מורה מחליף..

Santino Marella

New member
מורה מחליף..

שלום לכולם אני לא בטוח שזה הפורום הנכון לשאול אבל אני אשאל בכל זאת, אשמח אם תענו לי או תפנו אותי למקום שבו יענו לי אני מתחיל בשבוע הבא ככל הנראה למלא מקום של מורה למתמטיקה בחטיבת הביניים. צריך לציין שאין לי נסיון בהוראה (אני אחרי צבא,קבע,פסיכומטרי) אבל כן נסיון במתמטיקה (98 ב-5 יחידות, 147 בכמותי בפסיכומטרי מתוך 150) רציתי לדעת אם אפשר לקבל פה טיפים איך אפשר להחזיק כיתה ועצות ודרכי לימוד.... תודה למי שעונה :)

סנטינו מרלה

אי אפשר להיעשות מורה דרך האינטרנט. כל מה שנותר לי לומר לך: אני מאחלת לך הרבה הצלחה ומקווה שתצליח במערכת. אנו זקוקים למורים טובים. המון הצלחה תלמה

טיפים למורה מחליפה

מסכים עם תלמה שקשה לתת טיפים דרך האינטרנט ולמרות זאת אציג מספר רעיונות שיכולים לעזור בעבודתך כמורה. - כתבי הסכם עם הילדים הלומדים. - קבעי גבולות עבודה ודרכי התנהלות ברורים וחד משמעיים. - שתפי את הילדים במה שאת מרגישה, אבל אל תתני שיטפסו לך על הראש כתוצאה מכך - בני את השיעור מחלקי משנה (פרטטי זאת באחד הדפים הקודמים של האתר) - התענייני אצל התלמידים איזה נושא היה להם קשה עד כה ולמדי אותו שוב. עשי זאת כחלק מבניית האמון בניכם. - חברי את הנושא הנילמד לעולם הסובב את התלמידים , על מנת שהשיעור יהיה מוחשי, מעניין ומובן. - ערכי בחנים קצרים לעיתים מזומנות על מנת לשמור על מתח עבודה ולזהות חוסר הבנה מוקדם ככל האפשר. בהצלחה משה ריין

shira shira

New member
עצות טובות

הי משה - תודה על העצות הטובות - יכולות לסייע למורה מתחיל וגם לאלו שכבר נמצאים שם. עכשיו צריך רק ליישם!

למעלה