מזל טוב

uty76

New member
../images/Emo45.gif

תנסי קונילמל, לא שמעתי שמישהו אי פעם הטריד אותו מינית...

uty76

New member
אני מכיר את ההרגשה

אני חושב שהתשובה הכי מעניינת ששמעתי על הנושא הזה היה מעידית המורה שלי לשיאצו קיימת איזו עייפות להיכנס שוב ושוב אל רמה מסויימת של קשב שהעיסוי מחייב. אני חושב שכדאי לראות בזה תהליך, לראות את ההתקדמות אל עבר הכרה צלולה יותר ומגע מזוכך יותר. לי התשובה שלה מאד עזרה להרפות את הדחיה שלי מעסוי. עוד דרך היא להעניק לעצמך עיסוי. אני מכיר ועושה טכניקות של דו-אין (עיסוי בטכניקות של שיאצו לעצמך). העיסוי הוא דרך בשביל עצמך בראש ובראשונה. דרך להעניק לעצמך. וכמובן שמה שלא נעים לא עושים, אם הלכו כפרה 1200 ש"ח על מיטת טיפולים זאת לא נשמעת לי טרגדיה... שימי בבויידעם עד שהילדים יגדלו...

ואם הלכו קצת יותר?

זה בדיוק מה שקרה לי. התעייפתי מהתחום, שבהתחלה מאוד התלהבתי ממנו, וזה היה דיי הגשמת חלום ילדות, להיות מטפלת. עכשיו אני בדילמות רציניות אם לחזור או לא. גם לי זה קרה בעיקר בגלל כל הסוטים. עד שמגיע מישהו רציני, הנשמה יוצאת....

uty76

New member
כשהתלמיד מוכן המורה מגיע : )

החדשות הטובות: לא הכרתי מישהי שהתמחתה ברצינות בפתולוגיות גב תחתון למשל, ולאורך זמן המשיכו להטריד אותה, זה פשוט לא קורה. עצוב לי לשמוע על אנשים שזונחים חלומות ילדות! אולי את מוכנה להתפשר.. נניח לארגן במשך השבוע טיפול אחד רציני או שנים ליום שישי... לפעמים לוקח זמן וחבל להפסיד הכל בגלל כמה ילדים מפונקים שבוחנים את הגבולות של המטפל ... לא אצל כולם גיל ההתבגרות חולף עם החצ'קונים...

Paranoid Eyes

New member
1500

הוספתי עוד כמה דברים. לא אכפת לי הכסף, אני יודעת שאני אשתמש במיטה הזו מתישהו. זה פשוט, לא יודעת... רק מדי פעם אני עושה איזה עיסוי קטן בגב או בידיים לחברות שלי .. אבל ככה, המיטה שלי סגורה רוב הזמן חח אה שטויות, לא נורא.

izackv

New member
לעבוד בעיסוי מורכב משני מקצועות

שונים לחלוטין. - עיסוי. - עצמאי בעל עסק. (משא ומתן, שיווק עצמי, התעסקות בכסף) יכול להיות שהחלק השני של המשוואה הוא החלק שמפריע לך ומוריד את הכיף? יכול להיות שאת נהנית לעסות ובגלל זה הגעת לתחום, אבל ברגע שצריך להתעסק עם "מסחרה" את לא מתחברת ומעדיפה להיות במקום אחר? אם כן, אז אולי כדאי להתחבר לעוד מישהו שהוא יטפל ב"מסחרה" ואת תטפלי ב"עיסוי" סתם מחשבה...

harduf9

New member
מה שלי רץ בראש

זו השאלה מתי את קיבלת עיסוי לאחרונה ? אם נתת ונתת ולא קיבלת אז התרוקנת ואין מאיפה לתת חוץ מפה גב ושם רגליים. אולי אם תקבלי מספר טיפולים יחזור החשק. אם תרצי אשמח להחליף טיפולים, אני מרחובות. בריאות שלמה גיא הרדוף

למעלה