מוסרים כלב..

מוסרים כלב..

"גיבור" מחפש בית!! גור כלבים בן חודש וחצי שחרחר חמוד,מקסים וחברותי מאוד מאוד!! יש לו גבס ברגל ימין עקב תאונה:( אבל הוא יתפקד מעולה רק לרציניים בלבד 054-2219191

מה עם הניתוח שהוא צריך לעבור?..

באמת כל הכבוד שהצלתם אותו ואפילו מימנתם לו את הטיפול הראשוני מכיסכם, אבל לא נראה לי הוגן למסור כלב שעוד צריך לעבור טיפולים נוספים ויקרים מבלי לציין את זה. מצ"ב טיפים לסינון מאמצים: http://img2.tapuz.co.il/forums/1_120020685.doc עדיף שלא למסור מיד לראשון שדורש, צריך לבדוק קודם. בהצלחה, תעדכני מה קורה איתו.

תיקון! (גור כלבים למסירה)

" גיבור" מחפש בית חם!! גור כלבים בן חודש וחצי שחרחר חמוד,מקסים וחברותי מאוד" מאוד!! לכלבלב החמוד המזל לא האיר פנים. חברה שלי ואני שני סטודנטים שנקלענו למצב בו ראינו את הגור נדרס ומהר לקחנו אותו למרפאה וטרינרית(חשוב לציין כי אינו הכלב שלנו), המזל שכל גופו תקין לחלוטין מלבד רגלו שנשברה - כעת הגור עבר טיפול ראשוני שבוא רגלו גובסה, אך כנראה הדבר לא מספיק. על מנת שרגלו תחלים לחלוטין עליו לעבור ניתוח כירורגי בעלות של כ 4000 ש"ח. לצערי איננו יכולים להרשות זאת לעצמנו כסטודנטים והחלטנו שלאחר ששילמנו עבור טיפול ראשוני, נחפש עבורו אדם אוהב כלבים שמוכן להשקיע בו ולאפשר לגור לעבור את הניתוח וכמובן ליהיות בעליו לאחר מכן.....ולא שוב לצערנו הרב הגור יועבר לאחת העמותות בתקווה שלא יהיה עוד אחד מיני רבים שיעברו המתת חסד. 0542219191 הדר

enbalush

New member
תפנו לתנו לחיות לחיות

אולי עזרו לי עם גורה שמצאתי שנדרסה ושברה 2 רגליים ואגן, אמנם לא היה צריך ניתוח, אבל הם יכולים למצוא לך וטרינר שיעשה זאת במחיר זול.

פנינו וקיבלנו עזרה!

מחר גיבור אמור להיות בניתוח שיציל אותו! :) ואין מאושרים מאיתנו

למעלה