מודאגת מאוד

roismom

New member
מודאגת מאוד

לפני בשבועיים שמתי לב שהשתן שלי לא יוצא מהפתח הרגיל, אלא מתוך הלדן. אני לא סובלת מבריחת שתן ואין לי תופעות של דלקת בדרכי השתן. מה שכן, יש לי מין הפרשה בפתח השתן. נבדקתי אצל רופא נשים והוא לא מצא דבר וגם לא ממש האמין לי (די זלזל). בדיקת שתן תקינה לחלוטין. אני בת שלושים, ילדתי לפני 3 שנים ועברתי גרידה לפני כשנתיים. לאחר בדיקה עצמית ראיתי שהשתן יוצא מפתח שנמצא בלדן. יש לי תור לרופאת הנשים הקבועה שלי רק בעוד חודש. אני נורא דואגת ומקווה שיש לך תשובה או לפחות שם לבעיה כדי שאוכל לחפש מידע באינטרנט.

למודאגת

קודם סליחה על העיכוב בתשובה האם אכן מדובר בשתן? זו קודם כל השאלה שצריך לברר. יש מצבים שונים של הפרשות נרתיקיות מרובות או הפרשות מאיזור פתח השופכה ( הפתח דרכו יוצא השתן). אם לא עברת לאחרונה ניתוח בדרכי השתן או ניתוח אגני, קשה להאמין שרק בשבועיים האחרונים קרה משהו שגרם לשתן לצאת דרך הלדן ולא דרך השופכה. לאור כל זאת איני חושב שמדובר בפיסטולה ( נתיב פתוח בין הנרתיק לדרכי השתן) מכיוון ואז היתה לך דליפה מתמידה של שתן דרך הנרתיק. איני חושב שיקרה נזק אם תיבדקי ע"י הרופא המטפל בעוד חודש.

roismom

New member
תודה דר גולד

תודה על התשובה. אני חייבת לציין שבהחלט מדובר בשתן. אני לא יודעת כמה זמן זה נמשך אבל שמתי לב לזה רק לאחרונה. גם להערכתי לא מדובר בפיסטולה מפני שלא מדובר בדליפה. יש לי תור לאורולוג השבוע ונראה.

למעלה