מה שנכון, נכון

מה שנכון, נכון

במערכת הפורומים של תפוז ישנם כמה בונוסים נפלאים שכולנו נוכל למצוא בהם שימוש. אני מדבר על שורת הלינקים שמעל לשם הפורום בגדול ´רוק מתקדם´. ´חברים´ נותן רשימה של המשתתפים שכתבו בפורום (כבר ראיתי אחד או שניים שכתבו ולא מופיעים שם. אני לא בטוח מה החוקיות, אך זה עדיין מידע שעלול לעניין אותנו לפעמים). ´צ´אט רוק מתקדם´ לוקח אותנו אוטומטית לחדר רוק מתקדם בצ´אט של תפוז. אני מקווה שייעשה בו שימוש ונוכל אף להפגש שם אונליין. ´קישורים´ מכיל קישורים מומלצים בעניין. המלצות, כמובן, תתקבלנה בברכה. ´סקר´ יתעדכן לעתים תכופות. יש מיליון נושאים שאפשר לשאול עליהם. המלצות, כמובן, תתקבלנה בברכה. ´לוחות´. זה בשבילכם, כדאי שתנצלו אותם. כאן ההמלצות תתקבלנה בברכה יתרה. בינתיים יש שם ´מכירת/החלפת דיסקים/תקליטים´ ו´מכירת כלי נגינה´. אם אתם תוהים, התכוונתי לכלי נגינה שמיוחסים לעתים קרובות לפרוג. כך שאם למישהו יש כמה המונדים מיותרים או איזה מוג זרוק במחסן - זה המקום למכור אותם. אני יודע שיש המון ציוד מסתובב בארץ והנה כאן אפשר לרכז את המכירות שלו. ´לוח ארועים´ זה דבר מגניב ביותר, שיכול לחסוך לנו הרבה תזכורות ופספוסים. תבדקו כל כמה זמן מה קורה שם, ואל תשכחו לכתוב בפורום על כל הופעה שתתקלו בדבר קיומה, שעלולה לעניין את חברי הפורום. נצלו זאת היטב ובחכמה, למה לא?

נכון!

ובו אני אעשה שימוש גם כן. בהחלט אפשרות יפהפיה. דרך אגב, הכינוי שלך מזכיר לי משהו קצת מאגמה-אי. יש קשר?

epitaph

New member
בתור התחלה...

יש כמה מאמרים בפורום רוק ומטאל שעוסקים באלבומים של רוק מתקדם,אפשר להעביר אותם הנה.

pinky_unna

New member
עדיף שאני לא יסביר את

משמעות הכינוי שלי אני לא מעונין להביך את עצמי
אלעד

למעלה