מזל טוב, עברית ב-iPod?

henchook

New member
מזל טוב, עברית ב-iPod?

מזל טוב לכולנו על הפורום. (1) שאלה לגבי עברית, אני יודע ש-iPod תומך Unicode אבל אין לו פונט של עברית. מישהו יודע על אפשרות לשנות את הפונט ככה שיהיו לו characters של עברית? (2) בהנחה שאין, בינתיים, אפשרות להוסיף עברית. האם אפשר איכשהו לשנות או להוסיף ל-ID3 Tags בקבצי mp3, או לשמור מידע איפשהו ב-iTunes ככה שעבור שירים עם תיאור בעברית יופיע תיאור השיר על מסך ה-iPod באנגלית, מבלי לדרוס את המידע בעברית ב-ID3?

Subway0

New member
עברית עדיין אין הנה פתרון זמני

עברית עדיין אין באייפוד, ממקורות אומרים שעובדים על עדכון לעברית ועד סוף השנה יהיה עברית באייפוד, אבל לא כדי להסתמך על המקורות, כי יש לי הרגשה שלא יצא שום עדכון מהאייפוד הראשון עד הדור השלישי ורק אולי מהדור הרביעי אפשר לפתח תקוות וגם זה בספק, אז בנתיים אני מציע לקחת בהרבון מוגבל את השמועות על כך שהולך להיות עברית באייפוד. פתרון איך להציג עברית באייטונז אך לא לשבור את האייפוד, ראה בתצלום מסך שאני מצרף אני פשוט כותב את שם הלהקה ושם האלבום באנגלית ובעברית ואני גם משייך את הג'נר הישראלי ע"י הוספת Israel לסוג הג'נר כפי שאתה רואה בתצלום הסמך. מקווה שעזרתי לך נ.ב לנו יש את הכוח, אם בסופו של דבר הנגן יהיה מאוד פופולרי בישראל ורק מכך שיראו שהפורום הזה פורח, יתכן ויתיחסו לנתח לאולוסיית האייפוד בירצינות ויעשו לנו עדכון מיוחד בעברית, אבל שוב, זה משהו שבדרך כלל אפל לא עושה.

OrlyNL

New member
חחח גם לי יש פלייליסט של משינה

באייטונז. מעניין אם יש מישהו שאין לו פלייליסט של משינה. חובה בכל אייטונז

mmad il

New member
וואי שי, יש לך דיי הרבה רשימות

חכמות. לא ידעתי שבכלל אפשר ליצור אותם

למעלה