מודה- טעיתי

מצב
הנושא נעול.

DORA25

New member
מודה- טעיתי

מודה- טעיתי
אני מנסה במשך כשנה להשקיע בני``ע.מרגישה שחסר לי בהבנת כל המושגים/הגרפים וכו.רציתי ללמוד על כל הנל וכן לקחת קורסים שבסופם עורכים מבחן של הלשכה.על איזה קורס אתם ממליצים.ב.האם אפשר לעשות זאת בלי קורס מתאים.תודה רבה

la DVD

New member
לאיפה את רוצה להגיע?

מודה- טעיתי
אני מנסה במשך כשנה להשקיע בני``ע.מרגישה שחסר לי בהבנת כל המושגים/הגרפים וכו.רציתי ללמוד על כל הנל וכן לקחת קורסים שבסופם עורכים מבחן של הלשכה.על איזה קורס אתם ממליצים.ב.האם אפשר לעשות זאת בלי קורס מתאים.תודה רבה
לאיפה את רוצה להגיע?
מה את רוצה מהבורסה? מה את רוצה לעשות עם עצמך? אני מניח שאם תדעי לענות על שאלות אילה, תוכלי גם לדעת לאיזה כיוון לפנות

DORA25

New member
רוצה לסחור בעצמי עם אופציה ליעוץ

לאיפה את רוצה להגיע?
מה את רוצה מהבורסה? מה את רוצה לעשות עם עצמך? אני מניח שאם תדעי לענות על שאלות אילה, תוכלי גם לדעת לאיזה כיוון לפנות
רוצה לסחור בעצמי עם אופציה ליעוץ

beja_flor

New member
כמוני כמוך...

מודה- טעיתי
כמוני כמוך...
התחלתי עם בדיקת החשבונות וההשקעות, והגעתי לרצון ליתר הבנה בענין ההשקעות בשוק ההון ובמיוחד בשוק הפנסיוני, אולי אפילו באמת גם לקבל אישור ליעץ ולהפוך זאת למקצוע. שמעתי על מכללת מגמות. מה דעת המומחים כאן...

beja_flor

New member
מה דעתכם ללכת כקבוצה..

כמוני כמוך...
התחלתי עם בדיקת החשבונות וההשקעות, והגעתי לרצון ליתר הבנה בענין ההשקעות בשוק ההון ובמיוחד בשוק הפנסיוני, אולי אפילו באמת גם לקבל אישור ליעץ ולהפוך זאת למקצוע. שמעתי על מכללת מגמות. מה דעת המומחים כאן...
מה דעתכם ללכת כקבוצה..
מטעם הפורום, ואולי לקבל הנחה בקורס ?

rigoletto111

New member
בהחלט מומלץ ללמוד

מודה- טעיתי
בהחלט מומלץ ללמוד
אני לומד כעת קורס ניתוח טכני ומרגיש שזה תורם לי, במיוחד ברמות ה"אסטרטגיה". אם את רוצה לדעת פרטים תוכלי לפפנות אלי במסר, כי אני לא עושה פה פרסום

DORA25

New member
כמה זמן הקורס?

בהחלט מומלץ ללמוד
אני לומד כעת קורס ניתוח טכני ומרגיש שזה תורם לי, במיוחד ברמות ה"אסטרטגיה". אם את רוצה לדעת פרטים תוכלי לפפנות אלי במסר, כי אני לא עושה פה פרסום
כמה זמן הקורס?
והאם זה יעזור לי לדעת במה להשקיע?האם אני צריכה עוד קורסים או שזה מספיק?

yk3823

New member
אם אתם מחפשים מקום רציני

כמה זמן הקורס?
והאם זה יעזור לי לדעת במה להשקיע?האם אני צריכה עוד קורסים או שזה מספיק?
אם אתם מחפשים מקום רציני
ללמוד על מנת להיבחן אפשר לגשת למכללה לפיננסים וביטוח של "לשכת סוכני הביטוח" גם אוכלוסיה נעימה שמגיעה ללמוד גם המרצים הכי תותחים בתחום הבחינה ,יש שם מספר מרצים בפרט במקצועית א' וב' שהם פשוט מרצים יחודיים למעבר הבחינה , וגם מחירים רציונילים ומעל לכל זמן זה זמן ,אין פיקשושים ,שיעור זה שיעור ,שאלה זו שאלה ,בלי פלצנות יתר ,בלי הפרעות לומדים כדי לדעת לומדים כדי לעבור את המבחן לא לומד שם ,לא מלמד שם ,מכיר חברה סוכני ביטוח שלמדו שם כולם כאחד עברו ,כולם כאחד משבחים את המקום שווה בדיקה !!!

מצב
הנושא נעול.
למעלה