מועמדות לשחקים

מועמדות לשחקים

שלום, אני תלמיד בכיתה י"ב ולפני הרבה חודשים קבלתי מכתב מחמ"ן לגבי מועמדותי לשחקים\חבצלות. מילאתי את השאלון באינטרנט ומה1.12.2005, הדד-ליין לשליחת השאלון, רשום בחשבון שלי באתר המודיעין ש"סטטוס המועמדות" שלי למסלול "שחקים" הוא "הנך מועמד\ת". חשבתי הכל טוב ויפה ושאני אקבל זימונים למבחנים הראשוניים שלהם בקרוב. היום 3.5 חודשים אחרי זה, התקשרתי למוקד המידע של המודיעין כדי לברר מדוע לא קבלתי זימונים ואמרו לי שה"הנך מועמד\ת" באתר אומר שהם יבדקו אותי ואם ימצאו אותי מתאים אז ישלחו לי דברים בהמשך. האם זה אומר שהם לא קבלו אותי? או שעדיין יכול להיות סיכוי שהם יחליטו לזמן אותי למבחנים? חבר שלי גם קיבל זימון לחבצלות\שחקים, אבל אחרי הדד-ליין לשליחת השאלון באינטרנט היה רשום לו שנמצאו מועמדים מתאימים יותר, ושום מועמדות לחבצלות או שחקים. מה ההבדל ביני לבינו? למה הם בדקו את השאלונים של שנינו ולי נרשם שאני מועמד, אבל משום מה הם צריכים לבדוק עוד, אך גם הוא לא התקבל רשמית, ולא רשום לו? אולי בכלל המוקדנית בטלפון טעתה ואולי חשבה שלא מיליתי עדיין את השאלון או משהו כזה? מוזר מאד שהם עדיין צריכים "לבדוק" שלוש וחצי חודשים אחרי ששלחתי את השאלון... והכי חשוב - אם הם עדיין בודקים את מועמדותי לפי הרושם שהחיילת בטלפון העבירה לי, מה אני יכול לעשות כדי להגדיל את הסיכויים שלי לקבל זימון למבחנים הראשוניים? למי להתקשר? איפה להפעיל לחץ? תודה!!

Daphnaliran

New member
עברו חודשיים וחצי..

ואני מילאתי תשאלון בספטמבר וקיבלתי זימון למבחנים באמצע נובמבר.. חכה ותראה..

למעלה