מזל טוב ובשעה טובה

JamesNox

New member
מזל טוב וברוכים הבאים

אני לא יכול שלא לתהות כמה החיים שלי היו יותר פשוטים אם היו קבוצות תמיכה כאלו בארץ כשאני יצאתי מהארון.

ברוך הבא../images/Emo140.gif

לכן באמת זה חשוב שיהיה פורום כזה. בתי אומנם מעולם לא הייתה בארון, אבל אני מכירה רבות מחברותיה שעדיין נמצאות בארון רק מחשש שההורים לא יעמדו בידיעה

אסתי69

New member
מזל טוב../images/Emo57.gif

ובשעה טובה אין לי ספק שאם צריך את התמיכה את תדעי לתת אותה בצורה הטובה ביותר. בהצלחה, לך ולאלה שצריכים

תודה../images/Emo140.gif

אני מקווה שאוכל לתרום מהנסיון האישי שלי
ולכן כבר מחר אפתח כאן פוסט ובו אספר על המשפחה הנפלאה שלנו ואיך בתי הגאה התמודדה עם גילוי הזהות המינית שלה. ערב נפלא ובשורות טובות אמן

אשמח לקרוא את זה

כי אני עדיין בארון והפיגוע הגביר את המודעות לכך הקמונה שלי לנשים בלבד היא סגורה אני פניתי אפילו למיקי שם בעמותה בת"א והצעתי שיכולים להגיע לקמונה שלי ללא חשש

היי יקירתי

את כותבת שאת עדיין בארון, את נמצאת כרגע בזוגיות? בכרטיס שלך אין מספיק פרטים, אז ברשותך אני אשאל ואם לא מתאים לך לענות אני אבין
בת כמה את?

לא אינני בזוגיות

אני בארון די מספיק זמן לא העזתי עדיין אני בת 49 רווקה ויש לי בן בן 17 סיפור ארוך עם תרצי מוזמנת לקרוא בבלוג שלי שאגב יש קישור בחתימה שלי גם לבלוג וגם לקמונה

../images/Emo24.gif

אני מאחלת לך שתוכלי להעז, אני מאחלת לך מכל הלב שתמצאי את האחת שתכניס לחייך לא רק אושר ואור אלא גם המון חוזק ותעוזה
הקישור לקומונה עובד מצויין
הקישור לבלוג לא עובד לצערי. אשמח לקרוא

תודה לך יקירה על שהארת לתשומת ליבי../images/Emo24.gif

מקווה לאחר התיקון יהיה ניתן לכנס תודה על דברייך מקווה גם שזה יקרה

../images/Emo51.gif יקירתי../images/Emo24.gif

זה באמת בקטנה יש דברים שכנראה מקומם עדיין להיות שם חבויים

אסתי69

New member
והפעם בשם יוסי

המברך על היוזמה וכמוני חושב, בעצם בטוח שאת תוכלי לעשות זאת בצורה הטובה ביותר ישר כול גם ממנו

קאיה 11

New member
מזל טוב וכמובן בשעה טובה../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif

אמא של מתבגרת מבולבלת שנראה לי שהקושי ההדדי גורם לשתינו להסתגר. אני כל כך שמחה על פתיחת הפורום ומקווה שאצליח לאסוף כוחות להמשך....

למעלה