מורה פרטי לפוטושופ

dimshik

New member
מורה פרטי לפוטושופ

היי לכל הרחובותים, אני תלמיד לתואר ראשון במדעי המחשב, וכמו שכולם יודעים שלרוב הסטודנטים הכסף לא גדל על העצים (אז מסתבר שגם אצלי לא גדל). אז לאחר מחשבה רבה, החלטתי להציע את הידע והניסיון שלי בעבודה עם תוכנות גראפיות ועיצוב בכללי לכל מי שרוצה להכנס לתחום הנפלא הזה. עבדתי כשנה בתור מעצב ומכין לדפוס בחברה שמתמחה בהדפסה דיגיטלית על חולצות ובדים. חצי שנה עבדתי כמעצב אתרי אינטרנט בדפי זהב, ועכשיו כשאני לומד אז לצערי לא נשאר יותר מדיי זמן לעבוד. ולכן החלטתי להתחיל לתת שיעורים פרטיים בפוטושופ. את השיעורים אין לי בעיה להעביר בביתי (ברחובות) או בבית התלמיד. השיעור הוא אחד על אחד (לא קבוצות לימוד וכדומה) חומר הלימוד הוא לכל הרמות החל מהכרת התוכנה (ללא ידע קודם) ועד לפעילויות מתקדמת כמו יצירת עיצוב מלא לאתר אינטרנט או עיצוב והכנת חומרים לדפוס (כרטיסי ביקור / ברושורים וכ'ו) אשמח לענות על כל שאלה בטלפון 054-7878384 או במייל [email protected] (אשמח לשלוח לינק לתיק עבודות בהודעה פרטית למי שיהיה מעוניין) בברכת שבוע טוב, דימה

dimshik

New member
בית התלמיד ? !

כשכתבתי בית התלמיד התכוונתי לאיזור רחובות והסביביה - רחובות , ראשון לציון , יבנה , נס ציונה , חולון , וכל מה שפחות או יותר ליד ... כמו כן, לא ציינתי שהמחיר הוא אטראקטיבי ביחס לכלל המחירים לשיעור, שיש כרגע בשוק המורים הפרטיים לפוטושופ באיזור. בברכה, דימה

למעלה