מזל"ט על הפורום

מיצי007

New member
לא קשור אם זה שודר

20,000 פעם,עדיין יהיו אנשים שלא ראו את זה ולא רוצים לדעת. מי שלא ראה את הסרט לא יכול לדעת שההודעה הזאת היא על הסרט,ולא קשור אם זה שודר בארץ,עדיין יהיו אנשים שלא ראו את זה ולא רוצים לדעת מה קורה-הם רוצים לגלות את זה לבד. אני מבקשת לקחת את זה לתשומת לבכן.בסך הכל שיהיה לכן כיף.אני בטוחה שיש הרבה סרטים של ג'וני שאת לא ראית ואת לא רוצה שיגלו לך מה קורה בהם-גם אם הם כבר שודרו.

WallFlower

New member
../images/Emo41.gifאני לא מאמינה../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo41.gif

ככה לא מודיעים ולא כלום
מיצי תתביישי בעצמך! אוי איזה יום שמח זה הפך להיות

מיצי בכלל קיימת?../images/Emo163.gif|ג'וני|

|ספארו| נראה כאילו היא בכלל לא מודעת לזה שהיא מנהלת פורום..

GaLgOl

New member
הייייי אנשים!!../images/Emo13.gif

אני חדשה כאן קוראים לי גל ואני בת 15 ואני פשוט שרופה על ג'וני הכוסון!!!!!!!!!!111 ואני די מכורה אליו אז כנראה שתראו אותי פה הרבה :)

moran14h

New member
בדיוק!

ג'וני הוא לא סתם "כוסון"! את ג'וני מעריצים כי הוא שחקן מדהים! כי הוא בן אדם מדהים! זה שהוא שיש לו יופי מושלם זה בונוס!

WallFlower

New member
../images/Emo45.gif

בונוס גדול אבל בונוס... אבל זה באמת לא מה שחשוב...

Runaway Train

New member
כן.לא כמו כל הפרחות האלו שלא מבינות

כלום ורק חושבות שהוא כזה כוסון וחתיך וכל החרא הזה... כי הוא כן כזה אבל זה לא חשוב

חחחח../images/Emo163.gif|ג'וני||ספארו|

אני בעיקרון נהייתי אובססית אליו מהפעם הראשונה שראיתי את שודדי הקאריביים (כן, אני מעריצה יחסית טרייה..
), ולא יכלתי להרפות ממנו! לא "התאהבתי" בו בגלל שהוא חתיך, אלא בגלל המשחק שלו! חברה שלי התאהבה באורלנדו בלום (אני רק מזילה עליו ריר.. זה לא עמוק כמו עם ג'וני
), אבל אני אוהבת את ג'וני. הוא השחקן הכי טוב שראיתי.

moran14h

New member
אני בדיוק כמוך!

בול אותו דבר גם התחלתי משודדי הקריבאים וגם אני התאהבתי בו בגלל המשחק . חח משוודי הקריביאם הספקתי לראות עוד 11 סרטים שלו.. אני מהירה..חחח

למעלה