מוזמנים לבקר

לב אם

New member
מוזמנים לבקר

פורום " הורי ילדים נפגעי טראומה" מחדש את פעילותו. בשמו הקודם הפורום נקרא "הורים לילדים נפגעי תקיפה מינית". כעת הפורום שינה את מהותו ופונה לקבוצה רחבה יותר של משתתפים. אתם מוזמנים לבקר כמטפלים, כהורים , כמתעניינים - ולהפנות אל הפורום אנשים נוספים שיכולים למצוא בו עניין. תודה. להלן מכתב הפתיחה החדש של הפורום וקיצור הדרך אליו: משתתפים יקרים, הרגע בו הורה מגלה כי ילדו סובל כתוצאה מפגיעה חיצונית הוא רגע קשה מנשוא. ברגעים אלו אנו נקלעים לסערת רגשות עזה שמערבבת אשמה, רצון להגן על הילד, כעס על התוקף, בלבול ותחושה של חוסר אונים. בד בבד עם כל סערת הרגשות הזאת, אנו אמורים להוות צוק איתן ותומך לילד ולשאר בני המשפחה, להחליט על אמצעים לטיפול בבעיה, להתמודד עם גורמי משטרה, רווחה, חנוך, בני משפחה ושכנים. לעתים קרובות, בעיקר במקרים של פגיעה מינית, נרצה לשמור על הפגיעה בסוד למען שלומו של הילד, ואז אנחנו גם לא משתפים את מצוקתנו עם אחרים. פורום זה בא לתת במה לשתף את המצוקות והכאב, לתהות ביחד על פתרונות ודרכי התמודדות. הפורום פתוח להורים, לבני משפחה אחרים, ולמטפלים שרוצים לסייע ולחלוק דעות וכלים. . הפורום פתוח בפני כל המצוקות: ילדנו נפגע לעתים מפגיעה ש"מוכרת" כפגיעה חמורה כגון תקיפה מינית או אלימות קשה, אך לעתים הילד יכול לסבול מטראומה גם כתוצאה מנידוי של חברים לכתה, מתאונת דרכים, טיפול רפואי קשה או שודד שחדר הביתה והפחיד אותו. המשותף לכל המקרים האלה, הוא חוסר האונים שלנו כהורים לגונן על הילד ולמנוע ממנו את המצוקה. / מקווה אני שפורום זה ישמש בית לכל מי שלמרבה הצער נקלע למצב כזה. ולכל מי שלכאורה כבר התגבר, אך בפנים הדברים עוד בוערים ומחכים להיות מסופרים. -- כל מי שפורום זה מדבר אל ליבו מוזמן להכנס: כניסה לפורום

זהבה נ

New member
תודה לך לב אם, הפורום שלכם עוסק

לצערי בנושא רציני מאוד. מאוד קשה לי לחשוב על מצוקות של ילדים בכלל ומצוקות של ילדים שעברו טראומה כל שהיא. פגיעה בחסרי ישע כמו ילדים שזה לדעתי פשע לא נסלח. בהצלחה ואני מבטיחה להיכנס ושתראי אותי מידי פעם אצלכם. תודה.

למעלה