מוקדש לכל האמהות

מוקדש לכל האמהות

ששולחות את האוצרות שלהם לסוף שבוע עם האבא והחברה שלו. הוא בפגישה אני לבד עם הגדולה הבינונית והקטנה הגיעה השעה שהשתיים הקטנות ילכו לישון "אני ישנה על המזרון" (הבינונית) "לא, הקטנה ביקשה קודם" (אני) "לא רוצה לישון עם הגדולה" (הבינונית) לא רוצה לישון עם הבינונית" (הגדולה) "מחר תתחלפו" (אני) "תיקחי אותי על הידיים"(הקטנה) "לא רוצה לישון עם הגדולה" (הבינונית) "לא רוצה לישון עם הבינונית"(הגדולה) "זה מה שיש הלילה" (אני עם הקטנה על הידיים בדרך לחדר השינה) "לילה טוב" (אני לקטנה שמאושרת ומחייכת כל הזמן) "לא רוצה" (הבינונית בכניסה לחדר עם דמעות בעיניים) "בואי חמודה, מחר את תשני על המזרון" (אני מחבקת את הבינונית) "לא רוצה" (הבינונית) "את רוצה לישון במיטה שלי" (אני לא מאמינה שאני מציעה את זה) "לא רוצה" (הבינונית) "אז יאללה, למיטה" (אני מרימה אותה על הידיים ומשכיבה אותה במיטה וחושבת שכל הקשר הטוב שבניתי איתה עכשיו הולך לעזאזל) "לא רוצה" (הבינונית) "לא רוצה" (הבינונית) "לא רוצה" (הבינונית) "לא רוצה" (הבינונית) "לא רוצה" (הבינונית) "לא רוצה" (הבינונית) "לא רוצה" (הבינונית) "את רוצה לישון במיטה שלי?" (אני לקטנה שמסתכלת על המחזה בהנאה) "לא" (הקטנה בממזריות ברורה) "למה את לא רוצה לישון עם הגדולה?"(אני לבינונית) "ככה"(הבינונית) "ככה זו לא תשובה שאני יכולה להבין ממנה את הסיבה"(אני נזכרת ששנאתי שאמרו לי ככה זו לא תשובה) "לא רוצה"(הבינונית סותמת לי את הפה) "רק הלילה"(אני סתומה מחפשת הצלה אצל הקטנה) "לא רוצה"(הבינונית בחיקוי מושלם של דובון לא לא) "לא רוצה" (הבינונית) "אז מה יהיה?" (אני מעבירה את הכדור אליה) "אני לא אשן"(הבינונית יודעת לכדרר) "לא רוצה" (הבינונית) "לא רוצה" (הבינונית) "לא רוצה" (הבינונית) "אז מה תעשי כל הלילה?"(אני מנסה להכנס לראש שלו, מה הוא היה עושה?) "בואי, הרי מקודם רצית" (אני לוקחת את הקטנה על הידיים ומורה לבינונית לעבור המומה מעצמי שויתרתי) "לא רוצצצ...." (הבינונית לא מעיזה להשלים את המשפט שהיא כבר לא מצליחה להפסיק לומר אותו) "תשני איתי" (הקטנה מושכבת במיטה שלי) "אני אבוא אחר כך" (אני) "תביאי לי את הדובי החדש" (הקטנה) "עוד מעט, אני קודם אשים לגדולה טיפות אוזניים"(אני) "תביאי לי" (הקטנה) "טוב"(אני, סיימתי לשים את טיפות האוזניים והולכת לחפש את הדובי ובדרך שומעת את הבינונית ממשיכה עם הלא רוצה שלה מתוך הבכי ואני בטוחה שהיא התקשרה לאמא שלה ואני חושבת שהנה נגמרת הטלנובלה כי אמא שלה תעמיד אותה במקומה, או יותר נכון תשכיב אותה במקומה, מציצה לחדר ומסתבר לי שהיא בוכה לעצמה במיטה, או למעשה במזרון בו היא רצתה לישון) "מה קרה בינוניתוש, מה עכשיו לא בסדר?" (אני) "לא רוצה" (הבינונית) "מה את לא רוצה?" (אני מזכירה לעצמי שהיא ילדה ואני גדולה ואני זו שאמורה לעשות את הצעד הראשון לקראת פיוס ובעיקר לא לתת לה ללכת לישון בוכה) "למה תמיד הקטנה ישנה בחדרים האחרים?"(הבינונית) "הצעתי לך לישון בחדר שלי ולא רצית"(אני בהשתוממות גלויה) "עכשיו אני רוצה" (הבינונית) "עכשיו הקטנה ישנה שם" (אני) "לא רוצה" (הבינונית) "לא רוצה" (הבינונית) "לא רוצה" (הבינונית) "מה עכשיו לא טוב?"(אני מוציאה את המיליים לאט שלא יפגעו חזק מדי) "אני רוצה לישון בסלון" (הבינונית סולנית אגם הדמעות) "אף אחד לא ישן בסלון, בהתחלה ישנתן שם אבל עכשיו כבר לא" (אני) "אבל למה אבא ישן בסלון?" (הבינונית) "כי הקטנה ישנה איתי, במיטה שלו, אז הוא ישן בחדר עם הטלוויזיה" (אני, מה אני אגיד לה, שהוא ישן שם בשביל שהיא לא תתבאס לראות אותו ישן איתי? ) "איפה הדובי שלי?" (הקטנה יצאה מהמיטה) "מהר למיטה, אני תיכף אביא לך אותו" (אני) "לא ליד הטלוויזיה, בסלון, אני רוצה בסלון" (הבינונית עוד מעט טובעת) "אף אחד לא ישן בסלון" (אני) "אני רוצה" (הבינונית רוקעת ברגלה) "בואי, את רוצה סיפור?" (אני מנסה את מזלי ) "לא רוצה לקרוא"(הבינונית מבסוטה שיש לה עוד סיבה לומר לא) "אני אקריא לך" (אני מרוצה מהפסקת האש המסתמנת באופק) "טוב" (הבינונית מתרצה לא בקלות) "מתי תבואי לישון איתי?" (הקטנה יצאה מהמיטה, שוב) "מהר למיטה, אני אבוא אחר כך" (אני, בשאגה קלה) "היו הייתה ברווזה והיו לה 7 ביצים, שש לבנות ואחת אפורה....." (אני מנגנת לי בראש את דני קיי עם הברווזון המכוער) זהו

../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif גדולללללל!!!!!!!! מגניב !

נקרעתי מצחוק . התעמקתי והתעמקתי ולא איבדתי כיוון אפילו לשניה. ממש סיפור מתח. רוממת את רוחי רוממה
(אז בסוף איפה יישן אבא?) מזל שאין לכם מיטת קומותיים , היו רבות מי תישן למעלה
|נזכרתי שבטיול שלנו עכשיו באיטליה , ההורים שלי קיבלו באיזה מלון אחד דפוק , חדר עם מיטת קומותיים

ferdinand

New member
טוב נו, אז יכול להיות גרוע יותר...

אני אבא, נשוי + 2. אין סקס. מבואס לאללה, מה עושים? לצפות לגרוע יותר? אוווווווווווווייי!!!

../images/Emo6.gif צחוק בריא לבריאות ../images/Emo6.gif

אני מקווה בשבילך, רבעונית, שגם את בסופו של דבר צחקת. כשבן זוגי לגירושין הכיר את זו שהיום אשתו, גם אני הייתי סקרנית איך העניינים שם מתנהלים בין הבן שלנו לבינה. לפעמים אף קיוויתי שהוא עושה לה חיים לא קלים. (לפעמים, מה יש, מותר לכולנו
) ובפעמים האחרות הייתי שופטת אותה מתוך הסיפורים שהוא היה מספר לי. לא ממש חשבתי על איך הדברים מהצד שלה. אני לא יודעת כמה זמן את כבר מכירה אותן, אך כנראה זה לא יותר מדי זמן, כי עם הזמן אני בטוחה שהן ילמדו לקבל ממך את המרות ולדעת שאת מחליטה. אבל עד שזה יקרה, הן בטח יעשו לך עוד לא מעט מבחנים.

../images/Emo6.gif צחוק בריא לבריאות ../images/Emo6.gif

אני מקווה בשבילך, רבעונית, שגם את בסופו של דבר צחקת. כשבן זוגי לגירושין הכיר את זו שהיום אשתו, גם אני הייתי סקרנית איך העניינים שם מתנהלים בין הבן שלנו לבינה. לפעמים אף קיוויתי שהוא עושה לה חיים לא קלים. (לפעמים, מה יש, מותר לכולנו
) ובפעמים האחרות הייתי שופטת אותה מתוך הסיפורים שהוא היה מספר לי. לא ממש חשבתי על איך הדברים מהצד שלה. אני לא יודעת כמה זמן את כבר מכירה אותן, אך כנראה זה לא יותר מדי זמן, כי עם הזמן אני בטוחה שהן ילמדו לקבל ממך את המרות ולדעת שאת מחליטה. אבל עד שזה יקרה, הן בטח יעשו לך עוד לא מעט מבחנים.

יודעים יודעים ../images/Emo13.gif

אבל , את , את מחדשת לנו כל פעם משו? טגידי , כשתסעי לבקר את בנזוגך לגירושין בארה"ב , סליחה , לא את , הילד , ואת המלווה שלו כמובן , את תגורי איתם? עוד אשה בבית זה כבר סיפור שונה קצת , לא? חשבתם על זה?

כן בטטטטטטטטח

אני אמרתי שדווקא במקרה הזה, אהיה מוכנה לקחת את הילד אליו, אבל מי אמר שהוא יהיה מוכן?
הילד כבר בוגר דיו בשביל לעלות על מטוס לבד... וחוץ מזה, אם יהיה צורך, אז שיממן לי גם בית מלון
אני ו´ההיא´ לא מסתדרות הכי טוב שבעולם, בלשון המעטה, אני מאד ביקורתית כלפי איך שהיא מתנהגת כלפי הבן שלי, אבל לא אני בחרתי אותה ולא אני חיה איתה וגם הבן שלי לא חי איתה רוב הזמן, כך שאני מתגברת. אבל לא עד כדי לגור ביחד.

למעלה