מזון BritCare לחמוס

maychan

New member
מזון BritCare לחמוס

היי אנשים!! מזמן לא שמעתי ממכם!!! ;-;
אני קניתי לפלקור שלי מלא מלא מלא צעצועים חדשים והוא נהנה ומאושר ואני חולה עליו ^^
בנוסף גיליתי שהיו לו תולעים במעים (לפי החשד שלי) ולמזלי גילינו בזמן ובזכות חבר שלי (שעובד בחנות חיות וטרינרית בסינימה סיטי בראשון) אז הוא ביקש שיבדוק את פלקור והוא אמר שהוא מרגיש שיש לו משהו אבל הוא לא בטוח.
הוא אמר בכל מקרה שאתן לו מאין נוזל ורוד כזה (שפלקור ממש שנא XD) שיקח את זה בין אם יש לו או לא כדי לא לקחת סיכון...
בכל מקרה אז נתתי לו את זה אתמול ואני מקווה שיותר לא אראה תולעים לבנות קטנות וגועליות ><
חוץ מזה הוא קופצני ומאושר :)
אבל זה לא קשור לשאלה שלי וסורי שחפרתי ;-; פשוט לא הייתי הרבה זמן כאן ורציתי לשתף ;-;
אז השאלה שלי היא כך:
חבר שלי קנה לי BritCare Indoor 3 שקים בצבע אדום בשביל פלקור (שלפי מה שהבנתי זו האיכות הכי טובה של אוכל של חתולים ויש בה בסביבות ה40% בשר אם אני לא טועה) הקטע זה שזה לחתולים בוגרים...
אחרי זה הוא קנה עוד 3 BritCare kitten שזה ירוק בהיר וזה הטוב והנכון...
השאלה היא אם זה נורא לתת לו את הBritCare האדום או לא? ואם לא למה עדיף שלא?

תודה רבה! ^^
מקווה שהייתי ברורה ;;

גרוברית

New member
איך מגלים שיש תולעים?

דבשת שלי עושה משהו שנראה כמו שלשול קל כבר זמן מה...
מה ואיך לבדוק?
(יש לציין שעברנו דירה לפני שבועיים, למקום קר יחסית, אבל הכל נשאר אותו דבר - האוכל, הכלוב, השמיכות...)

maychan

New member
הממ כדאי לקחת אותו לוטרינר קודם

החשד שלי היה שאומנם לא ראיתי בצרכים שלו תועלים אבל כשניקיתי פעם אחת את הכלוב קלטתי -מלא- תולעים קטנות ולבנות

WTR

New member
אם זה שלשול מתמשך כדאי לבדוק

שלשול יכול להיות סימן להרבה דברים, ואם הוא מתמשך יותר מכמה ימים כדאי לגשת לוטרינר

WTR

New member
סליחה על העיכוב בתגובה

החמוס שלכם גור נכון?
במיוחד אם הוא גור כדאי להצמד למזון לגורי חתולים (אם את שואלת אותי אז גם בבגרות כדאי להמשיך, אבל על אחת כמה וכמה כשהם גורים...)
אגב כל חנות נורמלית תיקח לך חזרה את השק ותזכה אותך בכסף או תביא לך שק חלופי במקום
&nbsp
שירלי317 העלתה מידע מאוד ברור ומעניין בנושא המזון
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?forumid=1381&messageid=176692109
&nbsp

גרוברית

New member
הוא לא גור

דבשת היא בת שנתיים.
שניהם אוכלים אינסטינקט כבר כמה חודשים טובים.
אני אקפוץ איתה לוטרינר מתיישהו...

למעלה