מזמן לא היה פה... שרשור היכרות...

הריוניות

באיזה שבוע את?
האם התאומים זהים? לא זהים? בנים? בנות? תאומיקס?
האם יש לך ילדים נוספים?
מה לדעתך הדבר הכי טוב שיש בהריון תאומים?
מה הכי קשה לך בהריון תאומים?
איזה פינות קבועות היית רוצה לראות בפורום?

אמהות לתאומים

בני כמה התאומים?
מין התאומים? בנים/בנות/תאומיקס?
האם זהים/ות או לא?
מהו בעיניך הקושי הגדול ביותר באמהות לתאומים?
מה הכי כיף בעיניך באמהות לתאומים?
איזה פינות קבועות היית רוצה לראות בפורום?

fialka3

New member
בדיוק חשבתי על שירשור כזה לאחרונה
אז אני אתחיל
אני אמא לתאומות בנות שנה וחודשיים, לא זהות
לגבי הקושי הגדול - הקושי שלי הוא קצת שונה מקושי של רוב האמהות פה כי אני יחידנית. כשהייתי בהריון מאד פחדתי שיהיה לי קשה מאד בהתחלה ובכלל לא אצליח לצאת איתן מהבית. אבל בשישה חודשים ראשונים הסתדרתי טוב מאד כמעט לבד, חוץ משבועיים ראשונים מיד אחרי ניתוח. קושי אמיתי חיכה לי כשהכנסתי אותן לגן והתחילו אין סוף מחלות. הכי קשי לי כשאני חולה.
הכי כיף שהן גדלו קצת והתחילו לעשות אינטרקציה בניהן.
לגבי פינות קבועות - את יודעת שניסינו הרבה פעמים ובנתיים לא הולך...

אני לא מתייאשת...

מקווה שבכל זאת יהיו פה רעיונות לפינות קבועות... (לא חייבות להיות שבועיות, ולא חייבות להיות קשורות דווקא להורות לתאומים)

fialka3

New member
אני חושבת שפינה של יעוץ שינה
יכולה להיות מבוקשת. בנוסף, משהו קשור לתזונה של תינוקות וילדים גדולים יותר.

רi תם

New member
מתפקדים

בת ובן,בני 5 ו-8 חודשים,לא זהים אם כי דומים.
הורות לתאומים היא "אחרת" בכל מדד.
אני אם יחידנית ולא פעם,במהלך האמהות,יש רגעים "מאתגרים".
כשהיו פיצים חששתי שיקומו יחד בלילה ואת מי אאכיל קודם?!?
אחר כך הגיע החשש מגן עירוני.גם את המשוכה הזו עברנו.
עכשיו, פחד אלוהים-כיתה א'!!!!
לא יודעת לשים אצבע על מה "מאתגר" בהורות לתאומים כי בכל גיל יש "עניינים" כמו לדוגמא המעבר מנייחות לניידות-אוהווו כמה רצתי בגינות
.
ועובדתית יש שוני מגידול ילד אחד.להתנהל עם תינוק/ילד יחיד הרבה יותר פשוט משניים בכל מדד.
בעיקר חוששת מחולי וכינים,לא עלינו
.
כיף? לגדל תאומים זה כיף! זה לא ילד אחד.אלו שניים מנצחים!!!!
ילדים מדהימים ואהובים והם יחד, לא ילדים יחידים במשפחה, יש להם האחד את השנייה, הם גדלים יחד והמשפחה שלנו גדולה
.
אני חושבת שתאומים זה קסם ומודה בכל יום על ילדיי.
פינות קבועות? לא עולה לי רעיון אבל כן חשוב לי לציין שהפורום הזה הוא מקום נעים לקרוא בו,להתייעץ ולייעץ וזה הכי חשוב בעייני.
ערב נפפפפפפלא

כ"כ מסכימה עם מה שכתבת
אבל למה היית צריכה להזכיר את הכינים???
עכשיו ייקח לי שעה להפסיק להתגרד... איכססססססססס

אני
אני אמא של פיצי ופיצית (את השמות נתנה להם הרופאה בסקירה השנייה שעשיתי), הם תאומיקס - בן ובת בני 7 (ענקיים!!!) לומדים בכיתה ב'.
הקושי הגדול בעיני באמהות לתאומים, הוא קושי שקיים אצלי (ונראה לי שאצל כולנו) מרגע הלידה והוא הצורך להתפצל כל הזמן, לחלק את תשומת הלב והמשאבים הנפשיים שלי בין שני ילדים שזקוקים לי באותה מידה.
הורות לתאומים היא הכיף בעיני. אני חושבת שזו הורות מדהימה שלא דומה לשום דבר אחר. יש לה אתגרים משלה אבל האושר בלגדל את הזוג הזה ולראות את האינטראקציה ביניהם הוא כל כך גדול שהוא מעל ומעבר לכל אתגר שההורות הזו מציבה בפני.
אני מתבוננת על הקשר שלי עם אחותי - שהוא קשר מצויין - וברור לי שהקשר בין הילדים שלי הוא משהו אחר לגמרי. יש להם חיבור הרבה יותר עמוק והרבה יותר משמעותי מאשר אחים "רגילים".
&nbsp
את עניין הפינות - משאירה לכם

liri251

New member
עונה
התאומים בני 11 חודש.
לא זהים. בנים.
הקושי הגדול ביותר הוא לא להצליח לענות במיידי לצרכים כשהשני בןכה. לי זה מאוד קשה במיוחד שהם חולים. אני כמעט אף פעם לא מוכנה להיות איתם לבד. יש לי בעיה בלשמוע בכי. והקושי הכי גדןל זה שיש לי עוד ילד בן 3 וחצי שכל עולמו השתנה ביום אחד..
הכי כיף זה לראות את הקשר בניהם...מדהים ...ואת האינטרקציה עם הגדול..
פינות של ייעוץ שינה ואוכל נשמעות אחלה... טיפים בכללי מאמהות מנוסות איך להתמודד לדוגמא במצבים כמו גמילה/ מחלות שרק הורה אחד נמצא

אמאלה06

New member
מתפקדת חדשה...
לפני חודש קיבלתי את המתנה הגדולה בחיי,
נוספו למשפחתינו תאומים זהים קטנים ומתוקים.
הקושי העיקרי שלי כרגע אלו הילדים הגדולים שדורשים וצריכים ואני לא פנויה...
אשמח לקבל עצות מעשיות איך מתמודדים בכל החזיתות...

מזל טוב

כיף שהצטרפת אלינו !
&nbsp
בני כמה הגדולים? האם יש שעות במשך היום שבהן יש לך עזרה או שאת נמצאת איתם לבד כל הזמן?
&nbsp

למעלה