מועדון קרב...

dani tsur

New member
מועדון קרב...

הסרט הכי טוב שראיתי אי-פעם....אדוארד נורטון...אין מלים...גדול...

מיצי007

New member
צודק...נכון....

מוכן לפרט במקרה

or001

New member
גם אצלי מועדון קרב מס. 1, הסרט

היחיד שמתקרב לרמה של זה הוא כמובן אמריקן אקס, שכל פעם מעביר בי צמרמורות מחדש, הדמות של דרק מדהימה!!!! וכמובן שנורטון מגלם אותה בצורה מושלמת. בפייט קלאב אהבתי יותר את בראד פיט האמת..

מיצי007

New member
בפייט קלאב

אני גיליתי שבראד פיט יכול להיות שחקן ממש מגניב. כי לפני כן לא התייחסתי אליו ממש חוץ מראיון עם הערפד,וייחסתי לו חשיבות של שחקן קיטשי. אני כבר הפסקתי את האמת לראות את אמריקה היסטורי איקס מסיבה אחת-ראיתי את זה יותר מידי פעמים(מעל 30...) וזה פשוט לא טוב לראות את זה כל כך הרבה פעמים,זה מנוון את המוח. מה גם שזה סרט מאוד קשה לצפייה(הסצינה שלפני שעוצרים אותו לדוגמא...) אז אני החלטתי לעשות הפסקה טיפה,ככה אתה יודע...אני אחזור לראות את זה בטח בסוף השנה הזאת. פייט קלאב בכלל אין מה לדבר,זה סרט שולט מכל הבחינות,המסר החברתי,השחקנים ששניהם מעולים,הבימוי המדהים של פינצ'ר פשוט אין,ללא דופי!

LucyMania

New member
נכון גם אצלי...

עד פייט קלאב בראד פיט היה רק שחקן לא משהו שזכה להצלחה כי ... הוא יפה ואליל הבנות.. אבל ראיתי שהוא שחקן אחלה וזה סרט מדהים נורטון משחק שם מדהים .. כרגיל

Nir of GondoliN

New member
בראד פיט קיצ'י?!

ראית את המשחק שלו ב-12 הקופים? הוא השחקן האהוב עליי אחרי אדוארד

מיצי007

New member
זהו...אני אז פספסתי את 12 הקופים

ראיתי את הסרט רק לאחר פייט קלאב ששם הוא משחק גם דמות מטורפת טיפה(
) ממש כמו טיילר.... לפני כן לא ממש יחסתי חשיבות לקיומו.

Papito

New member
לי ולחבר שלי יש מדף של סרטים

וזה מדף מצומצם נורא של סרטים כי רק סרטים ממש חזקים שהשפיעו עלינו נורא זכו להכנס לשם, הרשימה היא 1. מועדון קרב 2. מטריקס 3.פורסט גאמפ 4.ג'רי מקגווייר ויש עוד כמה סרטים שמועמדיפם להכנס למדף, אבל מועדון קרב זה הסרט שהכי השפיע עליי בכל הרמות, גם מבחינה רוחנית, אידיאולוגית וגם מבחינה פיזית. מיותר לציין מדוע מבחינה רוחנית ואידיאולוגית, כי אני בטוח שזה קרה לרובכם פה (אחרת לא הייתם כותבים בפורום הזה
) אבל מבחינה פיזית קרה לי דבר מדהים, כל פעם שאני רואה מועדון קרה, 4-5 ימים אחר כך שום דבר לא כואב לי, אפשר להחטיף לי את המכות הכי חזקות וזה לא יזיז לי. כמובן שהכל פסיכולוגי, ושטיילר אמר שצריך להתמקד בכאב ולהנות ממנו, אבל עדיין, פאקינג מוזר

מיצי007

New member
נחמד מאוד...

אבל אני לא הייתי שמה כמה סרטים שם ביחד. בכל מקרה,מי שראה את פייט קלאב והבין אותו ברור שזה השפיע עליו בצורה שהסרט התכוון להשפיע ורק ככה זה מעביר את המסר. בקשר לכאב-זה אכן פאקינג מוזר...לא חוויתי כזה דבר אז זה לא כל כך משותף לי ולך...

למעלה