מזמן באמת לא היתה איזו רעידת אדמה

שרימפי

New member
יש עוד הרבה אסונות טבע כל הזמן

מעניין מהם הדברים האחרונים שהתרחשו בישראל. אנחנו ממש צריכים להגיד תודה שבינתיים הדברים הקטנים באים אלינו...רעידות אדמה יחסית חלשות(עדיין לא הגיעה המכה הגדולה) ומיני טורנדואים(ולא סופות עצבניות כמו בארה"ב ובמזרח). יש עוד דברים שקרו בארץ לאחרונה ופספסתי?

דנטל

New member
אני חושבת שבאופן כללי

המדינה שלנו ("הארץ המובטחת") לא מועדת לאסונות טבע חוץ מרעידות אדמה שגם כאלה יש לנו רציניות בערך פעם ב- 80 שנה. אגב, 80 השנים מהפעם הקודמת חלפו... המיני טורנדו* זה חריג אצלנו, כך שבטח "מאשימים" את ההתחממות הגלובלית בכך. לא ידוע לי על משהו בתקופה האחרונה מעבר לרעידות האדמה שהיו, הברק שהכה דייג ונד המים מול חופי תל אביב. *רק על אחד אני מוכנה לקבל את המונח הזה ואליו התייחסתי, כי טורנדו זו תופעה יבשתית. השאר היו נד מים, לא שאני מזלזלת בכח שלהם ובמה שהם מסוגלים לגרום לאוניות.

MispIaced

New member
באיזו דרגה זאת שהייתה לפני 80 שנה?../images/Emo12.gif

אגב, לפני שנה או שנתיים היה גם משהו שנראה כמו טורנדו קטן בצפון.

דנטל

New member
האחד הזה שדיברתי עליו היה בצפון

היה גם בדרום איזה משהו עם רוחות מטורפות, אבל לא נתקלתי באף עדות (לא שחקרתי עד כדי כך לעומק
) שמדובר בסופה סיבובית, כך שעד שיוכח לי אחרת מדובר ב"סתם" רוחות חזקות. לא זוכרת מה היתה העוצמה של ההיא מלפני 80 שנה, אבל היא הרסה איזו עיר. אולי את צפת. לצפת יש נסיון די רע עם רעידות אדמה חזקות.

למעלה