מה קורה מלאכים?

מה קורה מלאכים?

נושא חדש בפורום - איזו דמות של כמעט מלאכים אתם הכי אוהבים. בתשובות תסבירו גם למה, וגם את מי אתם לא אוהבים

תשובה

אני אוהב את כולם , כולם בשבילי הם דמויות מדהימות . אני פחות אוהב את ברטולומה , חוסטינה וג'יימס/מרקוס , אבל הם לא כל כך מפריעים לי . אבל הדמויות שאני הכי הכי אוהב הם : סיילו ( אמיייי 3> ) , ניקו , מריאנלה , ז'קה וכריסטובל .

(ענבל) אני הכי אוהבת...

האמת שאת כולם...גם הדמויות הרעות כי יש להם כל מיני צדדים שתראו בהמשך, הם לא רק "השדים הרעים" וזהו. במיוחד מאל (בולידהההההההה *המבין יבין*) שהיא לא רעה וזהו, קודם כל היא מפונקת כי ככה היא גדלה והיא גם מאוד מצחיקה! זו דמות מ-ע-ו-ל-ה, אתם תגלו בהמשך. (מה אתם חושבים שאני אחשוף לכם ספויילרים?!
חח) כמובן שאני גם מאוד אוהבת את מאר וסיילו, אני מאוד מזדהה איתן. מאר בכלל היא דמות שנורא קל להזדהות איתה. מוגלי הוא אחת הדמויות המצחיקות והאהובות :) ראמה הוא החלום של כל בחורה מוניטו (או "קופיקו") שיצטרף בהמשך הוא מתוק ומצחיק וכיף לראות אותו, וכמו כן את שאר הקטנטנים: אללי לוס וקריסטובל. ברור ששכחתי המון ואני איזכר אחר-כך אבל במילא אני לאמאמינה שמישהו קרא את כל מה שכתבתי עכשיו ובכלל אם למישהו היה כוח לקרוא אם הייתי כותבת עוד. אז...עד כאן... *ענבל*

sivan5353

New member
הרבהה

אני מתה על כולם. טוב רובם.. ראשונים אני חולה על כריסטובל (הוא כזה חמודדד), ניקו (מצחיק בטירוף, סיילו (כי זאת אמיליה המהממת),מוגלי ומלווינה (כי הם הכי מצחיקים שיששש.. מוגלי סביבה קה דיוסה נו נו נוסר ברסוליה!! חח ובולידה!! חחהחהח המבין יבין), לוס ומוניטו, אני ממש אוהבת את ברטו, הוא שחקן מעולההה אני חולה עליו. טאצ'ו וחסמין אני אוהבת אותם שהם ביחד, הם מצחיקים... אממ... לא יודעת נראלי זהו...

uoston

New member
אהמ......

חסמין-כי כיף לראות אותה על המסך!!1 מריאנלה- יש לה קטעים יפים. סיילו- כי היא מהממת! באוור- כי הוא מהמם!!!

למעלה