מזל טוב ...

מזל טוב ...

וכבר יש לי שאלת סקר קטנה.. אני נקראת בפי העם "דתל"שית... (דתייה לשעבר ..) והמילה ברוכות ילדים, ישר מעלה בי קונוטציה של משפחה דתית ואפילו חרדית. האם זה נכון לגבי הפורום. ? מקווה שלא נשמעתי שונאת דתיים חלילה. כל משפחתי היקרה דתיים לאומיים, אבל סתם מעניין אותי מה קורה פה. דתיים/ חרדים? ירדן

../images/Emo51.gif וברוכה הבאה ../images/Emo140.gif

גם אני מכירה את הקונוטציה הזאת של משפחה ברוכת ילדים = דתיים. דבר ראשון ששואלים אותי כשאני אומרת שאני אמא ל-4 זה אם אני ממשפחה דתית. אז במקרה שלי, לא!!! אני לא דתיה במובן הידוע לכולם. אני לא באה ממשפחה דתיה. גם שואלים אותי אם אני ממוצא מזרחי, כי הרי נהוג בעדות מזרח להרבות בצאצאים. לא, לא אני ולא האיש שלי מעדות מזרח. שנינו ילידי הארץ ממוצא אשכנזי. למעשה לסבתי, שנולדה ברומניה, היו עוד 8 אחים, שרובם נפטרו זה מכבר. גם אני גדלתי כבת למשפחה ברוכת ילדים, בהיותי שנייה מבין 4 ילדים. הפורום לא מיועד לדתיים או חילוניים אלא להורים שהתברכו בילדים רבים. גם אם ילדיכם כבר הורים בעצמם ואתם הורים להרבה ילדים, יש לכם מקום בפורום הזה.

mirisss

New member
../images/Emo57.gif../images/Emo9.gifאני לא דתייה בכלל ויש לי

4 ילדים למעשה תכננתי שיהיו לי 3 אבל מישהו למעלה כנראה רצה אחרת וילדתי לפניי שנתיים תאומים בן ובת ובן לילה הפכתי להיות אמא מרובת ילדים, ובכייף, אנחנו אשכנזים ובעלי כל הזמן צוחק על החברים המזרחיים שלו שיש להם רק ילד או שתיים שאנחנו ה"אשכנזים" הפכנו למשפחות ברוכות ילדים.

אמא לשישה

וחילונית אתאיסטית מבטן ולידה. אהה... וכל ילד נולד בצרור בודד, אף לא פעם אחת מיקבץ של תאומים. תכננו ארבעה ילדים, אח"כ אמרנו "מה, זה הכל? יש לנו עוד כל כך הרבה מה לתת להעניק ולתרום" למחיר של השונות החברתית, בסביבה שלנו, התרגלנו. לנו טוב להיות משפחה גדולה. (אגב, גם לילדים טוב, שאלנו אותם לא פעם-לא שזה משהו הפיך כבר). אפשר להיות מרובה ילדים, חילוני, ומאושר.

../images/Emo45.gif אני לא רואה את עצמי עם פחות

ילדים. אני זוכרת את עצמי כבר כנערה אומרת שלי יהיו ארבעה ילדים. אמא שלי מספרת שכשהייתי קטנה אמרתי שלי יהיו "ככה ילדים" ופתחתי את שתי הזרועות לרווחה. משום מה גם תמיד הייתי בסביבה של תאומים (בית הספר, עבודה) ואיכשהו ידעתי שיהיו לי תאומים. אז אצלי הן עשו את הסיפתח ואחרי זה היה כבר קצת יותר קל, אבל רק קצת.

עדי 4

New member
היום כבר אין קשר למספר ילדים ודתיים

כיף לראות יותר ויותר משפחות ברוכות ילדים חילוניות.

למעלה