מזל טוב ענק מירבי

• פותח הנושא 1mara
  • פורסם בתאריך

1mara

New member
מזל טוב ענק מירבי../images/Emo39.gif

אנחנו שמחים בשבילכם. לצערנו כבר פעמיים נכשלו ההחזרות אנחנו צריכים להתחיל מחדש מקוים לטוב

מירבי*

New member
מרה יקירתי...תודה על הברכות..

את תראי שזה יצליח...זה החזרות של מוקפאים או טריים? תעודדו את הפונדקאית..בטח גם לה קשה עם האכזבות... מה היא מקבלת אחרי ההחזרה לחיזוק? מחבקת אותך.. מירבי*

נונה33

New member
מרה!!!! אל יאוש!!!!../images/Emo140.gif../images/Emo140.gif../images/Emo140.gif../images/Emo140.gif

יודעים למה ההחזרות לא הצליחו???? זה מה שמפחיד גם אותי,מה הרופא אומר על זה????? כמה זמן אתם מחכים בין החזרה להחזרה????. שיהיה לכם בהצלחה מרההההה נונהההההההההה

וואוו זה נשמע יאוש לפונדקאית לשמוע

זאת די מאכזב..אבל בטוח שיש פה איזו שהיא בעיה ...אמרו לכם מה הבעיה הרופאים?..אני הבנתי מהרופא שיטפל בנו שלי יחזירו מוקפאים אבל אחרי בדיקת איכות..לכן אני בטוחה שלא יעשו טעות עם זה. מעניין מה הבעיה ששלוש החזרות לא נקלטו..בפונדקאית או באיכות העוברים. דרדסית

מירבי*

New member
לגמרי לא בטוח שישנה בעיה

שתי החזרות כושלות עדיין לא מעידות על בעיה, גם אישה פוריה לחלוטין לא בהכרח תיקלט בחודש או בחודשיים הראשונים שהיא תנסה, לפעמים זה מצליח מייד ולפעמים מתעכב.. בכל מקרה, הוועדה מאשרת 6 טיפולים, אין לי ספק שהרבה קודם תצליחו.. תאמינו בזה מרה... שבוע טוב מירבי*

נמשושה

New member
מרה חמודה

גם אני חושבת שפעמיים עדיין אי אפשר לדבר על בעיה. ככה זה בהפריות...גם אם הכל פיקס פוקס, לא תמיד יש קליטה. בכל אופן, ולמרות שאני בטוחה שאת שוחה בחומר מנסיון, סיכויים יותר טובים כאשר: * העוברים טריים ולא מוקפאים * רירית מצויינת בעת ההחזרה * איכות העוברים המוחזרים מעולה (במעבדה ניתן לקבוע איכות) * לחיזוק הפונדקאית מקבלת גסטון ולא כדורים. אמנם הרבה פחות נעים, אבל הרבה הרבה יותר יעיל! בהצלחה!

נמשושה קוראת אותכם ומנסה להשכיל

וזכור לי שמירבי אמרה שלא הוכח כי גסטון בריקות יעיל יותר מכדורים לכן על סמך מה את אומרת זאת..פשוט רוצה לדעת שאעמוד מול הרופא המטפל שלי ולענות לא אם משהו לא יראה לי בטיפולו..כי לי אמר שאקל את זה בכדורים וגינלים. בתודה מראש דרדסית

מירבי*

New member
בעניין הזריקות והכדורים...

הכדורים והזריקות עושים את אותה פעולה, בשני המקרים מדובר בפרוגסטרון שניתן כתמיכה להריון. לדעתי יש יתרון לזריקות רק מהסיבה שמה שנכנס לגוף בוודאות נשאר שם. הזריקה ניתנת פעם אחת ביום. הכדורים האוטרוגסטון ניתנים בדר"כ פעמיים ביום בכל פעם שני כדורים להחדרה וגינלית, הבעיה איתם שצריך להישאר לשכב חצי שעה אחרי ההחדרה בכל פעם, לא לכולן זה נוח ואפשרי יש פונדקאיות שעובדות בתקופה הזאת, מלבד זאת יש לחומר שבתוך הכדורים נטיה לנזול מעט החוצה מה שגורם לאי נוחות. בכל מקרה דרדסית כדאי ורצוי להתייעץ עם הרופא המטפל, אני מאמינה שהוא יפעיל את כל מערכת השיקולים לטובת העניין. בהצלחה מירבי*

נמשושה

New member
דרדסית...

התשובה של מירבי היא בדיוק השיקול של הרופא שלנו. כדורים
פחות כואב אבל יש סיכוי שלא הכל נכנס לגוף זריקה, לעומת זאת מחדירה את כל הכמות לגוף. הכנסת החומר בזריקה ישר למערכת הדם היתה, לדבריו, יותר אמינה מהסיבה הזאת מאשר כדורים וגינליים.

נמשושה

New member
דרדסית

בכל מקרה אמרת שהרופא שלכם החליט על כדורים. אז ניצלת... אל תקבלי את הרושם שזה לא יעיל בכלל. תלכו עם החלטות הרופא שלכם. לדעתי רק אם לא יהיה הריון לאחר כמה נסיונות, יש טעם לחשוב מה לשנות. ואני מאד מקווה שזה לא יקרה! אז....תחשבי אופטימי.

צודקת נשמשושה הוא החליט כדורים

אבל אולי כדאי לי להפנות את צומת ליבו לזריקות למרות שאני מפחדת מזריקות. האם תוכלו להוכיח לי שהן יעילות יותר? אני מעדיפה להכנס מיד להריון ללא שום בעיה, ואם זה אומר שזריקות יעזרו אז אעשה זאת. תודה דרדסית

נמשושה

New member
ממש לא!!!!!

קודם כל, רופאים לא אוהבים שנותנים להם עצות.... תיכנסי רגע לראש שלו: הוא גם רוצה שהטיפול יצליח ולכן הוא בחר בדרך שלדעתו הכי טובה. את יכולה לשאול אותו למה כדורים ולא זריקות, אבל לדעתי הוא בדעה שהיעילות זהה, לכן בחר בדרך הנעימה יותר. שוב, אין פה "הוכחה מדעית", זו דיעה של חלק מהרופאים. והוא כנראה לא בדיעה הזו. תני בו אמון,קחי קודם כדורים ובואי נראה מה קורה. תארי לעצמך שתיקלטי בלי זריקות? לא תשמחי? אני מציעה להתחיל לשאול שאלות על החלפת אופן הטיפול רק אם לא הולך כמה פעמים וצריך להתחיל לבדוק "מה קורה". חמודה...תחשבי אופטימי!!! את עסוקה מידי בלחשוב כל הזמן על הצרות המזדמנות וזה לא טוב! תקומי בבוקר ותגידי לעצמך שהרחם שלך מצופה בדבק מגע- אין לחבר´ה סיכוי להימלט....והזוג שלך הכי מקסים בעולם ולא תהיה שום סיבה לייעוץ...והכל ילך חלק!

נמשושה סליחה שאני סוטרת את

דברייך?לפי מה שאני זוכרת ויודעת הכדורים בדרך כלל לא כל כך מוצלחים כמו הזריקות אז כדי ישאר להתחיל בזריקות למה לחכות שזה לא ילך וסתם להתאכזב דרדסית את תאומרי לרופא שכדי שיתן לך ישאר את הזריקות (נכון כואב ביגדיל זה עובר בסוף) ושלא יעשה עלייך נסיונות

דרדסית גם אני חושבת שכדי זריקות

נכון זה לא נעים אבל זה יותר יעיל מבחינת הקליטה של החומר

סליחה שאני מתערבת, אבל...

לפי הרופא שלי מחקרים מראים שאין שום הבדל בין הכדורים לזריקות מבחינת אחוזי ההצלחה בקליטה, ולכן לטענתו עדיף לקבל את הכדורים מטעמי נוחות (זה פשוט פחות כואב...), ועוד דבר - אין שום צורך לשכב חצי שעה אחרי ששמים את הכדורים (ואפילו לא דקה), אפשר לשים אותם אפילו בעמידה ולחזור מיד לעבודה/לעניינים. בכל מקרה -

נונה33

New member
מה הולך פה????? אי אפשר לקחת

כדור ולבלוע אותו????. זה מוכרח להיות כזה סיפור??????.. או להחדרה או זריקות????????. אוףףףףףףףף נונהה

מירבי*

New member
נונה, האיש שימציא פרוגסטרון בבליעה

יתעשר מאוד, אין לי ספק בכך. האפשרויות הנפוצות היום הן או זריקות יומיות של גסטון או החדרה וגינאלית של כדורי אוטרגסטון או סוג אחר שבו משתמשים בעיקר באסותא. זה באמת לא נוח..אבל מה זה כמה זריקות לעומת האושר האמיתי... העיקר שזה יצליח... מירבי*

למעלה