מוקסיפן?

parpare bar

New member
מוקסיפן?

היי, אני סובלת מדלקת חניכיים חריפה, ורופא השיניים נתן לי מוקסיפן 500 מ'ג, ותכשיר מסוים לשטיפה. אני עדיין בהמתנה לתשובה מהרופא שלי,ורופאת המשפחה אמרה שזה בסדר וב"ז אני לא שקטה לחלוטין. מישהי מכן יודעת מה הדין? לא בא לי לפחד רק ממה יקרה חלילה
בגלל שימוש לא זהיר בתרופות. (מינון של 3 פעמים ביום ל- 5 ימים) מישהי מכן נטלה אנטיביוטיקה במהלך הריון? משפיע? קריטי? לא בעיה בכלל? אודה לתגובותכן.

טאניוש

New member
יש סוגים של אנטיביוטיקה שמותרים

בהריון. לפי הספר שיש לי, מוקסיפן נחשב כבטוח במהלך כל ההריון. אם את חוששת תתקשרי למרכז טרטולוגי. אני נוטלת אנטיביוטיקה עכשיו עקב ירידת מים (אני בשליש אחרון).

עד כמה שידוע לי אין בעיה עם מוקסיפן

אני בעצמי לקחתי "אוגמנטין" (אנטיביוטיקה עשויה מ-פנצילין חזקה מאד-זוהי אנטיביוטיקה מאותה משפחה כמו המוקסיפן). זה היה בשבוע 5-6 לקחתי מינון גבוהה למשך 7 ימים בגלל סטרפטוקוק מסוג מאד אלים בגרון. הילדה שלי בריאה בלי עין הרע
והיום היא בת 31/2 בכל מקרה תתייעצי עם הרופא כי כל מקרא זה לגופו, ו-כמה שפחות תרופות יותר טוב אבל לפעמים חייבים.

sivanori

New member
את צריכה להתקשר למרכז הטטרולוגי

תחפשי בפורום הנקה במאמרים, זה נמצא שם איפהשהו. או שתשאלי, משהי מיד תשלוף לך את מס' הטלפון שלהם. הם נמצאים ברמב"ם ועובדים 24 שעות ביממה. למיטב ידיעתי, יש השפעה לאנטיביוטיקה בשליש הראשון של ההריון בלבד.

RogueX

New member
משהו שאולי יוכל לעזור

אני מקווה שזה לא ישמע פסיכי, אני סבלתי בשנה האחרונה מדלקת חניכיים קלה ובגלל שאני קצת אנטי תרופות ונוטה לתחום האלטרנטיבי חיפשתי קצת חומר באינטרנט והגעתי לאתר שהקים מישהו שטוען שסבל מדלקות חניכיים קשות והצליח לרפא את עצמו מהן אחרי שהגיע למסקנה ששתיה חמה ואולי גם אוכל חם הם הגורם העיקרי לדלקות חניכיים והמנעות מהם יחד עם עיסוי עצמי קל (בחניכיים...) יכול לעזור להפטר מהבעיה. אני מודה שזה עלול להשמע תימהוני משהו, אבל ניסיתי על עצמי וראיתי שיפור משמעותי. אולי יחסוך לך שימוש בתרופות. האתר

parpare bar

New member
אז זה בסדר? אפשר?

טוב, הרופא אמר לי שאפשר, הרופאה בקופה אמרה שאפשר, רופא השיניים גם כן, הספרים, ואחרונות חביבות אתן. אז מה, פשוט להירגע? מחר בבוקר המרכז הטרטולוגי וזהו. אז נירגע (או לפחות אנסה..) תודה!

מרכז למידע תרופות - בלינסון

מקווה שלא באיחור אבל הנה הטלפון שלהם אני כמעט בטוחה שאפשר להתקשר 24 שעות ביממה. 09-937-6911 בהצלחה

ורד13

New member
והמכון הטרטולוגי בירושליים

026243663/9 פרופ' אור נוי. בהצלחה.

parpare bar

New member
מותר ../images/Emo9.gif

שוחחתי היום עם הטרטולוגית בירושלים, התעקשתי והישגתי אותם בסוף, וזה השתלם. ענתה לי בחורה חביבה מאוד שאמרה לי בקול רגוע (לא לפני שביקשה וקיבלה את כל הרקע עלי) שאין לי ממה לחשוש. מוקסיפן לא יוצר אף בעיה, יתרה מזאת ברב המקרים מניעה של הטיפול עשויה לסבך ולא להיפך. תודה לכולכן, כרגיל אתן מדהימות.
נ.ב. שמתן לב שאני קצת יותר רגועה בזמן האחרון? ואפילו אין לי מושג למה...

למעלה