מה שהפליקנס עושים לפורטלנד, וואו

זה לא שהמאצ' אפ היה כזה קשה על הנייר

הקו האחורי של פורטלנד היה אמור לגבור על זה של הפליקנס, בפועל קורה ההיפך בכל משחק

rapgamer4ever

New member
דיוויס מול נרקיץ' זה מצ'אפ בעייתי לבלייזרס

יוסוף לא יכול לשמור עליו וגם לא על מירוטיץ' שמאז שגילח את הזקן תופר שלשות כאילו הוא קליי תומפסון.
זה נכון שהקו האחורי של פורטלנד אמור לנצח את זה של הפליקנס אבל שלושת השומרים הכי טובים של ניו אורלינס (AD, הולידיי ופלייאוף רונדו) יושבים על העמדות החזקות של פורטלנד (לילארד, מקולום ונרקיץ'). מצ'אפ נוח לפליקנס מהבחינה הזאת.

כמובן שאין פתרון לדיוויס, בגלל זה לא הזכרתי אפילו

את המאצ' אפ בקו הקדמי, אבל בקו האחורי אני חושב שהכל קם ונופל על לילארד..
לצערי הוא מציג יכולת פחות טובה מהרגיל למרות הקשיים שההגנה שמה עליו

יבגניי34

New member
לא הייתי בונה על סוויפ. השקנאים נראים מצויין משני צידי המגרש

תהיה סדרה.

אכלנו פה כובע

משחק אינטנסיבי במיאמי

3 טכניות כפולות (וויד וג'אסטין אנדרסון, דראגיץ' ובלינלי, ג'יימס ג'ונסון וסימונס) במשחק שהיה בסך הכל צמוד לרוב אורכו עד שפילדלפיה ברחו ברבע הרביעי...
&nbsp
במיאמי אפשר לציין לחיוב את ווינסלו (בעיקר המחצית הראשונה) שנתן אחלה הגנה, הגיע הרבה לקו וקלע שלשות ואת דראגיץ' שעשה הכל בהתקפה. ג'וש ריצ'ארדסון גם היה די טוב. הוא עושה עבודה טובה על סימונס למרות הפרשי הגובה, הוא מגן נהדר.
&nbsp
בפילדלפיה איש המשחק בעיני היה סאריץ'. המון מהלכים טובים, שלשות, ג'אמפרים, בצבע, מסירות. אמבייד היה די טוב, בעיקר בהגנה ובלהגיע לקו. קלע גם 3 מ-4 לשלוש למרות שהייתי מעדיף שייתקרב יותר לסל, יש לצידו מספיק קלעים טובים ממנו, גם כשסימונס חולק את המגרש. הוא עדיין לא היה נראה בשליטה מלאה וייקח לו קצת זמן לחזור לכושר משחק.

Roeiii1

New member
ג'סטין ווינסלו היה מצויין התקפי והגנתית

אולי פעם ראשונה שאני רואה באמת משחק טוב שלו
אמביד היה לא משהו , אך עדיין תרם 23 נק' ועשה את ההבדל. פילי איתו הרבה יותר טובים

חסן וויטסייד ב3 המשחקים רושם פחות מ15 דקות בכל אחת מהם ולא עולה על 5 נק'.
אכזבה עד עכשיו. יש דיווחים על סכסוך בינו לבין ספולסטרה , לא אתפלא אם הוא יהיה מחוץ למיאמי אחרי הפלייאוף

Roeiii1

New member
סאן אנטוניו חייבים להביא רכז ברמה גבוהה

שם המשחק היום זה רכזים,ואולי זה התפקיד החשוב ביותר

לא מתמצא בשוק הרכזים הפנויים לFA , כמובן שיש כמה רכזים שקשה לראות אותם משחקים בשיטה של פופוביץ'.

אבל טוני פארקר גמר את הסוס לפני כמה שנים , ופטי מילס סביר,צריכים מישהו יותר טוב ממנו.אני חושב אפילו שהם יכולים להוציא משהו בטרייד על פטי , ולהביא גארד ברמה גבוהה.

היום לדעתי הציוות הכי טוב זה guard - foward. לסאן אנטוניו יש את אלדרידג' שהוא עדיין אולסטאר.
לדעתי מייק קונלי היא האופציה הכי טובה להביא.
גם ג'ון וול יכול לבוא בחשבון ויתאים פרפקט לסאן אנטוניו , אבל מן הסתם סאן תצטרך לתת הרבה יותר נכסים ראויים , שגם ככה אין לה הרבה

כל עוד קוואי נשאר ביחד עם למרקוס סאן אנטוניו תהיה קבוצת פלייאוף.
אבל איך שזה נראה אנחנו לא נחזור לראות את קוואי של שנה שעברה או לפני שנתיים עם הפציעה הזאת.

קונלי מעולה כשהוא בריא, אבל ס"א צריכים לחשוב בכיוון צעיר

יותר אם קוואי לא נשאר. הכיוון צריך להיות ריבילד ולא עוד התחמשות סביב השלד הקיים.

למעלה