מה שאני רוצה מהתקליט הבא!

מה שאני רוצה מהתקליט הבא!

א. שיהיה כבר! ב. שכל הטקסטים יהיו של שלמי ברכה, מבחינתי השירים הכי משינאים הם שירים שברכה כתב. "הנה אנחנו" הוא השיר שאני הכי אוהב מאז האיחוד אז די לטקסטים של יובל לעת עתה וקדימה ברכה.

../images/Emo45.gif

הוא יהיה, אני משער שהם כל הזמן כותבים שירים חדשים ודברים חדשים בין ההופעות למרות שהשירים שיובל כתב לא רעים בכלל, אבל בהחלט שלומי ברכה גם לדעתי צריך לכתוב יותר ולהלחין אפילו עם יובל ביחד, ידוע שהשירים הכי גדולים של משינה יצאו מבית שלומי ברכה או מבית בנאי/ ברכה במשותף.

Mominit

New member
../images/Emo15.gifהשירים הגדולים של משינה הם של שלומי?!?

הייתי אומרת שזה קצת מוגזם לרשום כזה דבר אני גם פחות מתחברת לסגנון של יובל אבל עדיין...האלבום של יובל רש"י דאב אחד האלבומים היפים שיצא לי אישית לשמוע...
לדעתי השילוב של שניהם הוא מנצח כשחלק מהשירים נכתבים ע"י יובל והחלק השני ע"י שלומי

מסכימה

לכל אחד מהם סגנון שונה שמשתלב מדהים ביחד... ובהחלט יש כמה שירי יובל שהפכו לאבן דרך במוניטין המשינאי..

POP LEX

New member
ממפלצות התהילה יובל בנאי הוא הכותב העיקרי.

הוא כתב את המילים של רוב השירים במפלצות,הוא כתב את כל להתראות נעורים שלום אהבה,היה שותף מלא לכתיבת רומנטיקה עתידנית,וכתב את כל יהלומים בשמיים. באמצע היה את שיא הרגש שאת כולו כתב שלומי ברכה. זה די מדהים שמאז שיא הרגש ב-93,אין אפילו שיר אחד באלבומים של משינה (לא כולל אוספים) ששלומי ברכה חתום עליו גם ככותב וגם כמלחין בלעדי. ומה שיותר מדהים,שלאיגי דיין כן יש אחד כזה.

שיא הרגש היה אחד האלבומים הגדולים ביותר!

ולא סתם שלמי ברכה הוא מלך הטקסט אני אוהב גם את השירים של יובל, אבל ברכה הוא משינה בעיני ושהם כותבים ביחד בכלל יש קסם מיוחד

אני כל כך רוצה אבל לא משיג את זה בשום מקום

אין בחנויות, אין להורדה, אין לינקים, אין חיים קשה קשה

אז זהו.

שכן. מסיבות שאינן ברורות, שלומי ברכה לקח צעד אחורה. בעיקר מבחינת המלל. גם לי אישית חסר הטאץ' של שלומי באלבומים של משינה, ואכן "הנה אנחנו" זה משב רוח מרענן. אכן צריך יותר איזון בין הסגנונות בנאי-ברכה. ועם זאת... יש שירים שלמרות שקרדיט הכתיבה/לחן שלהם נתון ליובל - ניתן לזהות "שיפצורים" של שלומי. (רק דעה שלי. ללא אימות). כמו כן, באלבום "משינה 2" כל הקרדיטים ללחן נתונים ללהקה, ובכלל באופן נדיר כידוע בשנות הפעילות של הלהקה כל הכנסות התמלוגים חולקו שווה בשווה בין חברי הלהקה בלי קשר לכותבי השירים. דבר שתרם רבות לאחדות ולמניעת חיכוכים ומתיחויות. לא יודע מה סטטוס ההסדר הזה בשנים מאז האיחוד ב 2003. אה. כן. והאלבום צ'אפלין צ'ארלי זה יצירת מופת. והוא יצא ב 2003. 7 שנים (ומשהו) חלפו מאז. אולי נגמרו 7 שנות הבצורת של שלומי ברכה ומתחילות כעת 7 השנים הברוכות

למעלה