מורני אני צריכה את עזרתך !!!

בבר

New member
מורני אני צריכה את עזרתך !!!

מורני יש לי בעיה אני זקוקה לתוספת זמן במבחנים ואין לי מושג למי לפנות ויש לי את האישורים מניצן בבקשה תעני לי בהקדם זה חשוב לי. בתודה מראש , עינב.

alona.

New member
תוספת זמן

בכל עירייה יש מחלקה של משרד החינוך. תפני למחלקה הנ``ל שבעיר מגורייך, הם ידריכו אותך למי לפנות וכיצד להמשיך הלאה. בהצלחה בלימודים, אלונה

alona.

New member
נ.ב

אם סיימת כבר את 12 שנות החובה ואנחנו מדברים על האוניברסיטה (בשעה טובה) פשוט תגישי את כל האישורים שבידייך למזכירות האוני`.. ושוב בהצלחה

talmi007

New member
לנאסטי ולאלונה!!!

תודה רבה אלונה וזה למכללה - אכן כך ונאסטי אני מצטערת פשוט ההודעות נעלמות כל כך מהר שזה מפחיד וככה מורן לא מספיקה לענות לי בכלל. בבר.

moran-b

New member
בנות

אני לא ``מספיקה`` לענות כי לא הייתי כאן... צריך להבין שאני קודם כל סטודנטית ואני גם לומדת וחוץ מיזה אני כאן די הרבה ואני חוזרת אחורה וקוראת את כל ההודעות. לא צריך להיכנס ללחץ ולכתוב לי את ההודעה שוב. וחוץ מיזה עינב - תשובתה של אלונה הולמת או לחפש לך תשובה אחרת? (על אף שלדעתי זו תשובה די טובה)?

moran-b

New member
אלונה:)

תודה על העזרה חומד.... אני רואה שבאת לבקר אותנו כאן - אז ברוך בואך ... ומה שלומך? מה חדש? איך הלימודים? הרבה זמן לא דיברנו ... תעדכני אותי מה קורה איתך... רני :)

nasty-

New member
תשמעי

כמו שביקשת ממני לא לשלוח הודעת פעמים תפסיקי גם את תכתבי 10000 הודעת אבל זה מעצבן שכל הודעה את שולחת פעמים שלוש אותו הדבר

למעלה