מזגנים תדיראן או אלקטרה ?

מזגנים תדיראן או אלקטרה ?

שלום,
אני זקוקה ל -5 מזגנים עיליים לדירה בשיפוץ.
השאלה אם כדאי ללת עם תדיראן או אלקטרה?

איש המזגנים הציע לי לקנות אלקטרה פלטניום 350, שני אלקטרה פלטניום 140 ושלשה אלקטרה פלטניום 120 ב ~14000שח.
ראיתי באתר שמקבלים רק שנה אחריות נראה לי קצר. האם המצב שונה בתדיראן ומהו המזגן המקביל?

תודה.

יוסיזיו

New member
מזגן מקביל בתדיראן אלו דגמי ה A

המספרי דגם המקבילים הם ה 10 =120 ,ה 15= 140 ה 350=35. תנאי האחריות זהים כשלתדיראן וגם לאלקטרה יש מדי פעם הגדלות אחריות לשנתיים נוספות בתוספת 199 שח+ מעמ.

יוסיזיו

New member
הדגמים מוצלחים ורצים בשוק כבר כמה שנים לעומת אלקטרה שהדגמים

בני שנה אחת מהיצרן הנוכחי (מידאה).
לגבי השרות אין הבדל ,בקיץ בלחץ שיש כולם נותנים שרות פחות או יותר מקביל כשאלקטרה הגדילה זמן האחרון את מערך השרות שלה כדי לעמוד בלחץ.
לתדיראן דגן חדיש יותר ה אלפא שאין לו את המזגן הגדול שציינת.

מממ...

זה אומר שעדיף לבטח דרך ביטוח הדירה או שיש יתרון שהביטוח הוא ישירות מחברת המזגנים?
תודה

אין לי מושג מה עדיף

מציין את זה שתדעי.אני בכל זאת עשיתי.כי אם ח״ו הולך חלק יקר במזגן זה שווה את זה

urilei

New member
צריך לבדוק את נושא החריגים

לביטוח הדירה יש כמה חריגים אך הדברים היקרים וחשובים אמורים להיות מכוסים (מדחס עד 7 או 8 שנים וכרטיסים אלקטרוניים). אם יש דמי קריאה אז אני יכול להניח שלא מדובר באחריות מלאה ממש ויש כנראה חריגים נוספים.
ביטוח הדירה זול יותר גם שנתי וגם בהשתתפות העצמית (אבל בחלק מהביטוחים יש השתתפות עצמית גדולה יותר למזגנים גדולים, גם את זה צריך לבדוק).
באופן כללי אני נוטה לומר שלא הייתי משלם על אחריות למוצר בודד. רק אם זה מאוד זול, נטול חריגים ובאמת מספק כיסוי גדול יותר מביטוח הדירה, אבל צריך לבדוק את נושא החריגים בשני המקרים. אין תשובה גורפת.

למעלה