מה שידענו מזמן עכשיו גילו...

eliormagick

New member
מה שידענו מזמן עכשיו גילו...

ישבו להם כמה מזקני העם והגיעו למסקנה שברוב העולם גילו והבינו מזמן והקהילה ידעה גם היא שזה מה שמגיע לה, אבל מהפכה? אי אפשר להגיד זאת... אף ממשלה או כנסת לא תסכים לדבר כזה אז תנמיכו ציפיות\=... המלצה לפונדקאות גם להומואים....

Widsith

New member
כל עניין הפונקאות לא עומד לזכותנו.

רוב ענייני הפונדקאות עוסקים בניצולן של נשים ממעמד חברתי וכלכלי נמוך, בין אם בחו''ל או בארץ. אני חושב בקטע הזה טוב מאוד שמחייבים את הפונדקאית לבצע זאת ממניע אלטרואיסטי ואוסרים על ההיבט הכלכלי להתקיים. כולי תקווה שזה יביא לסוף עסקי הפונדקאות בחו''ל. הייתי מוסיף המלצה להפוך את הפונדקאות בחו''ל ללא חוקית. שלא לדבר, שמי שכ''כ רוצה מחלות מין קטנות (ע''ע ילדים) יכול לאמץ.

eliormagick

New member
ממממ

עניין ההתנדבות זה טוב אבל יחד עם זה נראה לי שיהיה קשה עד גבול הבלתי אפשרי לבדוק את זה כי אפשר פשוט לשלם לאותם נשים בלי שידעו בנוסף קשה יותר יהיה למצוא נשים שיסכימו לזה רק בהתנדבות ואם זה יכול להוציא נשים ממעגל העוני אז לדעתי זה כן בסדר בנוסף אם אני הייתי מחר מגיע להחלטה שאני רוצה ילד הייתי הולך על אימוץ יש עשרות ואולי מאות ילדים שזקוקים לבית משפחה אהבה זה גם שליחות וגם חשוב יותר...

Widsith

New member
אם כך - אז לאסור בחוק.

זה ניצול כלכלי ברמה של שידול לזנות לדעתי. מי שרוצה ילדים ולא יכול ביולוגית - שיאמץ. שמעתי חלק מהסיפורים של אותם אנשים שהלכו לפונדקאות בהודו והזדעזעתי מהנונשלנטיות שהם דיברו בה על ניצול נשים לצרכים האלה (מה גם שאם פונדקאית ישראלית זה עוד "בסדר" במוח מעוות רגיל, לעשות את זה בהודו אומר לנצל אישה מקאסטה נמוכה וענייה וצריך המון רוע לב ואטימות עבור זה...).

למעלה