מושבוץ- נהנינו עם קופונים

מושבוץ- נהנינו עם קופונים

סעדנו עם קופונים. עם קופון החיים נראים אחרת (לטוב או לרע...). סוג הקופון שלם 75 בזבז 150.
אחלה. זה סוג הקופונים האהוב עלי. לא בוחרים בשבילי תפריט.

במסעדה יש כמה מנות שבאמת מתומחרות יקר.(לכן היתה השבוע תגובה נזעמת של סועדת.)
having said that אפשר גם למצוא בתפריט מנות שכן מתומחרות הגיוני ואפשר לצאת גם במחיר שפוי (נניח פרגית עם פאפאס נשמע לי סביר 72 )
הנוף במסעדה כל כל יפה! בחרנו לבוא בשעה שהשמש מתחילה לרדת ( יום שישי בשעה 16-30) ולאכול תוך כדי שינוי התאורה וזו היתה החלטה טובה.
ההרכב 2 מבוגרים 3 ילדות
למנה ראשונה לקחנו סלט תפוחים‭ ‬ורימונים 42-עם‭ ‬פקאנים‭ ‬ועגבניות‭ ‬שרי‭ ‬על‭ ‬מבחר‭ ‬עלי‭ ‬בייבי‭ ‬בוינגרט‭ ‬הדרים
כשהגיע הסלט התברר שאין רימון ובמקומו שמו חמוציות (רצוי להגיד ללקוח לפני) וויניגרט הדרים הוא בעצם ויניגרט שום. הבעל חגג הילדות עיקמו פרצוף ובצדק.
הסלט היה טרי וטעים אך רובו חסה ולא עלי בייבי -למי שמתבאס מחסה.
בנוסף הוזמן לחם בית 16 לחם‭ ‬שאור‭ ‬ודגנים מוגש עם חמאה ומטבלים
הלחם מגיע חם לוהט אבל מהסוג המושי ולא הקריספי. נרשמה הצלחה אצל הילדות (אני חובבת קריספי לכן דעתי היא
)
למנות עיקריות חלקנו 4 מנות
אנטרקוט עגל 300 גר' 126- ביקשנו מדיום והגיע בול, בשר טעים וכמעט ללא חלקים בלתי אכילים
טיבון טלה 350 גר' 126 מוגש ברוטב פירות יבשים, ציר טלה ויין - הפירות היבשים היו מיותרים, הסטנו אותם הצידה והצלעות היו מצוינות, דרגת עשייה מצויינת.
הגיעו שתי תוספות- פאפאס' (צ'יפס ביתי) - אחת מהילדות אכלה ואהבה
פריקה מבושלת עם ציר בקר וירקות שורש - אחת מהילדות אכלה ואהבה- לי היה לזה קצת טעם מלאכותי ופחות אהבתי. המון שמן.
שתי מנות ספריבס‭ ‬לבן 92 ברוטב‭ ‬ברביקיו‭,‬ תמרים‭ ‬והל, על מצע פירה . לא טעמתי , הכל היה "רטוב" מדי. מנה גדולה. האבא ואחת הילדות אהבו.

שתינו פלטר (בקבוק 500) במחיר 82 , סבבה לגמרי.
לקינוח
פונדט שוקולד וויסקי עם גלידת וניל 36 - שאלנו לגבי הויסקי מפני שהקינוח נועד לילדות, המלצרית הסבירה שלא מרגישים.
צודקת. לגמרי מנת ילדים, מבוגר שיזמין יתבאס לדעתי.
שוקולד בננה ברולה 36- חביב, מין קרם חלבי כזה מתוק. גם כן מתאים לילדים בלבד לדעתי.
אספרסו כפול 12 (שכחתי לשאול אם טוב)
סה"כ חשבון לפני טיפ 660 ש"ח (720 אחרי). ה-מ-ו-ן. עם קופונים יצא לנו 360 (420 אחרי) ש"ח- בהחלט מחיר טוב ומה שבדרך כלל יוצא לנו בארוחה משפחתית.
שתי הערות
ההתחלה היתה קצת צולעת בשירות-
המלצרים היו קצת עסוקים עם עצמם ולקח לנו הרבה זמן למיים וצלחות וכוסות ( הכל בשלבים ולא בזמן) אבל אח"כ השתפר מאוד. נראה לי שנפלנו על חילופי משמרת.
לדעתי המחיר ללא קופונים יקר למשפחה. אם היינו ללא בטח הייתי מתקמצנת וחולקת מנת בשר עם הילדות ושלושתן היו חולקות קינוח אחד בלבד.
מבאס להתקמצן במסעדה.
עדיף היה שהם היו מוזילים קצת או נותנים כמה אפשרויות יותר זולות בתפריט, לבעלי התקציב המצפוני( קבב, קציצות, כבד)

תודה על השיתוף

מאד אוהב לקרוא אותך,
הכל כן וישר בלי חרטא, המון רגש אישי וקוראים "משפחה" וכזו שאוהבת אותה ואת האוכל.

אכן קצת יקר בסופו של דבר, אבל הזמנתם מנות שעל פניו נראות כאילו הם ה"טופ" של המקום, כך כפי שכבר ציינת..זה יקר למשפחה.
אבל אני אומר, שיוצאים, אז יוצאים.. באסה לקמץ, בטח עם הילדים.
[אני זוכר רגעים בילדות שלי שההורים שלי "הוציאו" אותנו לאכול בחוץ (וואו זה היה מזמן) ולא היה כל כך בעו"ש... אז הם היו אומרים לנו "רק חומוס וסלטים" בלי בשר... לא התווכחנו, אבא תמיד היה נשבר ומזמין לכולם]

תודה על השיתוף.

תודה

אני חושבת לעשות שרשור " המסעדות שהובילוני עד הלום" עם כמו שאתה מספר-
איך התחיל עם בילויי המשפחה ( לכל משפחה יש את הקטעים שלה)
ומרגע שהרווחתי לבד כסף ועד הפעם הראשונה שהלכתי למסעדת יוקרה
בנתיים מתביישת למרות שעשיתי רשימה התחלתית

תמחור הבשר דווקא די זול

אם הבשר מקומי- ולמיטב ידיעתי זה המצב אז הוא מתומחר יחסית נמוך.
אני לא יודע בנות כמה הבנות וכמה הן אוכלות אבל 5 אנשים שבעים ב700 ש"ח זה לא המון כסף, גם ל4 אנשים אם אני סופר 3 ילדות כ2 סועדים.
בהינתן הקופונים זאת כבר ארוחה זולה מאוד.
שמח לקרוא ביקורת טובה על המקום לאחר הביקורת הקודמת.

נקודת ההסתכלות שלנו שונה

התקציבים שלנו כנראה שונים לחלוטין.
הבנות בגילאי 6-13, אוכלות רגיל
אני משווה לכמה בדרך כלל עולה לי בילוי משפחתי במסעדה.
הממוצע לדעתי 320 לפני טיפ. בדר"כ יש סיבוב קינוח אחרי המסעדה- של גלידה ( גם ביום הביקורת התחנה הבאה היתה בוזה בתרשיחא)
בהינתן הקופונים יצא מחיר ארוחה קצת יותר יקרה מרגילה ( אך בתמורה איכותית)

מכיוון שתדירות הבילויים המשפחתיים (והחופשות) שלנו יחסית גבוהה- תקציב כל ארוחה + קינוח חייב לעמוד על לא יותר מ 400(חריגות קלות מדי פעם).
לפעמים עסקיות, לפעמים קופונים. אני לא מוצאת סיבה להוציא יותר מזה. זה תקציב מאוד מכובד.
לגבי הבשר- אני כבר לא יודעת...
מקומי יכול להיות עדרים רועים בטבע ויכול להיות רפת מקומית רגילה.
יכול להיות גם עגלים לפיטום שהביאו מחו"ל ועברו תקופת פיטום בישראל?במקרה זה זה נחשב מקומי?
אין לי מושג.
לגבי הכותרת "תמחור הבשר זול" -היא נשמעת לי ווכחנית.
ממתי 300 ג"ר אנטרקוט ב 126 ש"ח זה זול? תבדוק תפריטים של מסעדות תל אביב המגישות אנטריקוט.

תודה על דיווח מצוין.

בהתחלה לא הבנתי לאיזה 'טלה' יש טיבון במשקל 350 גרם. התמונה הבהירה לי את התעלומה...תודה.

לגבי הטלה

גודלו היה נאה ובשרו רך.
אבל צורת ההכנה שלו היתה קצת מוזרה לי-
הוא לא נטף שומן כמו שאני מכירה (ואוהבת), היו סימני צריבה (נראה לי) וורדרד בפנים אבל טעם כאילו מבושל ומתקתק... חדש לי.
אני מעדיפה ישר מהגריל לצלחת

inבאלי

New member
תודה על הדיווח

יפה שהצלחתם עם הקופונים.
אני מאלה שלא אוהבת את העלים הירוקים שמגישים בסלט ירוק במקום החסה ותמיד אעדיף חסה על פניהם.

החתולית

New member
על הדיווח

מחירי הבשר נראים הוגנים, בהתייחס למחירי הבשר בארץ.

אני מסכימה איתך שאם משנים מנות, גם סלטים, ראוי ליידע את הלקוחות.

למעלה