מודעות בעניין מגיפת הקורונה בקרב הקהילה היהודית והישראלית בטורונטו

ZionMehager

New member
חברים יקרים, חברי הקהילה הישראלית והיהודית בטורונטו; משרדנו ( ציון מהגר דוברות והסברה ) הוצף בחודשים האחרונים ע"י לא מעט מכם בתכנים הגובלים בהכחשה גורפת לעצם קיומה של מגיפה, בשכנוע כל אדם וגורם אפשרי שלא לגשת ולהתחסן, לכל מכר וחבר אפשרי שלכם הן של תושבי ישראל והן לשאר חבריכם בגלובוס. ניכר כי בקרב יהדות קנדה הכחשתה של מגיפת הקורונה עולה אלפי מונים על זו בישראל ובארצות הברית. צפינו בכל סרטון ותוכן אפשרי מכם ומצאנו לנכון להבהיר: אכן, מדובר במגיפה שטרם נראתה כדוגמתה, הנלמדת תוך כדי תנועה ומחייבת אחריות אישית של כל אחד ואחת מכם. חשוב להבהיר , גורמים רשמיים, אמינים, אשר בדקו נתונים לעומקם בכל הקשור לחיסון נמצא לנכון להזכיר לכולנו: אכן, יש מקום לטענה תהיה אשר תהיה אך אין לשכוח את תקופת פרוץ המגיפה בה נשרפו גופות באיטליה, שאינה מדינת עולם שלישי. כל בר דעת סבור כי לולא קבלת מנות החיסון הנדרשות יעיק הדבר על בתי החולים ויעמיסם במחלקות קורונה עמוסות במורדמים ומונשמים. לאחר בירור מקיף מול רשויות הבריאות הקנדיות עולים נתונים המחייבים אתכם להבין כי בשונה לישראל, בה רובם הכמעט מוחלט של אזרחיה רשומים במרשם האוכלוסין, בערי קנדה מצויים רבים שהגיעו כמהגרים עם אשרת תייר לחצי שנה, ומכשפג תוקפה נשארו בקנדה, מגיפה אינה מבחינה בין בעלי אזרחות, תושבים או כאלה שנמצאים, הדבקה טיפתית בין בני אדם אינה מחזיקה במרשם אוכלוסין כזה או אחר. בארצות הברית, על אף היותה יעד להגירה נערכו רשויות הבריאות ככל הניתן. כך או אחרת: שידול שלא לבצע חיסונים לכל אדם ובכל מקום אינו מבוסס, אינו נכון ואינו ראוי ובטח ובטח לאחר שהוכחה יעילותו. בשם הקונסוליה הכללית של ישראל בטורונטו ושגרירות ישראל באוטווה אנו פונים לכל מי מכם המכחיש קיומה של מגיפה, שידול אחרים שלא להתחסן ומפיץ דיסאינפורמציה- עם תום פגרת חגי תשרי של משרדנו (1.10.2021) לשלוח באופן אישי לכל אחד ואחת מכם נתונים בדוקים היטב על ידי משרד הבריאות בארץ , על ידי רשויות הבריאות בצפון אמריקה ועל ידי מומחים בעלי שם בתחום הבריאות בתבל. בהזדמנות זו נאחל לכולנו ברכת שנה טובה, עמוסה בבריאות, שנת הצלחות ושנה שבה יהיה טוב, רק טוב והכי טוב.

ציון מהגר דוברות והסברה.

[email protected]
1-929-493-5333+

SupermanZW

Well-known member
מה עכשיו? מאשימים את יהדות קנדה בהכחשת קורונה? די לחרטט! כמו כן, מה הקשר בין יהודים שנולדו בקנדה לבין האיש ששמו "ציון מהגר", האם שם משפחתו באמת "מהגר" או שזו מתיחה? מי הגוף ששמו "דוברות והסברה"? ולמי אתה מבלבל את המוח?

ZionMehager

New member
ערב טוב,

קראתי את תגובתך ובחרתי להשיב לה באופן אישי.

איש לא מאשים את יהדות קנדה בהכחשת קורונה, ההיפך, יהדות קנדה ובעיקר הקהילה הישראלית בטורונטו מהווה לחלק בלתי נפרד ממני עוד לפני הקמת משרדי.

לא הבנתי את שאלתך בעניין הקשר לילידי קנדה לבין ״האיש הזה ששמו ציון מהגר״

-קצת לא ראוי להישאל שאלה שכזו מאדם שכינויו ״סופרמן״ נכון???

אז סופרמן יקר - נעים מאוד, שמי ציון מהגר, רואה ברצף הטריטוריאלי היהודי של ט׳ורונהיל כאיכותי בצפון אמריקה, העיתון ״שלום טורונטו״ אם היה נקרא על ידך בעיתו לא היה מוליד תגובה שכזו.

אכן, שם משפחתי מהגר, שעוברת ממהאג׳ר ותמיד מרים את היד כשנשאלת השאלה בבית כנסת בכל מקום ״אם יש לוי״, איש וסיבותיו.

לא מדובר במתיחה.

דוברות והסברה הוא מונח ידוע ומוכר.

למען הסר ספק, בישראל שלנו היו ימים הרבה פחות שפויים משליחת סרטונים המכחישים מגיפה.

כשישראל נערכה לסגר הראשון מדובר היה במוצאי שבת בזמן שבבוקר למחרת נכנס לתוקפו סגר הקורונה הראשון. באותו מוצאי השבת אנשים יצאו בלהט עם אישונים פתוחים כאילו שמדובר במסיבה ולא במגיפה. הסתערו על הסופרמרקטים, קנו ערימות של נייר טואלט, מזון, קופסאות שימורים, ומה לא?? חיפשו אלכוג׳ל בכל מקום, קנו כפפות לטקס -בפועל, נייר הטואלט נשאר בבתים רבים בישראל עד היום, במהלך הסגר לא נדרש אלכוג׳ל היות ובכל בית ישנם מים זורמים וסבון, נמכרו בארץ בקבוקוני נפט בתור ״אלכוג׳ל״ כפפות לכל בר דעת מקומם לצוות רפואי בחדרי ניתוח. שיאו של גל חוסר השפיות בישראל היה שלאחר כמות הקניות באותו מוצאי השבת מצאו עצמם אותם האנשים כעבור שלושה ימים באותו הסופרמרקט היות ושיעמם להם בבית וזה היה המקום היחיד שניתן היה לנסוע אליו (האכיפה היתה רצינית והסגר היה הדוק).

אז ״סופרמן״ יקר, משרדנו טיפל בעיקר בהשבת השכל הישר והשפיות לישראל שלנו.

נשמח אם תימנע מתגובות בלתי הולמות שכאלה ונשמח לעמוד לרשותך בכל שאלה בתום פגרת החגים של משרדנו (1.10.2021)דרך וואטסאפ/מייל/טלפון ובאופן אישי.

Mail: [email protected]
WhatsApp+Phone number +972-3-50-333-99
טלפון לחיוג בעלות מקומית: 1-929-493-5333+

🇮🇱

SupermanZW

Well-known member
ערב טוב,

קראתי את תגובתך ובחרתי להשיב לה באופן אישי.

איש לא מאשים את יהדות קנדה בהכחשת קורונה, ההיפך, יהדות קנדה ובעיקר הקהילה הישראלית בטורונטו מהווה לחלק בלתי נפרד ממני עוד לפני הקמת משרדי.

לא הבנתי את שאלתך בעניין הקשר לילידי קנדה לבין ״האיש הזה ששמו ציון מהגר״

-קצת לא ראוי להישאל שאלה שכזו מאדם שכינויו ״סופרמן״ נכון???

אז סופרמן יקר - נעים מאוד, שמי ציון מהגר, רואה ברצף הטריטוריאלי היהודי של ט׳ורונהיל כאיכותי בצפון אמריקה, העיתון ״שלום טורונטו״ אם היה נקרא על ידך בעיתו לא היה מוליד תגובה שכזו.

אכן, שם משפחתי מהגר, שעוברת ממהאג׳ר ותמיד מרים את היד כשנשאלת השאלה בבית כנסת בכל מקום ״אם יש לוי״, איש וסיבותיו.

לא מדובר במתיחה.

דוברות והסברה הוא מונח ידוע ומוכר.

למען הסר ספק, בישראל שלנו היו ימים הרבה פחות שפויים משליחת סרטונים המכחישים מגיפה.

כשישראל נערכה לסגר הראשון מדובר היה במוצאי שבת בזמן שבבוקר למחרת נכנס לתוקפו סגר הקורונה הראשון. באותו מוצאי השבת אנשים יצאו בלהט עם אישונים פתוחים כאילו שמדובר במסיבה ולא במגיפה. הסתערו על הסופרמרקטים, קנו ערימות של נייר טואלט, מזון, קופסאות שימורים, ומה לא?? חיפשו אלכוג׳ל בכל מקום, קנו כפפות לטקס -בפועל, נייר הטואלט נשאר בבתים רבים בישראל עד היום, במהלך הסגר לא נדרש אלכוג׳ל היות ובכל בית ישנם מים זורמים וסבון, נמכרו בארץ בקבוקוני נפט בתור ״אלכוג׳ל״ כפפות לכל בר דעת מקומם לצוות רפואי בחדרי ניתוח. שיאו של גל חוסר השפיות בישראל היה שלאחר כמות הקניות באותו מוצאי השבת מצאו עצמם אותם האנשים כעבור שלושה ימים באותו הסופרמרקט היות ושיעמם להם בבית וזה היה המקום היחיד שניתן היה לנסוע אליו (האכיפה היתה רצינית והסגר היה הדוק).

אז ״סופרמן״ יקר, משרדנו טיפל בעיקר בהשבת השכל הישר והשפיות לישראל שלנו.

נשמח אם תימנע מתגובות בלתי הולמות שכאלה ונשמח לעמוד לרשותך בכל שאלה בתום פגרת החגים של משרדנו (1.10.2021)דרך וואטסאפ/מייל/טלפון ובאופן אישי.

Mail: [email protected]
WhatsApp+Phone number +972-3-50-333-99
טלפון לחיוג בעלות מקומית: 1-929-493-5333+

🇮🇱
תודה על התגובה המושקעת.

ברור לכל בר דעת שאין קשר בין הכינוי בו בחרתי לשמי. אך רבים שמעו על אנשים בשם ציון, שמך הפרטי לא עורר בי חשד, אך זו הפעם הראשונה בחיי ששמעתי על שם המשפחה "מהגר".

לגבי הקשר עליו שאלתי, הוא נובע מהעובדה שכתבת את הודעתך בפורום של ישראלים החיים בקנדה מכיוון שבחרו להגר לקנדה וחשבתי שהמצאת את שמך כדי להשיג הזדהות ממהגרים ישראלים לקנדה.

האשמת את יהדות קנדה בהכחשת קורונה ואני מצטט: "ניכר כי בקרב יהדות קנדה הכחשתה של מגיפת הקורונה עולה אלפי מונים על זו בישראל ובארצות הברית.", התנצלות הייתה יותר מתאימה משקר.

אני לא קורא את העיתון "שלום טורונטו" מכיוון שאיני חי בטורונטו, האם אתה עובד במערכת עיתון זה?

משרדך נמצא בטורונטו, תקן אותי אם אני טועה, אם כן, כיצד השיב משרדך את השפיות לישראל?

אני מתנצל על הנימה התוקפנית בדבריי קודם, אך היא נבעה מכך שכיהודי שבחר לחיות בקנדה אני מהווה חלק מיהדות קנדה וכשמישהו מאשים את הקבוצה אליה אני משתייך במשהו אני גורם לו בכוונה לחוש לא בנוח. אולי התרגלת בישראל למסרים אגרסיביים, בקנדה לא נהוג כך, סגנון הדיבור שונה. "ברומא היה רומאי", הלא כן?

בכל אופן, ממה שידוע לי, השפיות היא לצערי נחלת העבר הן בישראל והן בקנדה ואני מאוד מקווה שהיא תחזור בקרוב. ההתנהלות הן בישראל והן בקנדה כבר מזכירה ימים אפלים, או ליתר דיוק מדיניות שהתקיימה בגרמניה ובצרפת בין 1942 ל1945, אך כעת הקורבנות של מדיניות זו הם לא רק יהודים אלא כל אדם שנשמה באפו. אני לא מדבר על ההשמדה (שהתחילה קודם, יודע מי שלמד היסטוריה) אלא על המצורף בקובץ.

קבצים מצורפים

• FB_IMG_1631455775599.jpg
    FB_IMG_1631455775599.jpg
    KB 52.7 · צפיות: 4

ZionMehager

New member
תודה על התגובה המושקעת.

ברור לכל בר דעת שאין קשר בין הכינוי בו בחרתי לשמי. אך רבים שמעו על אנשים בשם ציון, שמך הפרטי לא עורר בי חשד, אך זו הפעם הראשונה בחיי ששמעתי על שם המשפחה "מהגר".

לגבי הקשר עליו שאלתי, הוא נובע מהעובדה שכתבת את הודעתך בפורום של ישראלים החיים בקנדה מכיוון שבחרו להגר לקנדה וחשבתי שהמצאת את שמך כדי להשיג הזדהות ממהגרים ישראלים לקנדה.

האשמת את יהדות קנדה בהכחשת קורונה ואני מצטט: "ניכר כי בקרב יהדות קנדה הכחשתה של מגיפת הקורונה עולה אלפי מונים על זו בישראל ובארצות הברית.", התנצלות הייתה יותר מתאימה משקר.

אני לא קורא את העיתון "שלום טורונטו" מכיוון שאיני חי בטורונטו, האם אתה עובד במערכת עיתון זה?

משרדך נמצא בטורונטו, תקן אותי אם אני טועה, אם כן, כיצד השיב משרדך את השפיות לישראל?

אני מתנצל על הנימה התוקפנית בדבריי קודם, אך היא נבעה מכך שכיהודי שבחר לחיות בקנדה אני מהווה חלק מיהדות קנדה וכשמישהו מאשים את הקבוצה אליה אני משתייך במשהו אני גורם לו בכוונה לחוש לא בנוח. אולי התרגלת בישראל למסרים אגרסיביים, בקנדה לא נהוג כך, סגנון הדיבור שונה. "ברומא היה רומאי", הלא כן?

בכל אופן, ממה שידוע לי, השפיות היא לצערי נחלת העבר הן בישראל והן בקנדה ואני מאוד מקווה שהיא תחזור בקרוב. ההתנהלות הן בישראל והן בקנדה כבר מזכירה ימים אפלים, או ליתר דיוק מדיניות שהתקיימה בגרמניה ובצרפת בין 1942 ל1945, אך כעת הקורבנות של מדיניות זו הם לא רק יהודים אלא כל אדם שנשמה באפו. אני לא מדבר על ההשמדה (שהתחילה קודם, יודע מי שלמד היסטוריה) אלא על המצורף בקובץ.
חבר יקר;

תודה על הקומפלימנט, התגובה המושקעת הגיעה מהסיבה שעל אף האופן בו התנסחת- זוהתה כנות מצדך.

הכינוי בו בחרת בפורום צויין בתגובה למטרת המחשה לאחר שהכינוי בו בחרתי בפורום זה הינו שמי הפרטי ושם משפחתי שהוא אכן שמי האותנטי- שהושמץ על ידך. (אני בהחלט שופט אותך לכף זכות היות ואינך מכיר אותי אישית)

העלאת הנושא בפורום ״ישראלים בקנדה״ של ״תפוז״ הוא חלק ממערך שלם של הסברה, בכלי תקשורת רבים, החל מערוצי חדשות, עיתונות כתובה, ועד ליצירת שיח בקמפוסים באוניברסיטאות. משרדי עובד לרוב ״מאחורי הקלעים״. הבחירה דווקא בפורום של ״תפוז אנשים״ לשיתוף שכזה נובעת מכך שמשרדנו רואה ב״תפוז״ כגוף חיובי, ראוי לתכנינו, בעל מוניטין, ועצם פרסום באפיק שכזה מקורו באיכות הפורומים של ״תפוז״, שנות הוותק ובעיקר מתודעת איכות תכנים, הסרת תכנים שאינם ראויים וחתירה ליצירת שיח נבון ומכבד. אבל (!!!!!) כמות האפיקים בהם אנו פועלים הינו רב ורחב.

למען הגילוי הנאות: לא הואשמה יהדות קנדה בהכחשת המגיפה, כמות הסרטונים, התכנים, השידול שלא ליטול חיסון ותיאוריית קונפירציה בזו אחר זו מגיעה לכולנו באופן מוגזם בלשון המעטה מארץ המייפל, מחבריי, מכריי, משפחה של ממש ואנשים אותם אני מכיר באופן אישי, תוך שרובם המכריע כמותנו יהודים- ובכך, אם נפגעת מדבר יהיה אשר יהיה באופן אישי קבל סליחתי.

העיתון ״שלום טורונטו״ הינו נחלת העבר, העיתון היה לאמצעי החיבור הטוב ביותר בין ישראלים בטורונטו והפריפריה עד לפני כעשור , הופץ ללא תשלום, ולצד פרסומות היו בעיתון תכני איכות שאם היית נחשף לעיתון- שם של אדם ככותב השורות לא היה מעורר בך חשד.

ציון מהגר דוברות והסברה הינו משרד דוברות והסברה לבקשתך שאתקן אותך אם אתה טועה- אני מתקן אותך, אתה טועה! משרדינו אינם ממוקמים בטורונטו. המשרד הינו משרד ישראלי, הממוקם בישראל, ובעל שלוחה אמריקנית לקשור ביחסי ישראל - ארצות הברית. המשרד מתמחה בשירותי דוברות, הסברה, ניהול משברים ,עריכה וניהול תוכן, הוצאת הודעות לתקשורת בעברית ובאנגלית בישראל, קנדה וארצות הברית..

שוב, האופן בו התנסחת מחול לך. שמח לקרוא שנפגעת בשם יהדות קנדה . הדבר מעיד על אופן היותך ראוי להיות חלק מיהדות מבורכת שכזו..

אינני יודע היכן אתה חי בקנדה, אם בכלל אבל העדת על עצמך שהינך יהודי, המתגורר בקנדה ושאינך חי בטורונטו ומכאן סביר שזו הסיבה שאינך מכיר אותי. ואת שמי.

לגבי מאורעות שנות הארבעים בגרמניה וצרפת שציינת- צר לי אך לא הבנתי מילה מן הכתוב וכיצד הדבר קשור למגיפה עולמית.

הממשק דרכו אנו מתנהלים אינו מאפשר פתיחת קבצים מצורפים.

ניכר שתגובה חשובה לך.

גם כשמשרדי בחופשת החגים, וכשברור לך שכשתגובה שכזו מגיעה בשעה סבירה ע״פ שעון החוף המזרחי, בחרתי לראות בך איש נפלא, המתנסח באופן קולח, אדם ערכי שזהותו האתנית יקרה לו- מכלול הדברים מביא אותי לראות בך כאיש חיובי ומבורך.

שנה טובה .

למעלה