מזל טוב

earth8

New member
מזל טוב

כיף שנולד לו פורום כזה. אשמח אם תחלקו מדיטציות שנעשות עם אבנים, איזון צאקרות, סיפורים, חוויות והמלצות. בקיצור הכל.
קדימה למה אתם מחכים? שתפו, הפרו ושיהיה במזל טוב

ston2002

New member
נשמח לשתף בסיפורים וחוויות

הי יש אין סוף סיפורים מדהימים על אבנים. נספר לך את אחד האחרונים ששמעתי, ישנם סיפורים רבים מנסיוננו האישי כמו גם סיפורים היסוריים ואגדות בספרנו "סוד הקריסטלים". ובכן, חברה שלי קטנה אבן סיטרין לגיס שלה שהוא עו"ד. הוא מאוד התרגש מהמתנה בגלל הרעיון והמקוריות אבל ממש לא האמין ל"קישקוש על אבן השפע" הרעיון של תכונות לאבנים שעשע אותו. הוא שכח את המתנה במכונית ומצא אותה לאחר כחודש. כיוון שבכל זאת אהב אותה לקח למשרד. תוך שלוש שעות המשרד שלו התמלא לקוחות ומאז הוא מפוצץ בעבודה. והוא ממש לא האמין בכוחותיהן של האבנים...אבל מודה שנראה לו שזה קשור לאבן.

earth8

New member
סיפורון+ שאלות

וסיפורון קצרצר שלי- אחת נאבנים הראשונות שהיו לי היתה הרוז קווראץ, מהרגע שהיא נפלה לחיקי לא יכולתי להפרד ממנה, במשך כמה ימים היא תמיד היתה שם, בכיס, מתחת לכרית, על השולחן בזמן לימודים למבחנים וכו´ כמו תינוק חדש בבית שנשמר קרוב ללב כל הזמן בלילה הראשון שבילינו ביחד
הלכתי לישון כשאני מחזיקה אותה עם שתי היידים באזור החזה/ צ´אקרת הלב
, ויש לציין שלא ידעתי דבר וחצי דבר על תכונותיה, באותו לילה לפני השינה משהו בי משהו בי נמס משהו שישב שם הרבה זמן כנראה נפרץ פתאום התחלתי לבכות בכזו עוצמה, שממש הפתיעה אותי (שלא נדבר על בן זוגי) פשוט לא הבנתי מה פשר זרם הדמעות הזה זה היה בכי מזכך, משחרר, מנקה כאילו נהר הדמעות שטף איתו סלע גדול שחסם את המעבר כמובן שנירדמתי מאושרת ובבוקר כשהתעוררתי גם זכרתי להודות לרוזי שלי... אמרתי קצרצר אבל יצא קצת יותר... שתי שאלות- האם יש אבן שמומלץ לשים ליד המיטה לניטרול מכשירי חשמל, פלאפונים וכו? איך מטהרים אבנים שמשולבות בתכשיטים ( כאלו שלא מומלץ לשטוף במים)? בטח יהיו לי עוד מיליון שאלות
ליאור

ston2002

New member
יופי של סיפור על הרוז

הי ליאור ותודה על השיתוף בסיפור המקסים. לניטרול השפעות מכשירי חשמל ניתן להשתמש בקוורץ, אמטיסט וטורמלין שחור. את הקוורץ לא תמיד כדאי להכניס לחדר שינה שכן יש כאלה שהיא מפריעה להם לישון, אם יש בעיה כלשהיא בזוגיות, ממש ממש לא קוורץ בחדר שינה, הקוורץ מגבירה כל דבר. לאחרונה חברת טלפונים ניידים יפנית גילתה שהטורמלין השחור מנטרל את ההשפעה השלילית של הטלפון הסלולרי, מספרים שהם אף הכניסו חלקיקי אבן למכשירים. ניתן לטהר אבנים ע" הנחתם על מושבת קוורץ.

earth8

New member
עוד שאלות../images/Emo9.gif

תודה על התשובות
ציינת שקוורץ מגביר כל דבר, שאלתי היא האם גם הרוז קווארץ נכללת בזה, כלומר האם לא מומלץ להכניס רוז קוורץ לחדר שינה בו יש בעיות כלשהם בזוגיות? שאלה נוספת- איזו אבן או אבנים מומלץ להניח בחדר לימודים? הגברת ריכוז זיכרון וכו? אני מאמינה שיש הרבה אבנים כאלו, אך האם יש אחת מסוימת שמומלצת? תודה תודה ושוב תודה ליאור

ston2002

New member
הרוזקוורץ בחדר שינה..

נכון שהרוזקוורץ שייכת למשפחת הקוורץ אבל בשונה מהקוורץ השקופה היא אינה מגבירה. מומלץ מאוד להניחה בחדר שינה, היא יכולה לסייע לזוגיות (כדאי לצרף לה את המונסטון). אגב, זה שאבן מגבירה בסופו של דבר יכול להביא לטוב כי הדברים יוצאים החוצה - אבל בכל מקרה לא הייתי מכניסה קוורץ לחדר שינה אם יש בעיה בזוגיות. בחדר לימודים: פלורייט, כלצית כחולה, סיטרין. פעם, שהייתי סטודנטית, היינו בראשית דרכינו ולא ממש הכרנו הרבה אבנים. ואז קראתי שאם לומדים עם קוורץ היא יכולה ממש "לקלוט" את החומר ואח"כ בזמן הבחינה ניתן "לשלוף" ממנה את החומר....לשם כך מומלץ קוורץ שעליה יש משולשים או "קישקושים" כגון קוורץ הימלאיה. את כל הבחינות שלי עברתי עם קוורץ על השולחן (אז, אף אחד לא הבין מה זה, אבל למי איכפת ?)

למעלה