מה שמסתמן כרגע שהממשלה השלושים ושש תהיה

ערני31

Well-known member
כדי שנחיה באשליה שאנחנו חיים בעולם חופשי ולא נתקומם

AnarchistPhilosopher

Well-known member
כדי שנחיה באשליה שאנחנו חיים בעולם חופשי ולא נתקומם
אני לא משלה את עצמי
אם זה מה שהעם רוצה ובוחר, אכן הגיוני.
בבחירות האחרונות זה לא נראה ככה.
כלומר אם אתה מפריד בין מה שהפוליטיקאים אומרים לפני הבחירות ואחרי הבחירות.
נדמה לי שכל מי שבחר בגנץ לא רצה שהוא יישב עם נתניהו כי אחרת אני לא מבין למה הצביעו לו? כנראה אנשים הם כפי שאבא שלי אומר:"אידיוטים".

Harrington

Well-known member
מנהל
אני לא משלה את עצמי

בבחירות האחרונות זה לא נראה ככה.
כלומר אם אתה מפריד בין מה שהפוליטיקאים אומרים לפני הבחירות ואחרי הבחירות.
נדמה לי שכל מי שבחר בגנץ לא רצה שהוא יישב עם נתניהו כי אחרת אני לא מבין למה הצביעו לו? כנראה אנשים הם כפי שאבא שלי אומר:"אידיוטים".
זה משחקי פרשנות. כל אחד יפרשן כראות עיניו, קרי בהתאם לאג'נדה הפוליטית שלו.
לגבי אמון בהבטחות פוליטיקאים, זה עבר לי אחרי שרון ימ"ש. אדם יכול להצביע בהתאם לפרסונה שהוא רוצה שיהיה שותף בהנהגת המדינה, שהוא סומך על שיקול דעתו. זאת גם מבלי להאמין לאף מילה שיוצאת לו מהפה בתקופת הקמפיין. במילים אחרות, אין לנו שום דרך לדעת אם מי שהצביע לגנץ עשה זאת מהסיבה האחת או מהסיבה השניה. מה שאנחנו כן יודעים בוודאות, הוא שראש הממשלה הנוכחי הוא עדיין בנימין נתניהו. בעולם הדמוקרטי זה מוגדר כרצון העם. אין ספק שההגדרה הזאת לא תמיד מדויקת. לא לגבי ראש הממשלה, לא לגבי פעילויות חברי הכנסת, ובכלל. אבל עדיין כך מגדירים זאת וכך זה נחשב. כל השאר כאמור, משחקי פרשנות מבוססי אג'נדה.

AnarchistPhilosopher

Well-known member
זה משחקי פרשנות. כל אחד יפרשן כראות עיניו, קרי בהתאם לאג'נדה הפוליטית שלו.
לגבי אמון בהבטחות פוליטיקאים, זה עבר לי אחרי שרון ימ"ש. אדם יכול להצביע בהתאם לפרסונה שהוא רוצה שיהיה שותף בהנהגת המדינה, שהוא סומך על שיקול דעתו. זאת גם מבלי להאמין לאף מילה שיוצאת לו מהפה בתקופת הקמפיין. במילים אחרות, אין לנו שום דרך לדעת אם מי שהצביע לגנץ עשה זאת מהסיבה האחת או מהסיבה השניה. מה שאנחנו כן יודעים בוודאות, הוא שראש הממשלה הנוכחי הוא עדיין בנימין נתניהו. בעולם הדמוקרטי זה מוגדר כרצון העם. אין ספק שההגדרה הזאת לא תמיד מדויקת. לא לגבי ראש הממשלה, לא לגבי פעילויות חברי הכנסת, ובכלל. אבל עדיין כך מגדירים זאת וכך זה נחשב. כל השאר כאמור, משחקי פרשנות מבוססי אג'נדה.
כאמור אני לא מכיר אף אחד מהפרסונה ולא מאמין לאף מילה שיוצאת להם מהפה ולכן לא מצביע.
גם ככה אני לא מאמין שהקול שלי או של מישהו אחר משנה כהוא זה.
זה סתם משחק למראית עין, או כפי שדן מרגלית אמר פעם בפופוליטיקה:"זה משחק מכור".

Harrington

Well-known member
מנהל
כאמור אני לא מכיר אף אחד מהפרסונה ולא מאמין לאף מילה שיוצאת להם מהפה ולכן לא מצביע.
גם ככה אני לא מאמין שהקול שלי או של מישהו אחר משנה כהוא זה.
זה סתם משחק למראית עין, או כפי שדן מרגלית אמר פעם בפופוליטיקה:"זה משחק מכור".
אה אם להצביע או לא זאת כבר שאלה אחרת לגמרי. אני גם לא בטוח שאטרח לצאת מהבית לצורך העניין :). אבל זה לא משנה את מה שכתבתי למעלה.

Harrington

Well-known member
מנהל
נשמע מצוין. יש רק לקוות שזאת תהיה ממשלה יציבה שתוכל למלא קדנציה.

ערני31

Well-known member
כולם שם אינטרסנטים או סמרטוטים אז נראה לי שתהיה יציבות

Harrington

Well-known member
מנהל
כולם שם אינטרסנטים או סמרטוטים אז נראה לי שתהיה יציבות
לא תיארת משהו שלא קיים בכל ממשלה בישראל ובעולם, אם קיים ונכון להגדיר זאת כך.

אבל כאמור, אם תהיה יציבות זה מה שחשוב כרגע. כך שההרכב שכתבת למעלה יכול להיות מצוין. בנוסף הוא יעצבן בוודאי את השמאל והתשקורת (סליחה על הכפילות) כבונוס.

למעלה