מוזיקה שחורה בתפוז
אנשים

StarIess

New member
XD

אז זהו, שהייתה תקופה שאמאשלי לא הרשתה לי נגיד, לצאת למועדונים. זה היה קשה, לקח לי משהו כמו שנתיים לשכנע אותה לתת לי לצאת ולא לעשות לי רגשות אשמה על זה שאני יוצאת. אבל האמת שלאחרונה היא ממש בסדר, היא אפילו לא צרחה עליי כשאמרתי שאני נוסעת לבד לרחובות. (ואו, איזה ילדה גדולה אני
) והמ, זה כללצה"לי אבל אני יודעת מה ה"יעוד הצה"לי" שלי- אני הולכת להיות מנהלת רשת מחשוב. או יה.

grobear

New member
ואו,

מר"מ שליטה! (טוב לא ממש, אבל הקורס ממש כיף!) כשתגעי לבסמ"ח, את חייבת להגיד לי, אני מדריכה שם
(בדרך לזה), (שני, נכון?), יהיה ממש מצחיק אם עוד מישהי תעביר שיעור על PixelArt

tamaguchi girl

New member
ווע ~ גיוס קל ובהצלחה!../images/Emo24.gif

והבעיות עם האיקונים..את לא לבד ~ המסנג'ר לא מחבב אותי בשום דבר שקשור אליו

TheWingedPig

New member
יאללה, אני גם אכתוב משהו...

1) חזרתי הביתה רק לפני כמה דקות, אחרי שישבתי ועשיתי תרגילים בסטטיסטיקה עם החברה' מהפקולטה. הראש שלי ריק לחלוטין.. 2) והנה משהו קשר לפורום, בערך: הסמסטר לקחתי קורס ברישום. השתכללנו מקוביות לכדים. אני דיי נהנית, בינתיים :) 3) הקורס הזה ממש מוקדם בבוקר, ואני כל פעם אומרת לעצמי שזה שווה את ההשכמה המוקדמת. בשעור האחרון כמעט נרדמתי. 4) הייתי בטוחה שאיך שהלימודים יתחילו, המוזה שלי תחזור אלי (בדרך כלל בתקופות עמוסות ההשראה שלי מתעוררת, התזמון שלה על הפנים), אבל לא רק שאין לי מוזה, כרגע גם אין לי חשק. כנ"ל לגבי כל דבר יצירתי (פרט לש"ב ברישום שצריך לעשות כל שבוע). 5) ב-WINAMP שלי יש תחנות של אונליין-רדיו, והתמכרתי לתחנה של מוזיקה קלסית. יש שם מנגינות מדהימות! 6) כמה מהחברים שלי מדברים כל הזמן על "האח הגדול", ואני לא מסוגלת לשמוע את זה יותר! אבוי לתאי המוח שנהרסים על כלום.. 7) מצד שני הTV מלאה עכשיו בתוכניות זבל. לכן רוב הסדרות שלי אני רואה במחשב. יש לי כרגע משהו כמו 9... 8) אחד הדברים המוזנחים אצלי, שאני מצטערת עליהם, זה הספרים. לא קראתי ספר כבר הרבה זמן (יוצא לי לקרא פה ושם דברים קצרים, אבל לא באמת להתיישב ולקרא כמו שצריך). 9) אני מאוד מבסוטית שכל מחזור שלי בפקולטה מודע לשגעון החזירים שלי (יש לי כמה על התיק ועל הקלסרים, אז מזהים מרחוק). באחד השעורים בשבוע הקודם, המתרגל שלנו בסטטיסטיקה נתן דוגמא של שאלה על הוצאת מספר כדורים מתוך הכד, ואמר שזה לא חייב להיות כדורים (אלא חתולים, כבשים, חזירים). כשהוא אמר חזירים, כל מי שישב לפני הסתובב והסתכל עלי. GOOD TIMES! :) 10) אני חושבת שהאופנה בעונה הנוכחית היא פשוט מהממת! במיוחד השמלות הסרוגות והמעילים המחוייטים. אני כזאת FASHION JUNKY :) ואני מצרפת את הדולי הכמעט אחרונה שעשיתי (DHF). תקופה יבשה, אכן!

Nakuro

New member
מעילים מחויטים ../images/Emo99.gif

מעילי סטודנטים אעעאעאעאעאעאעאע ישלי אחד- ואני סוגדת לו.

Nakuro

New member
אם זה כבר OFF

יש לי רשמית ידיד דוגמן! והגעתי למסקנה העצובה שצלמים שמצלמים דוגמנים פשוט הורסים אותם כאילו בחיי ישלי תמונות הרבה יותר טובות שלו במחשב זהו הייתי חייבת לפרוק את זה באיזה מקום XD לא שמישהו קורה את זה XD

למעלה