מה קורה ל"תפוז" שיש קשיים להכנס ...

• פותח הנושא gen1
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.
מפריכה מפריכה...

העצומה הזו לא מפריכה מאום
ואינה שווה את הפיקסלים במסך שלי שמבוזבזים עליה. לגבי section 508 אני לא מתמצא. התקנים של האינטרנט כוללים בין היתר תקני ISO שונים ומשונים למיטב ידיעתי, אבל יכול להיות שאני טועה כאן. זה לא המקצוע שלי ואין לי שום התמחות בנושא. אם יש פה מישהו שמתמצא בתקינה של דפי אינטרנט, הוא מוזמן לבוא ולהסביר להדיוטות כמוני.
מפריכה מפריכה...
והבאתי לך את האתר של w3c שהם כותבים ומפיצים את התקנים, אין שום קשר ל - ISO. אין שום קשר ל - ISO. מעבר לכך שאם האתר שלך עומד בתקן, זה לא אומר שהוא יוצג על דפדפנים שונים בצורה נכונה. זה רק אומר שהוא עומד בתקן. בשביל שהוא יוצג על כל הדפדפנים בצורה טובה, צריך לבדוק אותו על כל הדפדפנים, ו/או לחכות שכל הדפדפנים יתמכו בתקן (כמו שכתבתי רק ספארי עומד בתקן ואופרה גם קרוב מאוד)

amit1270

New member
זאת גישה צינית ולא מועילה

תזיק גם תזיק
כי ככה אנשים חושבים שהם יצאו ידי חובתם. "מה, אני חתמתי על שלוש עצומות נגד חוסר תאימות לתקנים. אני מאוד פעיל בתחום" פעיל בXXX שלי!! תעשה משהו מועיל, תנג'ס לאנשים שאחראים על המחדל אולי הגדול ביותר שקיים כיום באינטרנט. עשרות ומאות אתרים שמבקרים בהם מליוני גולשים בישראל מרשים לעצמם להכריח אותי להשתמש בדפדפן של חברה מסויימת שעובד רק על מערכת הפעלה מסויימת שעובדת רק על פלטפורמה מסויימת. זו חוצפה ושערוריה! לא מספיק המונופול הכמעט מושלם של מיקרוסופט בלאו הכי? אולי צריך לעזור להם עוד קצת? בטח אם נכתוב עצומה זה ממש ירגש מישהו...
כי ברור שלא כל מי שאכפת לו יפעל בדרכים שאתה מציע. אז לאלה ש"קצת" אכפת להם העצומה היא כלי אידאלי להביע מחאה, כי בלעדיה הם לא היו פועלים כלל.

amit1270

New member
מצד שני,

כי ברור שלא כל מי שאכפת לו יפעל בדרכים שאתה מציע. אז לאלה ש"קצת" אכפת להם העצומה היא כלי אידאלי להביע מחאה, כי בלעדיה הם לא היו פועלים כלל.
מצד שני,
אני לא נגד "לנג'ס", ובאמת צריך שיהיו מי שיעשו את זה. אבל תשכח מלגייס את אותו מספר גולשים למשימה תובענית כזאת בניגוד לעצומה שמצביעה גם על תמיכה פסיבית, וגם כאלה שהעניין לא נוגע להם אישית (כמוני וכמו גולשי IE אחרים) יכולים להצטרף למאבק שנראה להם צודק.

רק שתדע: ניתן להרכיב את IE7 על מקינ

אני מזמין אתכם...
לחתום ולהפיץ: http://www.mac-it.co.il/petition/index.php
רק שתדע: ניתן להרכיב את IE7 על מקינ
מקינטוש בעזרת לא מעט שינויים בדיוק כפי שעשינו עם IE6 על מערכת של מקינטוש ויצא שילוב מנצח ! ההרכבה הזו מסובכת למדי אך היא ניתנת לביצוע וכאשר היא מצליחה - אין טוב ממנה ! בעבר, הוציאה מייקרוסופט כלים רשמיים להרכבת IE5 על מחשבי מקינטוש כאות לרצון טוב ואחר-כך זה הופסק עם הופעת IE6. הכל ניתן לביצוע אם משקיעים שלוש שעות עבודה על המחשב ומבצעים שורה של התאמות. הטכנאי שלי עושה התאמות והכלאות כאלה. זה יקר אך משתלם לגלישה נהדרת וחלקה. כאן אסיים להיום. אני פשוט ג-מ-ו-ר. ליל מנוחה מירושלים ידידי !

לא פניתי כי אני משתמש בדפדפן שכפו

הבעיה המרכזית בארץ
היא בדיוק כמו בתח"צ. כולם מתלוננים על התח"צ ומקטרים אבל לא מוכנים "ללכלך את הידיים" שלםה בלעשות משהו בשטח. אז במקום לגלוש בדפדפן שהם רוצים, הם גולשים בדפדפן שהמתכנת ה"חפפן" של האתר החליט שבו הם צריכים לגלוש. למה שהם יטרחו לנדנד למתכנת האתרים? שמישהו אחר ידאג לזה. ראש קטן טיפוסי. אביתר, לכמה אתרים יצא לך באופן אישי לפנות על מנת שיתקנו שם קוד לא תיקני? לעומת זאת כמה פעמים קיללת אתר שלא מציג נכון ושמאלץ אותך להחליף דפדפן כדי שתוכל לראות אותו נכון?
עלי להשתמש בו. אני מחוייב להשתמש ב- IE7 כדי לראות נכון את האתרים. ניסיתי אחרים ואתרים רבים נראו "מעוותים". הצדק איתך לחלוטין ואין שום ויכוח על כך !

raminec

New member
לא רק זה

עלי להשתמש בו. אני מחוייב להשתמש ב- IE7 כדי לראות נכון את האתרים. ניסיתי אחרים ואתרים רבים נראו "מעוותים". הצדק איתך לחלוטין ואין שום ויכוח על כך !
לא רק זה
אתה גם לא ממש מעוניין להחליף אותו. אחרת אני משוכנע שהיית מוכן לעשות איזשהו משהו מינימלי בנושא. או שבעצם לא...

אחליף אותו תמורת דפדפן טוב ממנו שיצ

לא רק זה
אתה גם לא ממש מעוניין להחליף אותו. אחרת אני משוכנע שהיית מוכן לעשות איזשהו משהו מינימלי בנושא. או שבעצם לא...
אחליף אותו תמורת דפדפן טוב ממנו שיצ
שיציג כל אתר נכון ומהר ממנו. בינתיים הוא אצלי רק כברירת מחדל. ניסיתי הרבה סוגים. רק IE7 "מתיישב טוב" על כל אתר ומהר. חבר קרוב ממייקרוסופט-ישראל סיפר לי השבוע שהוא מודע לכך שיש ים של בעיות עם IE7 אך הפתרון יבוא מהר יחסית בדמות IE8 שעל פיתוחו עובדים יום ולילה. לי כבר נמאס מהחלפת דפדפנים כל פעם. די: כמה אפשר עם זה ?!

בועז ל

New member
בקיצור , החבר'ה ממיקרוסופט דואגים

אם תיקח ויסטה עם לוח אם 800 מיושן
חד ליבתי - צפה רק לתקיעות במערכת. אם לא תיקח זכרון מינימלי של 2 ג'יגה, אל תצפה לביצועים. הם כותבים ש- 1 ג'יגה פנימי מספיק וזו שטות. זה מספיק רק לגרסת הבסיס וגם לה בקושי. כאשר הויסטה רץ על פנימי של 8 ג'יגה, הוא רץ מהר, מדוייק ומדהים וכולל כל פונקצייה. להערכתי, לא ניתן להתקין את גרסת VISTA ULTIMATE על 95 אחוזים מהמחשבים שנמכרים כיום בחנויות וחבל ! פה הטעות של גייטס ! הוא היה חייב לדאוג לכך שהחומרה תתאים לתוכנה ולא כך הוא עשה. הפשע של מייקרוסופט בא לידי ביטוי בכך שמי שרוצה להריץ את VISTA ULTIMATE למשל על המחשב שלו, צריך להשקיע 12 אלף ש"ח במחשב מפלצתי וזה ממש לא הוגן ולא נכון שיווקית. פשע נוסף: אנחנו משקיעים ב- VISTA ובעוד פחות משנתיים תהיה בשוק VIENNA מחליפתה ! ואז יאלצו כולם להחליף שוב את מירב חלקי המחשב. על-פי מה שאני יודע, ה- VIENNA תדרוש נתוני חומרה אסטרונומיים לעומת מה שיש כיום. מדובר בזכרון פנימי של 32 ג'יגה מינימום. זה טירוף ואני מקווה שגייטס ידע לפתור את הסוגיה בצורה נכונה אחרת חלונות באמת יתפגר... יום טוב.
לידידיהם יצרני החומרה. הריטואל הזה ,לפיו כל שדרוג של מערכת ההפעלה מחייב שדרוג חומרת המחשב מתחיל להימאס. הפעם נשבר כאן שיא.

raminec

New member
אני לא דואג

לידידיהם יצרני החומרה. הריטואל הזה ,לפיו כל שדרוג של מערכת ההפעלה מחייב שדרוג חומרת המחשב מתחיל להימאס. הפעם נשבר כאן שיא.
אני לא דואג
כולנו נלך כמו עדר של כבש ונקנה מחשבים חדשים ונשדרג את מערכות ההפעלה שלנו. כך היה בעבר וכך יהיה גם עכשיו. ווינטל (wintel) תמיד מנצחים. כולנו נקטר כמו ישראלים טובים, אבל לא נעשה שום דבר בנידון. כולנו יודעים מה הפתרון, אבל אף אחד לא מוכן להרים את הכפפה.

בועז ל

New member
אני לא מתכוון להשקיע אגורה שחוקה

אני לא דואג
כולנו נלך כמו עדר של כבש ונקנה מחשבים חדשים ונשדרג את מערכות ההפעלה שלנו. כך היה בעבר וכך יהיה גם עכשיו. ווינטל (wintel) תמיד מנצחים. כולנו נקטר כמו ישראלים טובים, אבל לא נעשה שום דבר בנידון. כולנו יודעים מה הפתרון, אבל אף אחד לא מוכן להרים את הכפפה.
בויסטה. האסטה לה ויסטה ,בייבי ! יש לי XP יציבה ברשיון.וכל עוד היא מספיקה לצרכים שלי ,איני רואה סיבה לשדרוג.

raminec

New member
שנינו יודעים שזה לא יחזיק מים

בויסטה. האסטה לה ויסטה ,בייבי ! יש לי XP יציבה ברשיון.וכל עוד היא מספיקה לצרכים שלי ,איני רואה סיבה לשדרוג.
אתה תשדרג כמו כל המדינה. אתה לא תהיה "היחיד" שישאר עם מערכת הפעלה "מיושנת" בזמן שיש דברים "כל כך מגניבים" כמו פרצות אבטחה חדשות ועדכניות עבור ויסטה. למה להשתמש ב- IE6 שיש בו פרצות אבטחה רבות שטרם טולאו כאשר אפשר לגלוש עם IE7 שיש לו לא פחות פרצות אבטחה שטרם טולאו וצורך פי שניים משאבי מחשב? יותר מזה, מכיוון שכמעט ולא ניתן לרכוש היום מחשבים ניידים ללא מערכת הפעלה חלזונות, כאשר יבוא היום והמחשב שלך ישבוק חיים אתה תרכוש חדש ואיתו תרכוש מערכת הפעלה חלזונות ויסטה כשרה למהדרין שבמהדרין ולא תפצה פה ולא תצפצף. אני מוכן לחתום על זה כאן ועכשיו. אתה לא תתוכח עם אף מוכר על זה שאונסים אותך לרכוש מערכת הפעלה שאין לך בה צורך. אתה לא תמחה על זה שכבר יש לך רשיון ואינך מעוניין לשלם מחדש על רשיון נוסף. חכה, אתה תראה בעצמך יום אחד...

בועז ל

New member
יא חביבי , על מה אתה מדבר ???

אתה תשדרג כמו כל המדינה. אתה לא תהיה "היחיד" שישאר עם מערכת הפעלה "מיושנת" בזמן שיש דברים "כל כך מגניבים" כמו פרצות אבטחה חדשות ועדכניות עבור ויסטה. למה להשתמש ב- IE6 שיש בו פרצות אבטחה רבות שטרם טולאו כאשר אפשר לגלוש עם IE7 שיש לו לא פחות פרצות אבטחה שטרם טולאו וצורך פי שניים משאבי מחשב? יותר מזה, מכיוון שכמעט ולא ניתן לרכוש היום מחשבים ניידים ללא מערכת הפעלה חלזונות, כאשר יבוא היום והמחשב שלך ישבוק חיים אתה תרכוש חדש ואיתו תרכוש מערכת הפעלה חלזונות ויסטה כשרה למהדרין שבמהדרין ולא תפצה פה ולא תצפצף. אני מוכן לחתום על זה כאן ועכשיו. אתה לא תתוכח עם אף מוכר על זה שאונסים אותך לרכוש מערכת הפעלה שאין לך בה צורך. אתה לא תמחה על זה שכבר יש לך רשיון ואינך מעוניין לשלם מחדש על רשיון נוסף. חכה, אתה תראה בעצמך יום אחד...
אני עדיין משחק ב DIGGER במחשב. המשחק הכי מתקדם אצלי הוא "שולה המוקשים"
כל עוד העסק עובד וה BOOTABLE DISK של XP תקין -אין מצב לויסטה.

ומעבד תמלילים אייינשטיין???

רק שתדע: מעבד תמלילים אינשטיין עובד עם......ויסטה בהצלחה !!! לקח שעה וחצי להתאים אך אני אוהב שטויות כאלה של שילוב ענתיקות עם המילה החדשה. הבעיה העיקרית היתה בקטע של הדפסה. אני עושה ניסויים כאלה. רק שלא ייצא לי פתאום .....מסך כחול !!!
ליל מנוחה.

בועז ל

New member
אחח... נוסטלגיה במיטבה !../images/Emo6.gif

רק שתדע: מעבד תמלילים אינשטיין עובד עם......ויסטה בהצלחה !!! לקח שעה וחצי להתאים אך אני אוהב שטויות כאלה של שילוב ענתיקות עם המילה החדשה. הבעיה העיקרית היתה בקטע של הדפסה. אני עושה ניסויים כאלה. רק שלא ייצא לי פתאום .....מסך כחול !!!
ליל מנוחה.
אחח... נוסטלגיה במיטבה !

לילה טוב ואל תשכח : האסטה לה ויסטה, בייבי !

raminec

New member
אני מדבר על זה

אני מדבר על זה
שביום שבו המחשב שלך ישבוק חיים אתה תקנה מחשב חדש שיהיה עליו ויסטה. וכאשר תרכוש את אותו המחשב אתה תרכוש עבורו רשיון כמו טטל'ה. למה? כי אין לך ברירה! ואחרי זה? אז על הלפ-טופ שלך יהיה ויסטה, לא תתקין גם על המחשב השולחני בבית??? שיריצו שניהם את אותה גרסה או שיהיה לך כאלו בעיות תאימות בכל מסמך שאתה מעביר ביניהם שאתה תרצה לרוצץ את המסך של המחשב שלך לאלפי פיסות קטנטנות של גבישים. תאמין לי, סחבק מבין מספיק כדי לדעת מה הוא אומר. it's a loose loose situation.

amit1270

New member
זה מצב רפוי רפוי? ../images/Emo13.gif

אני מדבר על זה
שביום שבו המחשב שלך ישבוק חיים אתה תקנה מחשב חדש שיהיה עליו ויסטה. וכאשר תרכוש את אותו המחשב אתה תרכוש עבורו רשיון כמו טטל'ה. למה? כי אין לך ברירה! ואחרי זה? אז על הלפ-טופ שלך יהיה ויסטה, לא תתקין גם על המחשב השולחני בבית??? שיריצו שניהם את אותה גרסה או שיהיה לך כאלו בעיות תאימות בכל מסמך שאתה מעביר ביניהם שאתה תרצה לרוצץ את המסך של המחשב שלך לאלפי פיסות קטנטנות של גבישים. תאמין לי, סחבק מבין מספיק כדי לדעת מה הוא אומר. it's a loose loose situation.
זה מצב רפוי רפוי?

promter

New member
אתה לא באמת מצפה שב-2009

אם תיקח ויסטה עם לוח אם 800 מיושן
חד ליבתי - צפה רק לתקיעות במערכת. אם לא תיקח זכרון מינימלי של 2 ג'יגה, אל תצפה לביצועים. הם כותבים ש- 1 ג'יגה פנימי מספיק וזו שטות. זה מספיק רק לגרסת הבסיס וגם לה בקושי. כאשר הויסטה רץ על פנימי של 8 ג'יגה, הוא רץ מהר, מדוייק ומדהים וכולל כל פונקצייה. להערכתי, לא ניתן להתקין את גרסת VISTA ULTIMATE על 95 אחוזים מהמחשבים שנמכרים כיום בחנויות וחבל ! פה הטעות של גייטס ! הוא היה חייב לדאוג לכך שהחומרה תתאים לתוכנה ולא כך הוא עשה. הפשע של מייקרוסופט בא לידי ביטוי בכך שמי שרוצה להריץ את VISTA ULTIMATE למשל על המחשב שלו, צריך להשקיע 12 אלף ש"ח במחשב מפלצתי וזה ממש לא הוגן ולא נכון שיווקית. פשע נוסף: אנחנו משקיעים ב- VISTA ובעוד פחות משנתיים תהיה בשוק VIENNA מחליפתה ! ואז יאלצו כולם להחליף שוב את מירב חלקי המחשב. על-פי מה שאני יודע, ה- VIENNA תדרוש נתוני חומרה אסטרונומיים לעומת מה שיש כיום. מדובר בזכרון פנימי של 32 ג'יגה מינימום. זה טירוף ואני מקווה שגייטס ידע לפתור את הסוגיה בצורה נכונה אחרת חלונות באמת יתפגר... יום טוב.
אתה לא באמת מצפה שב-2009
כבר תצא ה-וינה (איזה שם מטופש) עד שהוציאו את הלונגהורן, אופס הויסטה הוציאו את הנשמה, והפעם זה כמו שאתה אומר מערכת קבצים חדשה פעם ראשונה נדמה לי מאז הדוס.

מצב
הנושא נעול.
למעלה