מזמינה אתכם למפגשים עם סקרנים נוספים.

מזמינה אתכם למפגשים עם סקרנים נוספים.

חברה סיפרה לי על הקבוצה הבאה ב-MEETUP, שמיועדת לסקרנים וסקרניות שרוצים לשמוע על תופעות מעניינות, דברים בלתי שיגרתיים ומפגשים מגניבים עם אנשים סקרנים נוספים.
עד כה היו לקבוצה שני מפגשים- הראשון באיזה מקום סודי במרתפים של דיזינגוף סנטר, שפתוח רק פעם בשנה. המפגש השני התקיים לפני מספר ימים בפאב תלאביבי שכונתי באוירה מגניבה, והיה בנושא אמונות טפלות.
היתה במה פתוחה בה כל אחד עלה וסיפר על תופעות מעניינות שקשורות באמונות טפלות שהוא חווה, והיה מרתק. בחורה אחת סיפרה שהיא "ערפדולוגית" ולמדה הכול בנושא ערפדים. בחור אחר סיפר על מקרה שקרה לו במהלך עבודתו כאמן רחוב ועוד אדם סיפר על דרך לגירוש רוחות ע"י המסת עופרת.
מכיוון שהייתי במפגש השני והיה נראה לי שהנושא ידבר לחברי הפורום, אני מזמינה אתכם להצטרף גם.

המפגשים הם לרוב באנגלית, אבל בהחלט יש גם דוברי עברית.

בואו בהמוניכם.

Apotheosis

New member
אפשר את זה על פוסטר לתלות בחדר?

תמיד עניין אותי סעיפים של תסמינים פיזיים ואיך זה מתקשר למיסטיקנים שמפעילים אותו עלייך בלי שאת בכלל שמה לב - אך מונה אותם כ"כ יפה על לוח לימוד..

Apotheosis

New member
תמיד חשדתי שדיזינגוף סנטר הוא מקום מסתורי..

המכשפות המסתוריות המססתרות להן שם במרתפים החשוכים - הסרטים הגרועים בקולנוע שמעל, הגלידה המיסטית במקדונלדס הנשפכת בצורה מחשידה על היד שלך בזמן שאת עוברת דרך המסדרון החשוך והתחוב של הארי פוטר ואוצרותיו - אכן רבות יש עלינו לגלות.. במיוחד את הערפדים הנוהגים לשבת בשולחנות ליד מקדונלדס ולהתמרמר על מהות חייהם.. אכן מסתורי מאוד.

יופי של ציניות, אבל מדובר במפגשים מרתקים מאוד

ממליצה לך להגיע לאחד מהם לפני שאתה ממהר לשפוט.

אם לא מצאת סיבות עד כה

אין שום סיבה שאנסה לשכנע אותך, נכון? הרי על פי ההודעות שלך החלטת מראש שכל נושא הפורום הוא ממבו-ג׳מבו ושהכול שטויות. לא ברור לי למה לטרוח להגיב בכלל אם זה לא מעניין אותך כלל.

einat162

New member
המפגש בפאב נשמע מגניב

קצת מזכיר לי את הפרופסורים של האוניברסיטאות שבאים להרצות על נושאים אקדמאיים "כבדים".

רוב האנשים בקבוצה הם יוצאי מדינות דוברי אנגלית? כי לשמוע הרצאות של אנגלית במבטא ישראלי כבד קשה לי, אבל אם הנושאים מעניינים זה אולי שווה (יש כאלו שיש להם דיקציה טובה גם באנגלית, אבל סתם רציתי לדעת).

האמת שלא קשה כלל להבין

האנגלית די מובנת, ולאף אחד מנואמים לא היה מבטא כבד.

למען האמת זה מעולה למי שמעוניין לשםר את האנגלית שלו, ולכל מי שתופעות מעניינות או על טבעיות מסקרנות אותו.

einat162

New member
אין לי בעיה עם שפת האנגלית. "צורם" לי לשמוע

הרבה ישראלים מדברים אנגלית עם מבטא כבד. סיקרן אותי לדעת אם מרבית הקבוצה מורכבת מאנשים דוברי אנגלית שפת אם.

יש גם כאלו שאנגלית אצלם היא שפת אם

וגם ישראלים עם מבטא ישראלי מציק (היה אחד כזה) אבל להגנתם ייאמר שהם דיברו לא רע.

למעלה