מוזיקה גרמנית

Katze zwei

New member
מוזיקה גרמנית

באחת ההודעות מישהו דיבר על מוזיקה גרמנית. אבל אבוי אני לא מכירה =\ (רק ראמשטיין אבל זה לא משהו). יש למישהו המלצות? danke

dark eyes

New member
איזה מוזיקה את אוהבת?

ההורים שלי שהם למעשה ילידי גרמניה, שעלו לכאן רק בסביבות גל 18 מאוד קשורים למוזיקה הגרמנית הם שומעים הרבה קלאסיקה גרמנית. רעיון טוב יהיה לשמוע שירים פשוטים יחסית של קלאודיה יונג: claudia jung היא זמרת גרמניה מפורסמת ואם אני לא טועה היא גם מופיעה עכשיו התוכניות לכוכבים חדשים ב RTL שירים מפורסמים שלה הם: Ich dend so oft dein dich. Du bist ein teil von mir השירים שלה מאוד לירים ופשוטים לתרגום והבנה! כמו כן יש את Michelle שהיא נשלחה פעם לאירווזיון והיא כיום זמרת מפורסמת בגרניה.

ananass

New member
סתם ניחוש

ich denke so oft an dich לא שמעתי על זה בחיים אבל זה נשמע יותר הגיוני מ- Ich dend so oft dein dich אני ממליץ על einstuerzende neubauten ושירי הפופ המתקתקים שלהם.

Katze zwei

New member
המוזיקה שאני שומעת

שמן הסתם היא לא גרמנית היא יותר ברי סחרוף, משינה... בקיצור רוק קליל כזה. מי המשינה של גרמניה? ד.א הלהקה שאומרים שמשינה העתיקה מהם את ריקוד המכונה היא גרמנית? לא נראה לי 0.o

dark eyes

New member
לגרמנים

כמה שידוע לי אין רוק קליל הם ישר הולכים על רוק כבר מה שמקובל שם מאוד!

I s t a r

New member
רוצה להמליץ לך על

להקה בשם sportfreunde stiller חמודים ומתוקים, רוק באמת טוב. אבל חלילה מלהגיד על ראמשטיין שהם "לא משהו".. הם אדירייייייייייייייייים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Katze zwei

New member
../images/Emo54.gif טעות

סליחה טעות אני לא אחזור על זה שוב
אני סתם מתכחשת לאהבה שלי ל ich will שיר ענק

עוד הצעות........???????

נשמע לי רעיון מעולה להדבק לשירים ותוך כדי ללמוד אבל רמשטיין הרגע הורדתי וממש לא הטעם שלי למרות שמילים פשוטות ולא הרבה מלל מסובך ואני מוכנה לשמוע וללמוד שירים אבל ממש ממש מרב רעש קשה להבין(אם לא היה לי את המילים הייתי אבודה...) יש למישהו הצעות לשירים שיש להם גם תרגום כבר וגם לא הרבה מלל כמו רמשטיין רק יותר שקט?

Katze zwei

New member
die Prinzen

תנסי אותם. אני הורדתי, המוזיקה לטעמי לא משהו (אה ותודה למי שהמליץ בכל אופן), אולי את תאהבי, מה אני יודעת... זה סגנון שונה לגמרי.

ThomasB

New member
אני ממליץ!

Brunner & Brunner - Himmel und Hölle Ireen Sheer - Feuer וכמובן גם רבים מהשירים של רמשטיין!

למעלה