מזל טוב לפורום החדש

• פותח הנושא zimi
  • פורסם בתאריך

zimi

New member
מזל טוב לפורום החדש../images/Emo42.gif

אני גם כתבתי לכם ברכות בפורום "הורים לילדים עם מחלות" אבל רציתי גם כאן! יש לי תינוק עם בעיה אורטופדי אחר (לא קלאבפוט) אבל אני מכירה את כל העניינים הקשורים לגבסים,סדים, המחלקות.... רציתי לשאול אם מישהו כאן מכיר את פרופ. בן יצחק מבית חולים קפלן??? תודה!

../images/Emo51.gifקודם כל, תודה

איזה בעייה אורטופדית יש לתינוק שלך, אם לא אכפת לך לספר, אולי תוכלי להעשיר אותנו בידע נוסף. המ גם שאם את מכירה את כל מה שקשור לגבסים וכד' אני בטוחה שנוכל להיתרם ממך. אני אישית לא מכירה את בן יצחק, אבל אולי אמא של תותוש כי כמה שהבנתי היא מטופלת שם עם הילד. תרגישו טוב יום נעים אורית

zimi

New member
היי אורית!

הבן שלי נולד עם שברים פטולוגים וליקויים בעצמות של השוק על רקע מחלה כנראה גנטית אבל אין עדיין אבחנה (יש 3 אופציות). גם היינו בארה"ב איתו וגם כאן אצל כמה פרופסורים. כעט אנחנו מטופלים בדנה. אף אחד לא מבין מה בדיוק יש לו מה לעשות ומה יהיה. הצילומים שלו מאד "נדירים" ורוב הרופאים לא ראו צילומים כאלו. הוא היה מגובס 3 חודשים ומאז יש לו סד KAFO מכף הרגל עד החיתול (הוא בן 17 חודש). הוא עומד אבל עדיין לא הולך. לנו מאד קשה לחיות עם האי וודעות....

היי זימי

זה באמת נשמע לא נעים, האם יכלתם לאתר את זה בזמן ההריון? גם בתסמונת שיש לילדי קלאב פוט, לא ברור אם הליקוי יחזור לאחר שתוקן ולכן גם אנחנו, או לפחות אני מרגישה שאהיה צריכה לחיות באי וודאות ובתקווה כל חיי. חשוב לשמור על אופטימיות בשלב כזה, ובכלל בחיים, כי זה בעצם מה שמחזיק אותנו, בשבילם.... תרגישו טוב וגם אם את לא שייכת לפורום ישירות, תמיד נשמח להעניק לך תמיכה נפשית ורגשית ברגעי משבר, שאני מקווה שלא ירבו.

וואו זימי, איזה סיפור../images/Emo12.gif

אתם מטופלים ב"דנה". האם פרופ' ויינטרוב המופלא ראה את הצילומים? הוא מומחה בינלאומי האיש הזה. הוא וד"ר עזרא וגם ד"ר דרור עובדיה. אנשים מדהימים בידע שלהם. אל תוותרו. חפשו מתחת לאדמה פתרונות. ואגב, הוא ייל, אל תדאגי. טל שלנו התחיל ללכת בגיל 19 חודש והלך טוב בגיל 23 חודש, כך שבסוף זה קורה, אבל עד אז... הנשמה יוצאת. ותגידי, הוא זוחל? על ארבע? או ב"שחייה", בעיקר עם הידיים?

הי זימי

מצטרפת לשחר של יום חדש: תחפשו מתחת לאדמה. דרך אגב יצא לכם להפגש עם ד"ר פונזטי באיווה?

לזימי

הייתם אצל פרופ' פורת בהדסה ירושלים? לא יודעת כמה הוא מדהים אבל אומרים שיש לו מלא ניסיון. הוא מקבל ב"מכבי". אולי הוא יוכל לעזור? הוא לא הכי נחמד אבל שוב, אומרים שהוא הכי טוב. אנחנו מטופלים אצלו לקלבפוט ויש לנו הסתייגויות ממנו, אבל יש לו כזה שם בירושלים...

בטח שמכירה ../images/Emo13.gif

אני מטופלת במחלקה שלו והוא וד"ר פנסקי שעובד איתו הם רופאים מדהימים. לא רק מבחינת מקצועיות כי אם מבחינת היחס האנושי והחם. הם ממש אוהבים את הילדיםשמטופלים אצלם. ממליצה בחום. תודה על הברכות וטוב שקפצת לבקר

למעלה