מה קנדה?!?

canadian

New member
מה קנדה?!?

אני חי בקנדה מונטריאול כבר שש שנים.אני יודע למה אתם כל כך רוצים לגור בקנדה..בטח! אין מלחמות כל הזמן ואין בעיה של מים ושל חום..בקיצור,ממש גן עדן.אבל האמת היא שקנדה לא באמת יותר טובה מישראל אפילו שיש הרבה יותר יתרונות. החברה הרבה הרבה יותר טובה בארץ!אפילו שכולם צורחים ומקללים.בקנדה כולם כל כך קרים ולא פתוחים אליך שזה ממש מפחיד!גם מזג האוויר קר כמו לא יודע מה.אין חוף ים ואין שמש חמה.רק בקיץ שנמשך רק 3 חודשים!! בקנדה מדברים 2 שפות.אנגלית וצרפתית.ותאמינו לי זה לא תענוג גדול להתחיל ללמוד שפה חדשה בגיל מאוחר ועוד שפה קשה כמו צרפתית.אל תחשבו ש אני מנסה לשכנע אותכם לא לבא כי יש גם המון דברים יפים מאוד פה.רק תחשבו על כל הצדדים לפני.

canadian

New member
בגלל ש...

אני נשאר פה בקנדה כי אני לומד פה עכשיו.אחרי הלימודים אני יחזור לארץ.תודה ושימרי על קשר..ביי

עלי כהן

New member
??????????תלמד עברית!!!!!!!!!

אינני יודע מה את לומד, אבל כדאי שתלמד קודם עברית - לא אומרים "אני יחזור"- הנכון : "אני אחזור"!!!!!!!!! ( וחוץ מזה - אני לא מאמין שתחזור- דיבורים) עלי

Toronto_guy

New member
גם אני מקנדה

אז קודם כל לגבי השפה : אני לא צריך ולא מתכוון ללמוד צרפתית. אני גם לא צריך להשתמש בצרפתית.אני גר בטורונטו שהרבה יותר נחמדה ממונטריאול.(מונטריאול קרה יותר מטורונטו ) הבעיה בארץ היא לא המצב הנוכחי - הבעיה היא שאין עתיד. דמוגרפית מספר הערבים הולך וגדל וגם מספר החרדים. בישראל הילדים שלך יצטרכו לשרת שלוש שנים בצבא . תשווה רגע בין כמות הכסף שאתה צריך להשקיע כדי לקנות דירה בארץ לבין האוס בקנדה ? תשווה את רמת התחזוקה ( טוב אתה לא מכיר את טורונטו) של הכבישים בטורונטו לרמת בארץ ? האפשרות לעלות על אוטובוס מבלי לחשוש שתתפוצץ ? קר לך ? בסדר.בתור אזרח קנדי אתה יכול לרדת לעבוד בארהב בויזה TN-1 דבר שיראלי לא יכול לעשות .... ישראלי יצטרך לעבוד בויזה HB1 בקיצור יש גם חסרונות אבל בקיצור חביבי לא ניתן להשוואה !!!!!

למעלה