מוצרי איפור וטיפוח לנערות בסיכון לראש השנה

hilala20

New member
מוצרי איפור וטיפוח לנערות בסיכון לראש השנה

לכבוד ראש השנה פורום יופי וטיפוח אישי, פורום איפור ופורום למען הקהילה אוספים מוצרי טיפוח ואיפור כשי לראש השנה לנערות בסיכון. אנו מזמינות אתכן לתרום לנערות בסיכון מוצרי איפור וטיפוח, קרמים, בישום, או כל דבר אחר בתחום הטיפוח והאיפור שנמצא בביתכן ולא בשימושכן ויכול לשמח נערות בסיכון. אנא מכן, ע"מ לכבד את הנערות בבקשה תרמו רק מוצרים שראויים לשימוש ואריזתם אינה פגומה. תודה. את התרומות ניתן לשלוח בדואר עד ה- 2/9 לכתובת הבאה: אתנחתא - דיור מוגן לנוער במצוקה דרך חברון 106 ת.ד. 10484 ירושלים 91104, עבור מאשה לאחר קבלת התרומה ידאגו לארוז יפהאת המוצרים ולהעניקם כשי לראש השנה לנערות בסיכון. כמה דגשים - 1. בנות ירושלמיות שירצו להביא את הדברים בעצמן ולהגיע לאתנחתא במקום לשלוח בדואר, מוזמנות ליצור קשר עם מאשה מנהלתנית המקום להודיע לפני שהן מגיעות. מאשה 052-3833369 2. נועית10 (מנהלת פורום למען הקהילה) לומדת בימי שישי בבוקר בת"א ברחוב החשמונאים. ותוכל לקחת מוצרים איתה. המעוניינות מתבקשות ליצור עימה קשר במסרים. 3. לגבי מה לשלוח ומה לא - הכוונה היא לא "להיפטר" ממוצרים שיש לכן בבית אלא באמת לשלוח מוצרים ב"מצב טוב". מסקרות למשל בפירוש לא לשלוח אם השתמשתן. עפרונות אפשר לחדד ולהעביר עליהם ספוגית עם אלכוהול לחיטוי. מצלליות אפשר להוריד שכבה עליונה עם טישו. מברשות - לנקות ולחטא לפני ששולחים. קרמים, אם באים בשפופרת הכל בסדר, ואם באים במיכל - גם, להוריד שכבה עליונה. שפתונים גם כן אפשר להוריד שכבה עליונה ואפילו לחטא עם אלכוהול. גלוסים בטיובה - לחטא את הפיה. גלוסים עם מברשת עדיף שלא כמובן. תודה בשם מנהלות הפורומים. נשמח לשיתוף פעולה עימנו

AmiTutiT14

New member
שאלה קטנה בנוגע לכך-

אני מתכוונת לתרום כמה מוצרי טיפוח. בנוגע לאיפור, אני משתמשת בכל האיפור שיש לי, אבל יש לי גם כמה מוצרים של חברות כמו ביוטי-קר שבהם אני לא משתמשת. זה יהיה מתאים לתרום אותם או שעדיף שלא?

foggy night

New member
היום העברתי ../images/Emo13.gif

חבילה צנועה לנערות בסיכון. מקווה שיהנו

למעלה