מוסיקה לטיפולי רפלקסולוגיה

Shahare8

New member
מוסיקה לטיפולי רפלקסולוגיה

שלום לכולם! אמי החלה לעסוק ברפלקסולוגיה ובתור ביתה המסורה :) הוטל עליי למצוא מוסיקה שתתאים לטיפולים. קטונתי מלהבין את נסתרות הרפלקסולוגיה אבל אני מניחה שהיא חשובה מאוד למאזן ולריכוז של המטפל והמטופל. לכן רציתי לשאול אם יש לכן המלצות, כי הכי הרבה שיכולתי להוציא מאמא שלי זה: "נו מוסיקת טבע.. עם ציפורים וכאלה..." שזו הגדרה די רחבה לחיפוש. כל המלצה תתקבל בשמחה! תודה רבה ושנה אזרחית מאושרת שחר.

רשימה חלקית, מוסיקה לטיפולים

זו רשימה חלקית כמובן מילות מפתח כמו רייקי טבע רפלקסולוגיה מסז' יעלו תוצאות נוספות אוליבר שנטי לא נשכח אותו מוסיקה דרום אמריקאית ayawaska מאוד מוכרת שלא לומר שחוקה Hennie.Bekker מאוד אהובה עלי סגנון הודי Snatam Kaur 2004 - Grace.320kbps(avaxhome a guebon) סגנון טבע נעים רגוע Dan Gibson Solitudes - Dan Gibson - Natural Massage Therapy טבע הודי קצת כבד Shamanic Dream Deuter 2005 Tibet Nada Himalaya 2 סגנון נעים הילנג Erik Berglund טבע 2005 Out Of The Depths II פגשתי מטפלים שפשוט משמיעים את הסגנון החביב עליהם אחת כזו אהבה במיוחד את ווילי נלסון (קנטרי אמריקאי רגוע) ואמרה שכל השאר פשוט מרדימים אותה רשמי כל אחד מאלו ביוטיוב ותוכלי לקבל דגימה זו הרשימה שלי,אשמח להחשף לנוספים HAPPY NEW YEAR דניאל

למעלה