יהיה חצי שעה בלבד . גם זה נראה שהם ישבו שם לדון על זה חצי שעה ובסוף היא אמרה "בוא נלך להתארגן לדבר הזה". ככה שכנראה שהעונש הוא באמת יותר כמו שעה וחצי.
(אני לא מבין למה נגיד טליה לא ספגה את העונש הזה אז עם הבשר.... לקח לה במילא הרבה זמן לאכול את זה)

rax4444

New member
לפי מה שפיית המשאלות כתבה..

זה חצי שעה אחרי שהזוג האחרון סיים..
כלומר זה לא חצי שעה מרגע שאתה הגעת למקום...

NP16

New member
נכון...

אבל הם היו אחרונים וידעו את זה,גם במקרה כזה ,לחכות חצי שעה אחרי כולם, גורם להם לסיים מהר יותר מאשר באמת לעשות את המשימה .אז היו מחכים קצת ששימי ויסמין יסיימו. עדיין זה פחות,כי גם מור תפחד ולא תרוץ ותקפוץ תוך דקה כמו מעיין. ואם היה להם אפשרות כזו אני מאמין שלא היו מתווכחים ככה אלא פשוט עושים את זה. נדמה לפי המשפט האחרון של מור, שהיא תעשה את המשימה.

ny22

New member
מנהל
אולי, במידה וזוג מוותר, הם צריכים לעלות למעלה

כלומר (מי שצירך לדאות) להתלבש ורק אז לחכות חצי שעה.

וגם מה שפיית המשאלות כתבה די מקזז את זה - רק אחרי שהזוג האחרון מסיים הם יכולים לצאת, ככה שלא משנה כמה זמן המשימה לוקחת, יהיה להם עיכוב של חצי שעה בכל אופן.

מה קורה אם זוג מסויים מחליט...

להתחלף אחד עם השני במשימת מחסום? למשל מה היה קורה אם קורל שלא יודעת לשחות היתה מתחלפת עם רומי ויושבת על החסקה ושרומי תעשה את הדאון? יש כזו אפשרות בכלל?

ny22

New member
מנהל
אם זה משהו כמו הדאון אזי זה בעייתי

כי תוך כדי הריחוף הן מן סם לא יכולות להתחלף , ואם זה אחרי שהיא נוחתת ורומי כבר בים אזי אני לא ידוע איך אפשר הודיע לה ואם כן, זה בזבוז זמן מטורף....

אבל נניח וזה קורה ממש על ההתחלה, שהן קוראות את הפרוספקט, אזי נראה לי שזה שקול לכך שהן בוחרות לא לעשות את המשימה....

קרנ י ת

New member
יש לדעתי את האופציה הזאת

רק שלא כולם תחמנים כמו רוב...

|אאל"ט| העונש היה לחכות 4 שעות (במירוץ ה-16 שחקני הכדורסל ויתרו על המשימה וחיכו 4 שעות...) ושם זה היה רק מרגע בו מגיע זוג נוסף למשימה.

רוב תימרן בשעתו את כולם ושיכנע אותם לא לעשות את המשימה כדי שהם לא יודחו מהמירוץ

היה כזה דבר בעונה הקודמת במשימת הודיני

עם האמא והבת שהיום מאמנות כושר בערוץ 2. ואם השועל לא טועה, הן היו צריכות לחכת שעה מהרגע שהגיעו לפיטסטופ, והודחו באותו פרק, כי כל הזוגות עברו אותן.

למעלה