מזל טוףף

טל-יה

New member
מזל טוףף

למרות שהקדימה אותי חברה שלנו בדקה או שתיים אז תרשה לי מעל גבי הגלשן רחוק הזה. לאחל לך מאלן ת´לפים מזל טופים.. המון המון אהבה למרות שאני בכלל מאוד לא מחבבת אותך ולא מסמפטת אותך.
שתפיק הרבה אושר גם בשנה הזאת למרות למרות שגדלת בשנה וגם לכם מוטי ורינה מזל טופים לכם לדניאל המג´ונג´ן שגדל בשנה. שדניאל וענקון חוגגים באותו יום מומולדת
את כולכם גם ענקון וגם רינה ומוטי "אני לא סובללללל אותכם"

טל-יה

New member
הברכה למעלה מוקדשת

| לענקון החמודון יש מומולדת......... וזאת ברכה ליום הולדתו ומי שרוצה שיצטרף לברכות . מזל טוב מזל טוב מזל טוב
|בלון

shmeine

New member
את הפורום הזה תשאירו "נקי".מתחננת..

אולי את הפורום הזה תשמרו לשאלות הנוגעות לניתוחים ושאלות לדר´ סובחי או למנותחים אחרים? את כל הקשרים החברתיים (והקישקושים הדי מתישים)תמשיכו בפורום השני והנחמד של רוייקו . באמת - קצת שיקול דעת וטקט לא יזיקו.

no mercy

New member
שמניילה דיי../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

לא לעניין להעיר הערות מסוג זה ברגע שתנהלי פורום תעירי בו כל מה שאת רוצה הפורם מנוהל ע"י ד"ר סובחי והוא היחיד שיכול להגיב בעניין קאפיש
אם לא נעים לך אל תקראי את ההודעות בגלל זה יש נושא לכל מודעה ואם היא לא נראת לך אל תפתחי אותה ואל תקראי אותה ובטח על תגיבי עלייה. פחות אומללות בחיים,בבקשה.

shmeine

New member
בבקשה שמיינלה ולא שמניילה.

אבל את צודקת . אני באמת לא המנהלת . ניהלתי תכתובת פרטית עם טל-יה ויישרנו את ההדורים ביננו.

טל-יה

New member
אכו כו

פניתי ל.......ש´ (טוב אני לא יכולה להזדהות עם הניק שלה) היא גם מבינה למה, בפרטי מה ולמה. וכמו ש-נווו מרסי כתבה שכל אחד יכתוב לפי מה שהוא מרגיש ולפי נושא ההודעה שיפתח או לא יפתח וכל כותב יהיה חבר איפה שהוא רוצה אני לא מחייבת אף אחד לפתוח את ההודעות שלי. אני לא רואה בברכה ובמחווה שכתבתי לשחר משהו שהוא חריג בדיוק כמו שנהגנו בפורום בוואלה. אני רואה בפורום זה אותו פורום שהכרתי מ.. דאז ואני מקווה שאותם חברים שכתבו בוואלה ושאותם אני הכרתי עד שנסגר יבואו לכאן חזרה. ואני מקווה גם שהמפגשים של פורום וואלה יחזרו לאותה מתכונת . המצב הוא כזה בדיוק כמו בעבר שהיו שני פורומים אבל בפורטלים שונים אבל שניהם בתפוזינה היום אחד שרועי מנהל ואחד שד"ר סובחי מנהל ולשניהם יש את החברים שלו ואת ההווי שלו. את העמדה שלי אמרתי לרועי באופן אישי והוא מכבד אותה וקיבל אותה. אז זהו חבל לרדת לפסים וטונים בשני הפורומים. יאללה שבוע טוב ולך אורלי לא שכחתי אותך!!!הצלחה מחר בניתוח והצלחה בדרך החיים החדשה.. יהיה בסדר לא לחשוש!!!

נלי.

New member
לענקון הענק הכי ענקי בעולם

המון מזל טוב. בריאות. אהבה. שגשוג. פריחה. רומנטיקה. רזון. צמיחה. ועוד המון איחולים וברכות מכל הלב. אוהבת מאוד לילך

למעלה