מזל טוב ואהבה גדולה

bettyבתי

New member
מזל טוב ואהבה גדולה../images/Emo24.gif../images/Emo23.gif../images/Emo20.gif

אני כל כך שמחה ונירגשת מהפורום שנפתח ומאחלת המון המון אהבה לכולם ולאודי המון הצלחה בניהול הפורום. שיהיה לכם תמיד אור בלב ובעיניים אוהבת אותכם בתי

DuLcE NeTa

New member
היי בתי.. =]

טוב אז אני מכירה אותך ואת השירים שלך בגלל אחותי הגדולה,ששומעת אותך וקנתה דיסק שלך. --אחלה דיסק-- אני אוהבת בעיקר את השירים פרפרים וסיבות אישיות.... יש לך מוזיקה מדהימה, גם אני כותבת שירים אבל עדיין לא מלחינה מקווה ללמוד בעתיד... עם המון הערכה,נטע

Erazio faniello

New member
בתיייייייי

אני אישית אוהב מאוד את השיר יום הולדת. וגם נדנדנה הוא שיר נפלא! כשראיתי אותך לראשונה בהופעה של אביב הוקסמתי,מהקסם האישי שלך מהחביבות שלך ... תמשיכי כך

ג ב ש ו ש

New member
בתייי../images/Emo24.gif../images/Emo88.gif

איזה כייף לראות אותך כותבת עכשיו גם פה
אני גבי
תודה לך

MC MoRaNa

New member
שלום לך, מקסימה אחת=]

אנחנו מאחלים לאודי המון הצלחה.. שנגדל ונפתח וכמובן נשמע ממך המון:)

tomadonna

New member
../images/Emo140.gifכל הכבוד לכם!

מזל טוב לרגל הפורום החדש! אחלה מקום להמשיך את השיחות היצירתיות שיצרתם בקומונה. לחיים!

את תגלית מדהימה בתי!

את כותבת את מלחינה את שרה את למדת משחק! את כ"כ הרבה דברים שאני מעריכה! כ"כ הייתי רוצה לדעת מה מסתתר מאחורי השירים שלך! אני מתכוונת למשמעות של המילים... למשל כמו בסיבות אישיות מה היא כבר עשתה שהוא ימות מבושה!?

גילתש

New member
לא שמעת על בנות

שעשו כל כך הרבה דברים מביכים כדי לקבל תשומת לב? הדברים שהיא עשתה, כנראה עד כדי כך מביכים שאפילו בשיר היא לא אומרת אותם... כל אחד ואחת לוקח/ת את זה למקום אחר. ולדעתי, זה מה שיפה בשיר הזה כל כך והסיבה שכל כך הרבה אנשים התחברו למילים שלו.

actress

New member
היי בתי ראיתי אותך בהצגות של התאטרו

"התאטרון שלנו" ד"ש לליאת ולנועם

למעלה