מזל טוב על הבלוג החדש

bflygirl

New member
מזל טוב על הבלוג החדש

אני מצרפת קטע שכתבתי בבלוג ואשמח לתגובות להפוך את החלום למציאות כל פעם ששינוי דופק על דלתנו אף אחד לא קם לפתוח לו את הדלת, אף אחד לא עונה לו והוא ממתין לנו מעבר לצד השני של דלת, ממתין בסבלנות, מחכה שנפתח לו את הדלת. אבל אנחנו כל הזמן אומרים לו תבוא מחר, מחר אני אשתנה....., ממחר הכל יהיה אחרת, מחר זה כבר יהיה אחרת..... כאילו מאחורי הדלת עומדת איזו שהיא מפלצת מאיימת, גדולה ומפחידה ששמה שינוי! הנטייה האנושית שלנו היא להתנגד לשינוי. אנו מעדיפים לתפוס חזק חזק במה שקיים, בדברים קבועים שגורמים לנו תחושת ביטחון, במקום לשנות משהו שגורם לנו בעצם לסבל. ואולם, כאשר הם משתנים, אנו מתערערים, ומתוך החרדה נאחזים בעוד ועוד בולי עץ השטים בזרם, כאילו מצאנו אדמה יציבה. שינוי כרוך בכאב גם אם ננסה לטשטש זאת. אנו נאלצים להיפרד מדפוס התנהגות ישן, להגיד לו ביי ביי כי לא נראה אותו שוב. נראה כאילו ביום אחד האדמה תפתח את פייה תבלע את הישן ואנחנו נהפוך לאנשים אחרים, חדשים! קשה להיפרד מהרגל מסוים, קשה לשנות משהו אבל זה אפשרי! לפעמים אין ברירה אלא לשבור כדי לאחות אחרת. לפעמים אנחנו מגיעים למצב שכבר אין ברירה, הרחקנו לכת והפתרון היחידי הוא לקרוע את הכל לגזרים, לשבור, להרוס ולהתחיל לבנות לבנה לבנה את הבניין מחדש. לפעמים צריך למות כדי לחיות. אני לא מתכוונת להתאבד או משהו כזה, אלא לכוון לשינוי פנימי. וותרו על "הריצה אחר החיים", כדי להחיותם אותם באמת. וותרו על הצורך לספק רק את האגו ותנו למשהו אחר עמוק יותר שתמיד היה בך לחיות. רק הנכונות לשלם מחיר, למות באיזה שהוא אופן, להיפרד מהרגל כלשהו, תאפשר את הצעד קדימה. אם רוצים שינוי- צריך לקחת סיכון! בנוסף אנו רוצים שינוי מבלי באמת להתאמץ, מבלי באמת לעשות משהו, מבלי באמת לשנות. אנחנו רוצים ש"פוף" כמו במין קסם פתאום המצב ישתנה בלי שהפסדנו כלום. אנחנו גם רוצים להבטיח את התוצאות, שיבטיחו לכם שהכל יהיה בסדר והתוצאות של השינוי יהיו רק ורק ורק ורק מעולות. קשה לנו לשאת את חוסר הוודאות, את מצב הביניים הזה לפני השינוי. צאו למסע של שינוי, לאט, לאט, בקצב שלכם, במוזיקה שאתם יוצרים, בהוויה שלכם, תהיו חופשים, שחקו כמו ילדים, החזירו לעצמכם את התמימות והאמונה מהילדות. עשו מה שטוב לכם, תהיו עם ראש פתוח ולב פתוח, תציירו את היצירה שלכם תקחו אותה לכיוונים חדשים, למקומות שרק בחלומות הכי מתוקים דימנייתם שהם קיימים, ותהיו חופשים לחיות כתאוות נפשכם.... תזכרו לא לקחת את האגו שלכם ברצינות גדולה מידי. לשם הטוב של כולם ולשם האהבה של כולם צאו למסע וגלו את החיים, ותגלו שגם החיים מגלים אותכם.

למעלה