מודאג לגבי קעקוע חדש שעשיתי

סאני381

New member
מודאג לגבי קעקוע חדש שעשיתי

עשיתי כבר שתי קעקועים בעבר,בפעמים קודמות הקעקוע התחיל להתקלף אחרי 3-4 ימים ובסופו של דבר יצא מוצלח,הפעם עשיתי אצל בחור חדש,מדובר על קעקוע די גדול על הגב,מה שמדאיג אותי זה שעבר שבוע ואין כימעט סימן לקילופים או להפרשות של צבע,ואני חושש שהוא עשה משהו לא בסדר,והקעקוע לא יהיה מקובע כמו שצריך על הגוף(מה שאומר שהוא לא יחזיק מעמד להרבה שנים),האם יש זה מוקדם מדי בשביל לדעת?האם יש משהו שכדאי שאני יעשה עכשיו בשביל לזרז את התהליך?(אולי כדאי לא להתקלח כמה ימים בשביל שהעור יהיה יבש?) מקווה שיהיה לכם עצות בשבילי

ozshomer

New member
קילוף זה תופעת לוואי.

לא משהו הכרחי ולא קשור להחדרת הצבע אלא לפגיעה בעור.
יש קעקועים שמתקלפים פעם אחת ויש כאלה שארבע, תלוי בסוג העור, במזג האוויר, ברמת הפציעה, בגודל הקעקוע, צבעים, שטח גדול, קווים וכו', אבל בכל מקרה, זה לא קשור להחדרת הצבע, ובלי שום קשר, לא שופטים אף פעם קעקוע לפני שעוברים שבועיים-שלושה.
ולגבי הקטע של המקלחת, ממש ממש ממש לא, היגיינה זה הדבר הכי הכי הכי חשוב לקעקועים, אבל כמובן שרק מקלחת, לא רותחת ולא לכוון את הזרם ישירות על הקעקוע ולא לנגב אלא לטפוח עם המגבת בעדינות.
ולא לגרד!!!!!

סאני381

New member
תודה על התגובה,ועוד שאלה חשובה

עד עכשיו לא קישרתי בין הקעקוע לבעיה הזו אבל אולי בכל זאת כן קשור,את הקעקעוע עשיתי על החלק העליון של הגב,בערך מהאמצע של הגב ועד הסוף למעלה,כעבור 3-4 ימים קיבלתי התקף של כאבים בגב התחתון למטה(בצד שמאל למטה)רחוק מהקעקוע ולא קשור לעור של הגוף אלה משהו פנימי שניראה שלוחץ על העצב שם,אני יודע שזה לא פורום שקשור לבעיות בגב,אבל בגלל שזה קרוב לטווח זמן שעשיתי את הקעקוע,אני רוצה לדעת אם יש איזה אפשרות שקעקוע בגב יכול לפגוע באיזה עצב בפנים(מדובר על כאבים חזקים מאוד אפילו שאני יושב),בעור עצמו אין לי כאבים ולא דלקת

ozshomer

New member
אין שום קשר

הדיו נמצא בשכבות העליונות של העור.
יכול להיות שישבת בתנוחה עקומה בזמן שהתקעקעת ותפסת לעצמך את הגב.

סאני381

New member
שוב פעם תודה על התגובה המהירה

ועוד שאלה אחרונה אם אפשר,בימים הראשונים שכבתי רק על הבטן בשביל לא לפגוע בקעקוע של הגב,אבל בגלל הכאב שיש לי בגב בימים האחרונים אני כבר לא יכול לשכב על הבטן(זה עושה לי יותר לחץ בגב)אז יוצא שרב היום אני שוכב על הגב(כרגע אניי מושבת לגבי גם ביום וגם בלילה)השאלה אם זה לא הולך לפגוע באיכות של הקעקוע שאני רב היום שוכב על הגב? לשבת אני גם לא יכול אם זה משנה משהו

ozshomer

New member
כל עוד אתה לובש חולצה נקיה ומאווררת

ומחליף כל יום חולצה ומקפיד על היגיינה ומורח משחה, אין סיבה שתהיה בעיה.

סאני381

New member
חשבתי שעדיף להיות בלי חולצה

בשביל להזיע פחות וכו,אני רק שם מגבת על המיטה בשביל שהקעקוע לא ידבק למיטה,זה בסדר?

ozshomer

New member
ממש לא

בלי חולצה כל עוד הקעקוע לא נוגע בשום דבר, על כל דבר אחר, בעיקר משהו שמונח על מיטה, יכול להיות אבק, לכלוך, שיער וכו', שעלולים לגרום לאינפקציה.

סאני381

New member
תודה רבה על המידע והסבלנות

מעריך את זה מאוד

ozshomer

New member
בכיף

וכמובן שאתה מוזמן לעמוד הפייסבוק שלנו, רס"ר קעקוע.

למעלה